اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد

اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد

اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد در کانادا ، و تولد فرزند در کانادا و قوانین مربوط به تولد طفل در کانادا ۲۰۱۸ ، و اخذ تابعیت و پاسپورت کانادایی از طریق تولد در کانادا ۲۰۱۸ را شرح خواهیم داد ،  اخذ اقامت دائم کانادا از دیرباز مورد توجه عموم افراد در دنیا بوده است،یکی از مهم ترین چالش های زندگی هر فرد تصمیم به مهاجرت و انتخاب کشور مقصد و یافتن راه حلی مناسب و کم ریسک جهت شروع پروسه مهاجرت است. طبعا اخذ اقامت دائم کشورهای پیشرفته و جهان اول از طریق سیستم خاک و خون و یا تولد فرزند از بهترین و ایده آل ترین طرق مهاجرتی است، یکی از کشورهایی که همواره از طریق نظام تابعیتی و تولد فرزند مهاجران زیادی را به خود جذب کرده است کشور کانادا است ، اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تولد فرزند مستلزم داشتن آگاهی کافی از نظام حقوقی این کشور است. وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور دفتر وین همه روزه آماده خدمات رسانی ویژه به شما عزیزان در مباحث ( اقامت دائم کانادا از طریق تولد فرزند ، مهاجرت به کانادا ، روشهای مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا و… ) میباشد.

video اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد

تا پیش از ۱ ژانویه ،۱۹۴۷ هیچ قانون شهروندی مبنی بر اقامت و جذب مهاجر به کشور کانادا وجود نداشت، کانادا در یک موقعیت عجیب بدون شهروند به سر می برد. در تاریخ ۱ژانویه،۱۹۷۴ قانون سابق اصلاح گردید و قانون شهروندی کانادا برای اولین بار شناخته شد. قانون شهروندی فعلی در تاریخ ۱۵فوریه،۱۹۴۷ جایگزین قانون سابق گردید، که شامل مقررات مختلف و طراحی شده برای حفظ حقوق شهروندی میباشد. همچنین دولت کانادا حقوق شهروندی محدودی را برای افرادی که قبل از قانون سابق متولد شده اند را به رسمیت میشناسد.

هردو اساسنامه به شرح زیر به اختصار بیان شده است:

 1. افراد متولد شده در کانادا پس از ۱۴فوریه،۱۹۴۷٫

بخش ۳ قانون فعلی می گوید افرادی که پس از ۱۴ فوریهف۱۹۷۷ در کانادا متولد شده اند به عنوان یک شهروند کانادایی در نظر گرفته میشوند و از این تاریخ است که قانون کنونی به اجرا در آمده است.

 1. افرادی که بعد از ۳۱ دسامبر،۱۹۴۶ و قبل از ۱۵ فوریه،۱۹۴۷ در کانادا متولد شده اند.

طبق قانون سابق فردی که قبل از ۳۱دسامبر در کانادا متولد میشد به عنوان یک شهروند کانادایی محسوب میشد حتی اگر برروی یک کشتی کانادایی متولد میشد.

 1. افراد متولد شده در کانادا در تاریخ قبل از ۱ ژانویه، ۱۹۴۷

تحت قانون سابق  افراد در کانادا متولد  شده قبل از ۱ ژانویه ۱۹۴۷  از “بیگانگان” بودند اما شایان ذکر است که شهروندی کانادا از طریق تولد در کانادا ادعا نیست. با این حال، ممکن بود  دولت سابق هنوز هم شهروندان کانادایی تحت نسب کانادا  را خارج از بحث این قوانین در نظر بگیرند اما این نظریه شکست خورده،  و در قانون فعلی تحت عنوان  یک موقعیت ویژه برای بحث تابعیت اعمال می گردد.

وضعیت اقامت پدر و مادر پس از تولد فرزند در کانادا

وضعیت مهاجرت پدر و مادر در زمان تولد کودکی که شهروند کانادا است منوط به واجد شرایط بودن کودک برای تابعیت کانادا است. یک کودک در کانادا متولد شده از دو پدر و مادر غیر قانونی بیگانه هنوز هم یک شهروند کانادایی در نظر گرفته  خواهد شد با این حال، بخش ۳  قانون کنونی شامل یک استثنا برای  قانون فوق است ، این  تبصره می گوید که، برای افراد  متولد  شده در کانادا پس از ۱۵ فوریه سال ۱۹۷۷٫ چنانچه تابعیت کانادا به یک کودک در کانادا متولد شده داده نشود، در زمان تولد او نه تنها وی بلکه پدر و مادر او نیز یک شهروند کانادا یا مقیم دائم کانادا  خواهند بود .

