ویزای تحصیلی دانمارک و بررسی شرایط آن

 • ویزای تحصیلی دانمارک و شرایط عمومی
 • ویزای تحصیلی دانمارک و مراحل اخذ آن
 • ویزای تحصیلی دانمارک و مدارک مورد نیاز
 • ویزای تحصیلی دانمارک و ویزای همراه
 • ویزای تحصیلی دانمارک و تحصیل در مقاطع مختلف
 • ویزای تحصیلی دانمارک و بورس تحصیلی
 • ویزای تحصیلی دانمارک و هزینه تحصیل
ویزای تحصیلی دانمارک اخذ ویزای تحصیلی دانمارک

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای تحصیلی دانمارک و مقدمه ای بر آن

ویزای تحصیلی دانمارک ، تحصیل در دانمارک و شرایط اخذ ویزای تحصیلی دانمارک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی در مورد مهاجرت به دانمارک از طریق اخذ ویزای تحصیلی دانمارک، راه های اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و اخذ ویزای تحصیلی دانمارک با بورسیه تحصیلی را در این مقاله شرح داده شده است و به مسائلی همچون اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و اخذ پذیرش از دانشگاه های دانمارک و هزینه های تحصیل پس از اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی دانمارک خواهیم پرداخت، موسسه حقوقی ملک پور با توجه به علاقه شما خوانندگان عزیز بر آن شده تا در این مقاله به شرایط تحصیل در دانمارک و همچنین اخذ ویزای تحصیلی دانمارک بپردازد و تمامی شرایط تحصیل در دانمارک را به اطلاع شما خوانندگان فهیم برساند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با تحصیل در دانمارک

video اخذ ویزای تحصیلی دانمارک

مقاله مرتبط

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک و شرایط عمومی

همه ساله و با توجه به علاقه ای که مردم کشورهای مختلف به تحصیل در دانمارک دارند شاهد مهاجرت افراد بسیاری به دانمارک هستیم که اغلب این مهاجرت ها به صورت اخذ ویزای تحصیلی دانمارک می باشد. متقاضیان با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های دانمارک را خواهند یافت و اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت دانمارک را نیز داشته باشند با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و اتمام تحصیلات خود در این کشور زیبا امکان اخذ اقامت و تابعیت برای افراد مهیا خواهد شد. در این مقاله به شرایط اخذ ویزای تحصیلی دانمارک خواهیم پرداخت.

دانمارک کشوری است که در شمال اروپا واقع شده و پایتخت آن شهر بزرگ و زیبای کپنهاگ است. دانمارک جز کشورهای مدرن و ثروتمند اروپا می باشد که مردم آن از لحاظ سطح در آمد تفاوت چندانی با یک دیگر نخواهند داشت همچنین مردم دانمارک به عنوان شادترین مردم دنیا شناخته شده اند. دانمارک یکی از کشورهای عضو شنگن می باشد و افرادی که پاسپورت کشور دانمارک را دریافت می نمایند به دلیل معتبر بودن پاسپورت این کشور به راحتی امکان سفر به کشورهای دیگر را خواهند داشت.

کشور زیبا و پیشرفته دانمارک همه ساله مورد توجه بسیاری از افراد بوده است که طی دهه های گذشته و با توجه به کیفیت عالی آموزش در  بسیاری از دانشگاههای دانمارک بسیاری از افراد به سوی این کشور روانه خواهند شد و تحصیل در دانشگاههای دانمارک را برای ادامه تحصیل خود انتخاب می نمایند. در مورد تحصیل در دانمارک باید بدانید که در حال حاضر از کیفیت آموزشی عالی برخوردار می باشند و به همین دلیل این کشور رتبه هفتم در دنیا را از نظر آموزشی به خود اختصاص داده است همچنین مدارک دانشگاه های دانمارک دارای اعتبار بین المللی می باشند که در این صورت افراد به راحتی می توانند با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک به تحصیل در این کشور بپردازند. افرادی که با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک به این کشور مهاجرت می نمایند امکان کار در حین تحصیل را نیز خواهند داشت که البته این اجازه کار برای دانشجویان به صورت نیمه وقت خواهد بود.

ویزای تحصیلی دانمارک و مراحل اخذ آن

شما برای تحصیل در دانمارک ابتدا باید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش بگیرید سپس به ویزای تحصیلی دانمارک نیاز دارید. برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک باید به سفارت دانمارک درخواست دهید و معمولا پس از یک پروسه 2 ماهه نتیجه درخواست شما اعلام می شود. مراحل زیر برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک طی می شود:

 • پس از درخواست آنلاین می توانید در یک جلسه برنامه ریزی شده در سفارت یا کنسولگری دانمارک حاضر شوید. شما و موسسه آموزشی تان هرکدام ملزم به تکمیل بخشی از فرم درخواست مجوز اقامت می باشید.
 • گرفتن عکس و انگشت نگاری در سفارت انجام می شود.
 • یک مصاحبه برای اخذ ویزا انجام می شود.

مجوز اقامت در تمام طول مدت تحصیل اعتبار دارد و همراه با مجوز کار نیمه وقت در دانمارک می باشد. اما ویزای تحصیلی دانمارک را باید هر سال تمدید کرد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با تحصیل در دانمارک

video اخذ ویزای تحصیلی دانمارک

مقاله مرتبط

بررسی مهاجرت تحصیلی به دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک و مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک به شرح زیر می باشد:

 • گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه
 • عقدنامه، در صورت تأهل
 • شناسنامه
 • تاییدیه پذیرش تحصیلی
 • رسید پرداخت شهریه دانشگاه
 • عکس
 • پرینت بانکی، برای اثبات تمکن مالی
تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک
تحصیل پزشکی در دانمارک
مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی در دانمارک
اقامت پس از تحصیل در دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک و ویزای همراه

پس از اخذ مجوز اقامت و کار در دانمارک خانواده شما می توانند به شما در دانمارک ملحق شوند. خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد. لازم به ذکر است که همراه از ابتدا اجازه کار تمام وقت دارد.

