اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و بررسی شرایط آن

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY ، سرمایه گذاری از طریق فرانچایز و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY در کشورهای اروپایی در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصص قرار خواهد گرفت. تمامی موارد مرتبط با سرمایه گذاری از طریق فرانچایز و SUBWAY در این مقاله به صورت ساده و خلاصه بررسی خواهد شد. آیا اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY منجر به اخذ اقامت خواهد شد؟ آیا سرمایه گذاری از طریق فرانچایز سودآور می باشد؟ مدارک و شرایط مورد نیاز برای اخذ نمایندگی SUBWAY شامل چه مواردی می باشد؟ این موارد در این مقاله بررسی خواهند شد.

 • اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و شرایط عمومی آن
 • اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و نحوه اعطای امتیاز آن
 • اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و نحوه کار SUBWAY
 • اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و مزایای آن
 • اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و مدارک مورد نیاز
 • اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و خدمات موسسه ملک پور
اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و مقدمه ای بر آن

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY دارای شرایط و پیچیدگی های خاص خود می باشد. این پیچیدگی ها باعث می شود تا نیاز به داشتن وکیل خبره در امر مهاجرت و سرمایه گذاری احساس شود. اخیراً راه جدیدی برای سرمایه گذاری در اروپا با سرمایه 100 هزار یورو و کمتر ایجاد شده که در این مقاله به شرایط و جوانب آن خواهیم پرداخت. شما عزیزان در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و سوال پس از مطالعه این مقاله و تماشای ویدئوی مربوطه آن، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید.

فایل تصویری موسسه ملک پور درباره اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY

video اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY

فایل صوتی موسسه ملک پور درباره اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY

audio اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و شرایط عمومی آن

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY یکی از راه های افزایش سرمایه در اروپا به شمار می رود. این سرمایه گذاری اخیراً همانند سرمایه گذاری در مک دونالد رواج پیدا کرده که به اصطلاح به آن فرانچایز گفته می شود. سرمایه گذاری از طریق تاسیس شعبه SUBWAY  با سرمایه 50 تا 100 هزار یورویی در اروپا امکان پذیر شده است. SUBWAY مجموعه ای از رستوران های زنجیره ای است که به روش فرنچایز مدیریت می شود و منوی آن شامل انواع ساندویچ های ساب مارین (نوعی از ساندویچ که با نان های دراز و رول شکل فرانسوی یا ایتالیایی تهیه شده و داخل آنها از انواع محصولات گوشتی، پنیر، سبزیجات و چیزهای متنوع دیگر استفاده می شود و معمولاً از وسط به دو نیم شده و سرو می شوند) و همچنین انواع سالاد و آبمیوه و نوشیدنی های سالم ، تازه و طبیعی است.

رستوران های زنجیره ای SUBWAY تاکنون ۴۱۵۵۲ شعبه در ۱۰۴ کشور تاسیس کرده است، این در حالی است که قیمت پایه فرانچایزهای این شرکت از ۱۵۰۰۰ دلار آمریکا شروع می شود و تا ۲۵۰۰۰۰ دلار ادامه دارد و این یکی از دلایل قرار گرفتن این شرکت در مقام اول در میان رقباش در سال ۲۰۱۴ همین تنوع قیمت فرانچایزهاست. هزینه راه‌اندازی پایین‌تر در مقایسه با بسیاری از رستوران‌ های دیگر تنها مزیت انتخاب این شرکت توسط سرمایه گذاران نیست، بلکه تنوع در انتخاب محل نیز انعطاف پذیری کم نظیری برای خریداران فرانچایز ایجاد کرده است. این برند از رستوران های زنجیره ای از بزرگترین رستوران های زنجیره ای تک برندی در دنیا محسوب می شود. دفتر مرکزی این مجموعه در ایالت کانکتیکات و شهر میل فورد ایالات متحد آمریکا واقع شده است و همچنین دارای چندین دفتر مرکزی در قاره های مختلف شامل هلند، استرالیا، سوئیس، اتریش، ، مالزی، سنگاپور و … می باشد که هر کدام اداره شعب مربوطه را بر عهده دارند.