در هر دو قانون سابق و قانون کنونی،  بیان میدارد که افراد متولد شده در کشتی های کانادایی یا هواپیمایی که در کانادا  در تردد است دولت  کانادا ، حقوق شهروندی و تابعیت را به فرد متولد شده در خاک کانادا عرضه خواهد داشت. قانون کنونی بیان می کند که این پیش بینی برای افراد متولد شده  در یک کشتی کانادایی نیز صادق است. در قانون حمل و نقل کانادا، این اصل تعریف شده است.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تولد و اخذ پاسپورت در کانادا

audio اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد

کودکان بی هویت در کانادا

قانون کنونی یک اصل دیگر را برای مقابله با  بی توجهی به حقوق کودکان خالی از سکنه در کانادا ارائه کرده است. بخش ۴ قانون کنونی بیان می کند که،  افرادی که (ظاهرا) بعد از ۱۵ فوریه ، ۱۹۷۷ در کانادا به دنیا آمدند، چنانچه قبل از رسیدن به هفت سال سن به عنوان یک کودک متروکه در کانادا پیدا شوند برای اهداف افراد در کانادا به عنوان تبعه کانادا تلقی خواهند شد مگر اینکه ظرف هفت سال از تاریخی که فرد پیدا شده خلاف این مسئله به اثبات رسد.

گزارشات مطرح شده در اداره مهاجرت و شهروندی کانادا حاکی از ان است که هر ساله یک کودک از پدر  یا مادر مقیم کانادا به دنیا می ایند.

اقامت موقت: افرادی که قصد ورود به کانادا را به منظور تولد فرزند دارند.

IRPA این بخش شامل سیاست ، آیین دادرسی و راهنمایی توسط کارکنان سازمان…. میشود. در پاراگراف زیر  مقاله ی رسمی از تصویب نامه ی شهروندان ، افرادی که در کانادا متولد میشنود  و شهروند کانادا محسوب میشوند ارائه شده است.

این حق برای تمام افراد متولد شده در کانادا وجود دارد. صرف نظر از موقعیتی که پدر و مادر آنها در کانادا دارند و این افراد را به اندازه ی دیپلمات ها معتبر میشناسند.

IRPA عنوان میدارد که هیچ اصل و اساسی مبتنی بر این خلاف این حق وجود ندارد.

بچه دار شدن در کانادا نشان دهنده ی نقض شرایطی که برای ساکنان موقت اعمال میشود نخواهد بود.

بنابراین هیچ ماده ای وجود ندارد که منحصرا بر اساس تصمیم متقاضیان برای فرزند دار شدن در کانادا باشد

وقتی که مشخص شد که یک داوطلب باردار است، برای ارزیابی ای درخواست باید ربر اساس نیازهایی که تمام داوطلبان برای TAV اعلام نموده اند متمرکز شود

موضوع بارداری میتواند یک اصل و اساس در تعیین مالیات باشد اما در موارد اندک زمانی که در ارزیایی  نیازهای اولیه برای صدور  TRVباشد، بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

_ آیا داوطلبان بودجه ی کافی دارند؟

_آیا آنها در پایان دوره ی مجاز به ماندن در کانادا، کشور را ترک خواهند کرد؟

_آیا آنها قابل تصدیق(افراد مجاز) هستند؟

سنجش بارداری و اظهارات به منظور بچه دار شدن در کانادا باید مرتبط با یکی از این نیازهای اساسی برای صدور TRV باشد.

(خطوط راهنمایی(منظور همان راهنما) برای افرادی که برای معالجه ی پزشکی به کانادا می آیند میتواند ارزیایی نیازهارا از طرف افرادی که باردار هستند و میخواهند فرزاندشان را در زمان درخواست  TRV به دنیا بیاورند میسر سازد.

به هر حال ، این نکته حائز اهمیت است که از نظر تجهیزات پزشکی برای باردار نگرانی خاصی وجود ندارد.

زمانیکه یک بارداری پر خطر نیازهای بیش از انداره ای می طلبد، این موضوع قابل تامل و قابل حل میباشد و در آینده ی فرزند در کانادا تاثیر نمیگذارد. و فرزند از بدو تولد شهروند کانادا محسوب میشود.