ویزای تحصیلی دانمارک و تحصیل در مقاطع مختلف

تحصیل در دانمارک در مقاطع متفاوتی امکان پذیر خواهد بود. تحصیل در مقطع لیسانس در دانمارک در حدود ۴ سال می باشد که دانشجویان با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک امکان تحصیل در این مقطع را خواهند داشت. دانشجویان با کار در هنگام تحصیل می توانند هزینه های زندگی و تحصیل خود را نیز تامین نمایند. نکته حائز اهمیت این است که دانشجویانی که در مقطع کارشناسی تحصیل می نمایند در صورتی که نمرات آن قابل قبول باشد و در طول تحصیل نمرات بالایی را کسب کرده باشند امکان ورود به مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون را خواهند داشت که در این صورت اغلب رشته ها به زبان انگلیسی می باشد و دانشجویان می توانند تحصیلات خود را در این مقطع به زبان انگلیسی ادامه دهند. همچنین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانمارک در حدود ۲ سال می باشد همچنین دانشجویان امکان کار در این مقطع را نیز خواهند داشت. دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانمارک را دارند باید بدانند که به دلیل پایان نامه ای که در سال آخر تحصیل خود باید ارائه نمایند باید دارای مدرک زبان انگلیسی باشند تا امکان تحصیل در این مقطع برای آنان فراهم گردد. فرد با داشتن روزمه ای قوی می تواند در مقطع دکترا نیز تحصیل کند. معمولا تحصیل دکترا در دانمارک رایگان می باشد.

تحصیل دکترا در دانمارک
مهاجرت تحصیلی به دانمارک
اقامت تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک و بورس تحصیلی

دانشجویان بین المللی و غیر تبعه دانمارک امکان دریافت بورس تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی در دانمارک را خواهند داشت که این بورس به صورت های مختلفی برای دانشجویان قابل دریافت است.

۱. طرح Erasmus : این طرح به دانشجویانی که از اتحادیه اروپا و شنگن می باشند امکان می دهد تا مدت ۳ تا ۱۲ ماه را به تحصیل بپردازند.

۲. طرح  Erasmus mundus: این طرح هم برای دانشجویان اتحادیه اروپا و هم دانشجویان غیر اتحادیه قابل استفاده می باشد و افراد برای مقاطع فوق لیسانس به بالا امکان دریافت این بورس را خواهند داشت.

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که خواهان دریافت بورس تحصیلی در دانمارک می باشند می توانند با شرایط خاص برای دریافت بورس تحصیلی اقدام نمایند و کمک هزینه تحصیلی مناسبی را برای تحصیلات خود دریافت نمایند.

ویزای تحصیلی دانمارک و هزینه تحصیل

اگر خواهان تحصیل در دانمارک و اخذ ویزای تحصیلی دانمارک هستید باید بدانید که تحصیل در این کشور زیبا هزینه ای برای شما در بر خواهد داشت. هزینه های تحصیل در دانمارک از قرار زیر است؛

هزینه تحصیل در هر مقطع با مقاطع دیگر کاملا متفاوت خواهد بود اما به طور میانگین اشخاصی که در این کشور به تحصیل مشغولند هزینه ای بالغ بر ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ یورو در سال را باید پرداخت نمایند اما نکته مثبتی که وجود دارد این است که افرادی که به زبان دنیش تسلط کافی داشته باشند امکان تحصیل رایگان را خواهند یافت همچنین اشخاصی که خواهان تحصیل در دانمارک هستند امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی را نیز خواهند داشت که برای دریافت کمک هزینه تحصیلی فرد متقاضی باید نمرات تحصیلی مناسبی را اخذ نمایند و دارای مدرک آیلتس حداقل ۶٫۵ باشند تا امکان استفاده از کمک هزینه تحصیلی را داشته باشند.

ویزای تحصیلی دانمارک و سخن پایانی

در انتها و در مورد اخذ ویزای تحصیلی دانمارک باید گفت که اشخاصی که قصد ادامه تحصیل در دانمارک را دارند با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک می توانند به راحتی به تحصیل در دانمارک بپردازند و سپس از این طریق به اقامت و تابعیت دانمارک دست یابند. اشخاصی که قصد اخذ ویزای تحصیلی دانمارک را دارند می توانند برای تمامی مقاطع تحصیلی دانمارک اقدام نمایند همچنین دانشجویانی که در دانمارک به تحصیل مشغول هستند امکان کار در حین تحصیل را خواهند داشت که با انجام کار دانشجویی می توانند تا حدودی هزینه های خود را تامین نمایند. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد اخذ ویزای تحصیلی دانمارک می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود در مورد اخذ ویزای تحصیلی دانمارک را دریافت نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. MARYAM گفته:

  سلام من 28 سالمه و لیسانس برث دارم با حدود 300 تومن پول و مجرد. برای ارشد می خوام برم دانمارک….. می تونم ؟ آیلتس 7 هم دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ممکنه بتونین اقدام کنین البته احتمالا به مدرک آیلتس هم نیاز خواهید داشت. اگرم دانکارک نشه احتمال داره مشمول تحصیل رایگان در فنلاند بشین. با دفاتر ما تماس بگیرید ت شما رو به رایگان راهنمایی کنند.

   پاسخ
Rating: 5