10 فست فود برتر جهان از لحاظ آمار اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY

سرمایه گذاری و خرید مک دونالد

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و نحوه اعطای امتیاز آن

سرمایه گذاری در SUBWAY دارای قاعده و قانون خاص خود بوده و مراحلی دارد. ابتدا ذکر این نکته ضروریست که در اعطای حق امتیاز یا فرانچایز، امتیاز دهنده نه تنها نوع محصولات و یا نوع سرویس شرکت را برای امتیاز گیرنده مشخص می کند، بلکه سیستم اجرایی و نام برند خود را نیز در اختیار او قرار داده و او را در تمام مسیر از شروع تا انتها بطور مداوم حمایت و هدایت می کند.

در این نوع از تجارت، امتیاز دهنده یا فرانچایزور، نه تنها نام شرکت، سرویس و یا محصولات شرکت بلکه کل سیستم اداره و اجرایی کردن تجارت را در اختیار متقاضی قرار داده و تمام مراحل کار را نیز به او آموزش می دهد و همچنین به وی برای انتخاب محل و راه اندازی تجارت مشاوره داده شده، دفترچه راهنما، کلاس ها و دوره های آموزشی، استانداردهای تجارت، کنترل کیفیت، استراتژی بازاریابی و راهنمایی های تجارتی  نیز در اختیار او قرار خواهد گرفت.

به عبارت دیگر در فرانچایز، صاحب امتیاز حق استفاده از نام شرکت و طریقه اداره تجارت و فروش محصولات یا سرویس خود را به شخص یا گروهی که در یک محل یا منطقه خاص مستقر هستند، به شرط رعایت کل مفاد قرارداد اعطا می کند. صاحب امتیاز، امتیاز گیرنده را  مدیریت و هدایت کرده و همچنین از روش های مختلف برای مطمئن بودن از اینکه خریدار اصول قرارداد را به درستی رعایت می کند، او را مورد آزمون و نظارت آشکار و پنهان قرار می دهد.

در مقابل نیز خریدار امتیاز در ابتدا تنها یک بار سرمایه ای را به عنوان حق اولیه به صاحب امتیاز پرداخت کرده و سپس به صورت مستمر وجهی را به عنوان حق استفاده از نام برند و نظام اجرایی به صاحب امتیاز پرداخت می کند. خریدار به صورت مستقل مسئولیت اداره کسب و کار خود را دارد و در نتیجه سود و زیان وی تنها متوجه عملکرد وی در نمایندگی خود بوده و صاحب امتیاز هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

درامد سالیانه subway اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و نحوه کار SUBWAY

کار در SUBWAY بعنوان نماینده و تاسیس شعبه کار دارای روند خاص خود است که در بخش های قبلی در مورد آن توضیح داده شد. نحوه کار ساب وی پس از اخذ نمایندگی و تاسیس آن به این صورت است که طراحی، دکور و پیاده سازی نمایندگی و آموزش نیروها توسط دفتر مرکزی صورت می پذیرد. تهیه غذا نیز به این صورت است که دفتر انگلستان بصورت هفتگی غذا را برای نمایندگی ارسال کرده و نمایندگی یک هفته فرصت دارد تا از آن ها استفاده نماید و باقی مانده غذاها را به دفتر انگلستان پس بدهد.

این غذاها بصورت پک و بسته بندی سالم و شکیل به نمایندگی ها ارسال می شوند. غذاها دارای منوی متنوع بوده و مخلفات غذا به صورت سلف سرویس در دسترس مشتریان می باشد. 5 تا 10 درصد درآمد ماهیانه نمایندگی می باست صرف امور تبلیغاتی شده و مابفی سود به صاحب امتیاز نمایندگی پرداخت خواهد شد.

مشتریان SUBWAY اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و مزایای آن

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY دارای مزایا و امتیازاتی است که در این بخش به صورت فهرست وار به آنها اشاره خواهد شد.

