سرمایه گذاری در فرانسه و بررسی شرایط آن

 • سرمایه گذاری در فرانسه و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری در فرانسه و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در فرانسه و معایب آن
 • سرمایه گذاری در فرانسه و قوانین آن
 • سرمایه گذاری در فرانسه و تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در فرانسه برای اخذ اقامت
 • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت
سرمایه گذاری در فرانسه سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

سرمایه گذاری در فرانسه و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در فرانسه و اخذ اقامت دائم فرانسه از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه مورد بحث قرار می گیرد. تمامی فرایند حقوقی مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری را برای شما با کمال میل توضیح خواهیم داد. برای اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری با وکلایی مشورت کنید که به راحتی در کمترین زمان می توانند اقامت فرانسه را اخذ نمایند البته ذکر این نکته لازم است که این پروسه راهی آسان نیست و نیاز به دانش تجاری و تخصص دارد. موسسه حقوقی ملک پور می تواند علاقه مندان را در تمامی مراحل سرمایه گذاری در فرانسه همراهی کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به فرانسه

video سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه و شرایط عمومی

یکی از راه های ورود به کشور فرانسه و اخذ اقامت فرانسه راه سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد. امروزه بسیاری از موسسات و شرکت های مهاجرتی این ادعا را دارند که می توانند در کشور های اروپایی ویزای سرمایه گذاری اخذ کنند در صورتی که این فرایند امریست کاملا حقوقی و باید تحت نظر یک وکیل و حقوق دان انجام شود. سرمایه گذاری قوانین خاصی دارد که اگر وکیل شما آگاهی کامل از قوانین و شرایط مهاجرت به فرانسه را نداشته باشد با شکست رو به رو می شود. کشور فرانسه دومین اقتصاد قدرتمند دنیاست و طی دهه گذشته روندی نزولی در نرخ بیکاری داشته است. از این رو می تواند مقصد مناسبی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باشد. در ادامه جزئیات مربوط به سرمایه گذاری در فرانسه شرح داده خواهد شد.

سرمایه گذاری در فرانسه و مزایای آن

سرمایه گذاری در فرانسه در طول دهه گذشته بیشترین میزان رشد را داشته است. از جمله مزایای سرمایه گذاری در فرانسه موارد زیر را می توان نام برد:

 • نیازی نیست قبلا در فرانسه اقامت داشته باشید.
 • نیازی نیست در حال حاضر در فرانسه اقامت داشته باشید.
 • به مدرک زبان و سابقه حرفه ای خاصی نیاز ندارد.
 • صدور مجوز اقامت حداکثر 2 ماه به طول می انجامد.
 • سرمایه گذاری می تواند به تنهایی یا به صورت شراکتی انجام شود.
 • موسسه حقوقی ملک پور در تمامی مراحل سرمایه گذاری در فرانسه شما را همراهی می کند.

از جمله مزایای اخذ اقامت دائم فرانسه می توان موارد زیر را نام برد:

 • سهولت سفر به 127 کشور دنیا از جمله کشور های حوزه شنگن
 • شرایط زندگی دلپذیر برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا با حقوق برابر با شهروندان فرانسوی: دسترسی نامحدود و رایگان به بیمه های درمانی، آموزش و …
 • مجوز اقامت دائم برای 10 سال معتبر است
 • همسر و فرزندان سرمایه گذار به طور خودکار ویزای فرانسه را بدون سرمایه گذاری اضافی دریافت می کنند.
 • امکان گرفتن شهروندی پس از 3 سال اقامت دائم در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه و معایب آن

موانع اصلی جذب سرمایه گذار در اقتصاد فرانسه عبارتند از:

 • یکی از بالاترین نرخ های مالیات در جهان را دارا است
 • هزینه بالای نیروی کار
 • نرخ بیکاری بالا (حدود 9 درصد) که به ویژه در جوانان و کارگران سالمند تاثیر می گذارد
 • روند رو به افزایش نابرابری های اجتماعی
 • تعداد کم شرکت های کوچک و متوسط برای صادرات و یا سرمایه گذاری در کارهای نوآورانه

سرمایه گذاری در فرانسه و قوانین آن

دولت فرانسه دو شرط اصلی برای سرمایه گذاری در فرانسه تعیین کرده است، که با رعایت آن ها می توانید از طریق سرمایه گذاری اقامت فرانسه را کسب نمایید.