نگرانی ها در باب نیازهای آن فرزند بیشتر در باب سلامتی و امکانات و موقعیت اجتماعی بعد از تولد در کانادا میتواند در ارزیابی امکانات پزشکی برای داوطلبان  TRV قرار نگیرد.

در ادامه این قانون کارکنان دولتی موظفند روی حمایت های ممکنه ی مالی به عنوان بخشی از نیازهار مقبول آن افراد برای ساکنان موقتی که برای درمان پزشکی به کانادا می آیند، تمرکز کنند. یک آزمایش پزشکی باید فقط روی موارد مستثنی درخواست شود.در حالیکه اطلاعات ازمایش میتواند برای نیازها و درخواست های متقاضیان اساسی باشد.

در فرم درخواست  TRV از داوطلبان سوال میکنند که اعضای خانواده اختلال فیزیکی یا روانی خاصی دارند که نیازمند خدمات احتماعی یا خدمات سلامت در طول زمان اقامت انها در کانادا باشد.جواب ((نه)) به این سوال نباید برای داوطلبانی که باردار هستند  در نظر گرفته شود. اما به بارداری به طور نرمال به عنوان یک شرایط پزشکی نگاه نمیشود.

در هر صورت ، بارداری یا تصمیم برای بچه دار شدن در کانادا میتواند موارد اساسی برای ارزیابی نیازها و درخواست ها ، در صورتی که بنا به مصلحت کشور بلامانع باشد،گاهی بررسی نشده باقی بماند. این حقیقت میتواند مقتضی ارزیابی ها برای درمان و معالجه باشد. مثلا توانایی مالی برای پوشش دادن هزینه های درمان یا  اقدام برای خارج شدن از کانادا در بعضی موارد از عمد پنهان کردن قصد بچه دار شدن در کانادا میتواند آزمایش مقبولیت(پذیرفته شدن) را زیر سوال ببرد. در حال حاضر با توجه به شرایط فعلی کانادا ظرفیت پذیرش پرونده مهاجرت والدین از ۵ هزار پرونده در سال به ۱۰ هزار نفر رسیده است. همچنین سرعت رسیدگی به این پرونده ها تا دو برابر افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر زمان انتظار برای این دسته از افراد به ۲ سال کاهش پیدا کرده است. متقاضیان اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در کانادا چنانچه مایلید در خصوص شرایط و نحوه ورود واقدام جهت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تولد فرزند و مهاجرت به کانادا ، تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، بررسی راههای مهاجرت به کانادا اطلاعات جامع تری را کسب کنید موسسه حقوقی ملک پور با کادر مجرب حقوقی در دفتر وین و دفاتر همکارش در ایران در خدمت شما عزیزان میباشد.

 

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

29 پاسخ
 1. پارسا گفته:

  با سلام و وقت بخیر. دوست من سال 1990 که پدرش و مادرش برای ماموریت شغل پدرش به کانادا مسافرت رفتن در تورنتو متولد شده ولی بازگشتن و شناسنامه ایرانی براش گرفتن. الان میتونه با مدارکش برای سیتیزنیش اقدام کنه؟
  1_ شما از قوانین اطلاع دارید که چه مدارکی ازش میخوان؟؟
  2_آیا بعد از این همه سال امکان پذیره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط ایشان کمی دشوار می باشد باید با یک وکیل محلی در کانادا مشاوره نمایند و شرایط ایشان بررسی شود و همچنین مدارک بیمارستانی که در آن متولد شده اند را داشته باشند

   پاسخ
 2. احمد گفته:

  سلام
  همسر بنده 32 سال سن دارد 2 ماهه بارداره فوق لیسانس آی تی داره داره زبان میخونه هنوز مدرک زبان نگرفته مدرس دانشگاه علمی کاربردی بوده 5 سال بیمه تامین اجتماعی داره راستش میخواستم بدونم بهترین راه مهاجرت به تورنتو کانادا چیه و چقدر هزینه داره ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع از میزان سرمایه و سایر اطلاعات مورد نیاز پیشنهاد می شود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. Ali گفته:

  باسلام بنده پزشک عمومی هستم نزدیک به سی سال سن که تا ابتدای سال 97 درگیر مکافات خدمت سربازی و طرح پزشکی بودم. فارغ التحصیل 94هستم. متاهلم و یک پسر 6ساله دارم متاسفانه هیچ بودجه ای ندارم ولی از آرزوهام ادامه تحصیلاتم در کاناداست نمیدونم بدون سرمایه حتی اولیه راهی میسر میشه یا نه…درضمن از زبان انگلیسی نگران نیستم نهایت با سه ماه سعی کامل اوکی میشم. چه کسی راهنمایی می فرماید؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، دوست عزیز آرزوهای شما با تلاش حتما میسر می شود. امکان تحصیل در کانادا به همراه بورسیه تحصیلی وجود دارد اما رزومه شما باید بررسی شود. توصیه می شود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  سلام و ارادت من خانمم دو ماه باردار هست است
  ایا میتونیم اقامت کانادا رو بگیریم

  پاسخ
 5. Gholi گفته:

  سلام آیا به محض تولد فرزند در خاک کانادا به پدر و مادر غیر کانادایی آن فرزند که اقامت کانادا را ندارند . اقامت کانادا داده میشود ؟چون من شنیدم تا زمانی که فرزند به سن قانونی نرسد .حتی اقامت هم به پدر و مادرش نمیدهند(چه برسه به شهروندی) .و عملا اصلا به درد پدر و مادر حالا حالا ها نمیخورد . و فقط به درد خود بچه میخورد. لطفا توضیح بدین. سپاسگزارم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام بله دوست عزیز فرمایش و شنیده های شما صحیح است.
   برای این که با تولد فرزند اقامت اخذ کنید یکی از کشور های موجود برزیل میباشد.

   پاسخ
 6. mie.editor2 گفته:

  درود و خسته نباشید به شما .بنده 37 ساله و دارایی دو مدرک دانشگاهی در رشته های آزمایشگاه و حقوق هستم.مایل فرزندم خارج از ایران متولد بشه تا در آینده از مزایای این تابعیت دوم یا مضاعف بهره ببره .آیا یه سفر توریستی چند ماهه رو میتونیم ترتیب بدیم برای این مورد یا سختگیریها بیشتر از چیزی که ما شنیدیم.این شرایط در مورد ویزای تحصیلی چطوره ؟؟اگه کشوری از طریق خاک (تولد در سرزمین )میتونه به فرزندم تابعیت بده معرفی بفرمایید .

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. قوانین و شرایط تولد در هر کشور متفاوت و مخصوص به خود است. پیشنهاد میکنیم برای اخذ اطلاعات در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. میلاد گفته:

  با سلام من خانومم 5 ماهه بارداره و خودم و خانومم هر دومون مدرک کارشناسی ارشد داریم خواستم بپرسم آیا امکان گرفتن اقامت در کانادا از طریق تولد فرزند رو داریم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله برای اطلاع از راه های ورود متناسب با شرایط خود به این کشور می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  سلام خسته نباشید غرض از مزاحمت بنده یک خانم باردار هستم و ماه چهارم بارداریمه برای زایمان میخواستم کشور کانادا برم ایا امکان گرفتن ویزا هست و ایا با زایمان توریستی میشه از بیمه برای زایمان استفاده کرد?از راهنمایی و کمک شما ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورتی که منع پزشکی نداشته باشید امکان گرفتن ویزای توریستی برای شما وجود دارد اما استفاده از بیمه زایمان در این کشور شرایط خاص خود را داراست. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. محمد گفته:

  سلام خدمت شما سروران عزیز میخواستم کل هزینه تولد بچه در کانادا رو بپرسم ؟و اینکه از کی باید برا درخواست ویزا اقدام کرد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام بستگی به این دارد که در کدام بیمارستان فرزند به دنیا بیاید. بهتر است جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با خط ویژه تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 10. مشاور حقوقی گفته:

  سلام وقت بخیروخسته نباشیدجناب ملک پور بزرگوار.سوالم اینه که اگه انشاللله باویزای تحصیلی همسرم بریم کانادا(شرایطش روداریم.توسایتتون خوندم وازخودتون هم تلفنی پرسیدم)وبعدازچندماه اونجافرزندی به دنیا بیاریم وبعدازتولدش همسرم دانشگاه نره.ویزا ی تحصیلی ش باطل میشه وبایدکاناداروترک کنیم.یانه به واسطه فرزنمون اقامت دیگه ای میگیریم؟ممنون میشم پاسخ بدین.باآرزوی سلامتی وشادی برای شما.مصطفی ابراهیمی.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 11. محسن شریف احمدی گفته:

  باسلام واحترام.
  ضمن تشکر وقدر دانی از زحمات جنابعالی وسایر همکاران که همواره مسیر امن قانون را سرلوحه مهاجرت هموطنان قرار داده اید.بنده با شرایط ذیل استدعای بذل راهنمایی دارم…سن ۳۹/ متاهل/ شغل وکیل دادگستری. سابقه کار ۶سال در امر وکالت و۵ سال کارشناس حقوقی شرکت بیمه/ لیسانس حقوق/زبان انگلیسی در حال یادگیری.(مبتدی)
  با توجه به شرایط بنده ایا اخذ اقامت از طریق تولد فرزند میسر هست یا خیر ؟
  اخذ اقامت برای بنده از طریق تحصیل ویا کار نیز میسر است؟
  پیشنهاد شما کدام مسیر است.
  با تجدید احترام
  محسن شریف احمدی

  پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به شبنم.
   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 12. محمد عشاقى گفته:

  با عرض سلام،بنده در سال ٢٠١۶فرزند دخترم در کانادا به دنیا امد و در حال حاضر سیتی زن کانادا میباشد،ما توانستیم براى کل خانواده ویزاى مولتى پل بگیریم و اینکار رو انجام بدیم و اکنون یک خانواده چهار نفره هستیم که فقط دخترم سیتی زن کانادا ست وبقیه (یک فرزند پسر هم دارم)فقط ملتى پل داریم،ضمنا پارسال همسر و پسرم شش ماه در تورنتو زندگى کردند و پسرم به پیش دبستانى هم رفت.امسال هم در حدود یکماه پیش به اتفاق خانواده دوباره به کانادا رفتیم تا پسرم دوباره در همان مدرسه به مدت دوماه کلاسهای تابستان را طى کند،خواهشمندم در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید که چگونه میتونم براى کل خانواده اقامت کانادا دریافت کنم،اصلا این امکان براى بنده وجود دارد یا نه؟ممنون میشم راهنماییم کنید یا وکیلی رو از طرف خودتون بهم معرفى کنید.با تشکر محمد عشاقى?

  پاسخ
 13. علی وثوق گفته:

  سلام و درود جناب ملک پور
  امیدوارم ایام به کامتون باشه
  من فایل های صوتی شما را گوش دادم یه سوال تو ذهنم نقش بسته که شاید سوال خیلی ها باشه
  اونم این هست اگه من و همسرم رفتیم کانادا بچه ما متولد شد اونجا و پاس کانادایی هم گرفت چه امتیازی برای پدر و مادرش در نظر میگیرند
  میشه واضح و شفاف توضیح دهید
  ایا منجر به اقامت پدر و مادر و دریافت شهروندی میشه
  در صورت مثبت بودن شهروندی یا این پروسه زمانبر هست اگه هست چقدر طول میکشه
  اگه میشه و براتون مقدور هست راهنمایی کنید

  پاسخ
 14. مهدی محتشم گفته:

  سلام.ممکنه حدودا مخارج کلی تمام مراحل تولد فرزند در کشور کانادا به همراه هزینه ی وکیل و اخذ پاسپورت رو ببان بفرمایید؟؟!

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 15. مريم گفته:

  سلام،باسپاس از راهنمایی خوبتون درسایت مهاجرت،میخواستم سوال کنم اگه من وهمسرم ویزای مولتیپد بگیریم ومن درخاک کانادا بارداربشم ,آیا دولت اجازه اقامت بیش از ۶ماه را برای به بدنیا آوردن بچه به من خواهد داد؟شایان ذکراست به دلیل شاغل بودنم دریکی ازارگانهای دولتی ایران ،شرایط اقامت بیش از ٢سال در کانادا را ندارم وبعداز٢سال باید حتما به ایران برگردم،وآیا باتولد فرزندم وبرگشتن بلافاصله به ایران ،آیا ویزای مولتی من باطل نمیشه،؟وبچه با چه ویرایی میتونه دوباره وارد کانادا بشه؟
  سوال دومم اینه که بعدازدریافت ویزای مولتی اگه بارداربشم،آیا درکنترل پاسپورت اگرمتوجه بارداری من در فرودگاه کانادا بشن مشکلی برام ایجادمیشه یا نه؟

  پاسخ