 • سود خالص ماهیانه 5 تا 10 هزار یورو
 • قیمت مناسب، کیفیت بالای مناسب غذا و سلامت آن
 • ریسک ورشکستگی بسیار پایین
 • میزان سرمایه کم مورد نیاز در مقایسه با تاسیس شعبه مک دونالد و بسیاری از روش های سرمایه گذاری
 • بازگشت سرمایه در زمان نسبتاً کم

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و مدارک مورد نیاز

بی شک، اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY نیازمند داشتن مدارک و شرایطی می باشد. از جمله اینکه فرد می بایست در اکثر موارد اقامت اروپا را داشته باشد تا بتواند نسبت به اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY اقدام کند. سایر مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در SUBWAY شامل موارد زیر می باشد:

 • داشتن اقامت کشور مورد نظر برای تاسیس شعبه
 • اسکن رنگی تمام صفحه های شناسنامه داوطلب به همراه خانواده ایشان ( همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) به همراه ترجمه رسمی
 • اسکن رنگی پاسپورت داوطلب به همراه خانواده
 • اسکن رنگی کارت ملی پشت و رو به همراه ترجمه رسمی برای متقاضی و خانواده
 • اسکن رنگی کارت پایان خدمت یا انواع معافیت به همراه ترجمه رسمی
 • اسکن تمام رنگی از سند ازدواج یا طلاق به همراه ترجمه رسمی
 • عکس پاسپورتی متقاضی و تعضای خانواده ( همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال )
 • اسکن رنگی تمامی مدارک حقوقی (بیمه نامه، سابقه کار، جواز کسب، گواهی اشتغال به کار، ...)
 • پرینت گردش حساب به میزان لازم (حداقل برای یک سال زندگی در کشور مورد نظر به همراه سرمایه لازم برای اخذ نمایندگی)
 • اصل و کپی مدارک تحصیلی به همراه ترجمه رسمی
 • فرم تکمیل شده درخواست تاسیس نمایندگی
 • پرداخت هزینه های لازم

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و خدمات موسسه ملک پور

همانطور که ملاحظه نمودید، اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد. از جمله اینکه فرد می بایست اقامت کشور مورد نظر برای اخذ نمایندگی SUBWAY را داشته باشد. همچنین اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY بصورت مزایده ای می باشد و شما به منظور افزایش شانس موفقیت خود و همچنین دانستن مکان مناسب برای تاسیس شعبه و سودآوری، نیازمند داشتن وکیل متخصص در امر سرمایه گذاری و مهاجرت خواهید بود. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه موفق در امر مهاجرت و سرمایه گذاری، آمادگی ارائه پیشنهادات لازم و قبول وکالت شما عزیزان را در این امر خطیر اعلام می کند. همچنین موسسه حقوقی ملک پور با تهیه ویدئویی تمامی مراحل سرمایه گذاری و فرانچایز به همراه سایر روش های مهاجرتی را در قالب ویدئویی تحت عنوان راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت تهیه نموده که پیشنهاد می شود این ویدئو را تهیه نموده و از آن بهره مند شوید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و سخن پایانی

اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY ، سرمایه گذاری از طریق فرانچایز و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY در کشورهای اروپایی از تمام جهات و شرایط مورد بررس دقیق قرار گرفته شد. سرمایه گذاری به روش فرانچایز یکی از راه های سرمایه گذاری ارزان با سوددهی بالا به شمار می رود. لذا در این مقاله سعی شد تا تمامی جهات و زوایای این نوع سرمایه گذاری مورد بررسی قرار بگیرد. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY و سرمایه گذاری به روش فرانچایز، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصی و رایگان ما بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در این زمینه در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و پاسخ آن را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

law اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در SUBWAY
40 پاسخ
 1. Sana گفته:

  سلام خسته نباشيد اگه سرمايه گذارى از طريق subway انجام بديم نميشه اقامت بچه هاى بالاى ٢١ سال و گرفت؟اگه نه يه روشى براى گرفتن اقامت بچه هاى بالاى ٢١ سال هم بگيد لطفاً

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سرمایه گذاری در subway به شما اقامت نمیده و تنها میتونه براتون یه امتیاز و سودآوری و سرمایه گذاری باشه. بچه های بالای 21 سال در صورت داشتن شرایط لازم میتونن از طریق تحصیلی به انگلستان مهاجرت کنن.

   پاسخ
 2. نیما گفته:

  سلام، میخواستم بدونم با ۳۵۰هزاردلار کانادا میشه در کانادا در تورنتو نمایندگی subway را با تمام هزینه ها از قبیل دکور و … دریافت کرد؟ در ضمن اقامت کانادا را ندارم با این کار میشه اقامت هم دریافت کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه این روش منجر به اخذ اقامت برای شما نخواهد شد و برای اخذ اقامت کانادا راه های دیگری وجود دارند که با تماس با دفاتر ما می توانید شانس خود را برای اقدام برای آن ها ارزیابی نمایید.

   پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   در بیشتر کشورها شما باید ابتدا یک اقامت در آنجا داشته باشید تا بتوانید شعبه ساب وی را راه اندازی نمایید

   پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت اخذ نمایندگی ساب وی در هر کشوری باید در آن کشور اقامت داشته باشید تا بتوانید نمایندگی ساب وی را اخذ نمایید

   پاسخ
 3. thereal گفته:

  سلام و خسته نباشید . میخواستم بدونم 50 هزار یورو هزینه تمام شده برای ثبت نمایندگی Subway هست؟

  هزینه های دکور و طراحی و دیزاین فروشگاه و آموزش به نیرو توسط چی کسی انجام میشود؟

  آیا 50 هزار یورو هزینه ی پایانی برای ثبت نمایندگی است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   با 50 هزار یورو فقط نمایندگی را اخذ می نمایید و برای دکور و دیزاین محل کار با هزینه شخصی خودتان می باشد و مواد اولیه را باید از ساب وی خریداری نمایید

   پاسخ
 4. gofficial گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید . آیا ثبت نمایندگی Subway در اتریش یا آلمان منجر به اقامت میشود یا باید شرایط دیگری را دارا بود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر اخذ نمایندگی subway تنها برای دارندگان اقامت کشور مورد نظر قابل دریافت است ولی در آینده نزدیک ممکن است این فانون دچار تعییراتی شود.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. بله سوای هزینه ذکر شده می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. نیلوفر گفته:

  با سلام ممنون از مقالتون.این طور که من متوجه شدم با سرمایه گذاری در رستورانهای زنجیره ای نمیتوان اقامت دریافت کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   اخذ نمایندگی و سرمایه گذاری در subway به تنهایی موجب اقامت شما نمی شود. اما این روش سود بسیار بالایی برای شما خواهد داشت. می توانید از راه های دیگر برای دریافت اقامت اقدام کنید و تنها از سود سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای استفاده نمایید. برای بررسی شرایط خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. Babak گفته:

  با درود فراوان خدمت جناب ملکپور بزرگوار ، دیروز ویدیویی قرار دادین توی تلگرام در رابطه با سرمایه گذاری پنجاه هزار یورویی در اروپا ، سوالی که داشتم بنده اینه اگر ده هزار یورو پول داشته باشیم امکانش هست وام دریافت کرد؟ چون فرمودین که امکانش هست وام دریافت کرد ، سوال دیگه که داشتم مدرک تحصیلی و مدرک زبان هم احتیاجه؟ در رابطه با شرایط دریافت وام در اروپا اگه امکانش هست یه فایلی ضبط کنید و توضیحات کلی بدید خیلی خیلی ممنون میشم ، شرمنده که طولانی شد ، سپاس از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای این نوع سرمایه گذاری شما باید یک ایده جدید و خلاقانه ارائه دهید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 7. امير گفته:

  سلام
  ببخشيد ميخواستم بدونم كه اين مبلغ حدود ١٠٠هزار يورو فقط هزينه خريد امتياز subway هست يا خير؟ به طور كل اين مبلغ شامل چه چيزهايي هست؟
  منظورم اينه كه شامل خريد دستگاه الات مورد نياز رستوران هم هست يا هزينه آنها جداگانه بايد پرداخت بشه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   بله یکسری شرایط دیگر مورد نیاز میباشد که در این قسمت قابل توضیح نمیباشد – برای کسب اطلاعات کافی با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 8. مریم گفته:

  سلام،وقتتون به خیر. آیا این نمایندگی رو میشه در آلمان هم اخذ کرد؟ اونجا چقدر هزینه میشه و با اخذ نمایندگی میشه اقامت آلمان رو گرفت؟ در مورد نمایندگی charly’s اطلاعاتی دارید.پیشاپیش از اینکه برای راهنمایی هموطناتون وقت میگذاریذ بسیار سپاسگذارم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. سحر گفته:

  سلام دکتر عزیز.
  من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد دارم.میتونم واسه اقامت تحصیلی و تحصیل رایگان در اتریش اقدام کنم؟ واسه همسر و دخترم هم میشه کاری کرد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسر و فرزندانتان، سطح آشنایی شما با زبان و …. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری برای شما و خانوادۀ محترمتان مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
    • P.Taghavi گفته:

     بزرگوار بله در صورتی که مدرک زبان انگلیسی اخذ نمایید شما می توانید برای دانشگاه اتریش اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر در این زمینه با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
 10. الهام گفته:

  سلام وقت بخير من الهام هستم ٣٤ ساله داراى مدرك كارشناسى مامايى (تحصيلاتم ليسانس) سابقه ٦-٧ سال كار در زايشگاه بيمارستان ، و٤ سال سابقه مطب دارى البته در حال حاضر مطب ندارم (كپ تحصيلى ١١ساله). همسرم رضا ٣٥ ساله تحصيلاتش ديپلم نرم افزار كامپيوتر از فنى حرفه اى، در حال حاضر شغل ازاد (دفتر جرثقيل دارد) سابقه ٧ سال بيمه ، ويه دختر ٦ ساله دارم .بهترين روش مهاجرت با توجه به شرايط فوق چيه. تشكر از شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. اکبر گفته:

  سلام جناب آقای دکتر ملک‌پور به هر حال و به هر شیوه که هست بنده قصد مهاجرت به هر نقطه از اروپا را دارم .طبیعیه ترتیب کشور ها و مناطق آن کشور ها را من نمیتوانم تعیین کنم چراکه اصلا داستانهای اروپا را از دور شنیده ام . شما لطف بفرمایید اطلاعات مارا دریافت کنید سپس پیشنهاد بدهید کجا برای مهاجرت ما بهتر است .سپاس بسیار فراوان از توجه حضرتعالی .

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. Mahmoud گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت دكتر ملك پور عزيز
  اقاي دكتر ايا ميشه با زدن يه شعبه ساب وي در كانادا اقامت گرفت؟مقدار هزينه و زمان جهت انجام اين كار چقدر است ؟ اگه جوابتون منفيه كدوم كشور رو ميشه؟در ضمن من متاهل و داراي دو فرزند يك و نه ساله هستم ٣٩ سالمه ليسانس عمران داراي كپ تحصيلي ١٦ سال و خانمم ٣٥ سالشه فوق ديپلم مامايي و كپ ١٤ سال. بنده داراي ده سال سابقه كار كه مقداريش بدون بيمه بوده و خانمم داراي پنج سال سابقه( به عنوان پرستار)به نظرتون بهترين روش و بهترين كشور براي ما كجاست؟پيشا پيش از شما ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. احمد گفته:

  درود جناب ملک پور
  در این ویدیو شما بیشتر در مورد کار و عملکرد این برند صحبت کردین و توضیح بیشتری در مورد نحوه و سرمایه گذاری ایرانیان از ایران ندادین و ایا برای گرفتن اقامت می شود از طریق خرید فرانچایز اقدام کرد و خودمان هم در انجا حضور داشته باشیم و هم در مدیریت برند سرمایه گذاری شده مشغول باشیم که هم کسب درامد باشد و هم زندگی در ان کشورسرمایه گذاری شده باشد چون شما در این ویدیو حیلی سریع فقط یک اشاره کردین که اگر شما اقامت اروپا نداشته باشین نمیتونید در این قضیه سرمایه گذاری کنید یا این برند را بخرید خوب اگر ما ایرانیا نمیتونیم این برند و یا هر فرانچایزی بدون داشتن اقامت اقدام کنیم چرا در مورد این نوع سرمایه گذاری توضیح دادین و اگر روشی هست که شما میدانید لطفا بفرمایید تا ما ااقدام کنیم و لطفا توضیحات کامل باشد ممنون .
  خواهشمندم شخص محترم جناب ملک پور پاسخ بنده را جواب بدن سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 14. مهدي گفته:

  با عرض سلام و سپاس از اطلاعات مفيدتان
  اين ١٠٠ هزار يورو تنها براي گرفتن نمايندگي يا به عبارتي تابلو هست و يا هزينه تجهيزات و دكور نيز درآن لحاظ شده ؟
  با تشكر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. الهام گفته:

  با سلام خدمت شما می خواستم بدونم ایا میشه با زدن یه شعبه از ساب وی اقامت هم گرفت
  لطعا جواب بدین تمام سوالات من بدون جواب موندن

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله میتوانید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5