 • سرمایه گذاری طولانی مدت و غیرمتعارف حداقل 10 میلیون یورو در دارایی های صنعتی یا تجاری در فرانسه انجام دهید. سرمایه گذاری ممکن است شخصی یا از طریق شرکتی باشد که حداقل 30 درصد از سهام آن را داشته باشید.
 • سرمایه گذار سابقه کیفری نداشته باشید.
چرا ثبت شرکت در فرانسه
ثبت شرکت فرانسه
اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در فرانسه و تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری

برای سنجش امنیت سرمایه گذاری در یک کشور استانداردهایی وجود دارد، که با توجه به آن ها می توان تصمیم مناسب جهت سرمایه گذاری گرفت. برخی از این استانداردها در زیر شرح داده شده اند.

سرمایه گذاری در فرانسه و امنیت آن با توجه به سیستم قضایی

یکی از مهم ترین استانداردها برای سرمایه گذاری، سیستم قضایی کشور است. بسیار مهم است که سیستم قضایی از فساد به دور باشد و عادلانه قضاوت کند. بنابراین شخص نگرانی کمتری بابت قضاوت ناعادلانه و از دست دادن سرمایه خود دارد.

فرانسه چندین کنوانسیون مهم بین المللی بر علیه فساد تصویب کرده است، مانند کنوانسیون OECD در مبارزه با رشوه خواری مقامات خارجی در معاملات تجاری بین المللی و کنوانسیون سازمان ملل علیه فساد اداری. به طور کلی، سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در فرانسه نگرانی از بابت فساد ندارند و شرکت هایی که در فرانسه فعالیت می کنند، به مسئولیت پذیری شهرت دارند.

سرمایه گذاری در فرانسه و امنیت آن با توجه به ثبات سیاسی

ثبات سیاسی نیز از جمله عواملی است که می تواند امنیت سرمایه گذاری را تضمین کند. نظام سیاسی فرانسه بر پایه سیستم نیمه جمهوری عمل می کند که بر اساس قانون اساسی فرانسه تصویب شده توسط جمهوری پنجم فرانسه عمل می کند. فرانسه خود را به عنوان یک دولت یکپارچه، سکولار، دموکراتیک و جمهوری اعلام می کند. شاخص ثبات سیاسی و عدم وجود خشونت یا تروریسم، برداشت های احتمالی در مورد این است که دولت با استفاده از روش های غیر قانونی یا خشونت آمیز، از جمله خشونت های سیاسی و تروریسم، بی ثبات و یا سرنگون شود. در نمودار زیر میزان شاخص ثبات سیاسی نشان داده شده است.

سرمایه گذاری در فرانسه سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه و امنیت آن با توجه به سود بانکی و نرخ تورم

یکی از معیار ها برای تضمین امنیت سرمایه گذاری، ثبات اقتصادی و تورم مالی در یک کشور است. معمولا کم بودن سود بانکی می تواند معیار مناسبی برای بررسی ثبات اقتصادی باشد. بر اساس آخرین آمار بانک مرکزی فرانسه، نرخ سود سپرده های بانکی در فرانسه 0.31 درصد و نرخ سود وام های بانکی زیر دو درصد می باشد.

براساس آخرین آمار نرخ تورم در فرانسه در سال 2018، به میزان 1.89 درصد گزارش شده است. نمودار نرخ تورم در فرانسه در سال های اخیر در تصویر زیر نمایش داده شده است که می تواند مورد توجه متقاضیان سرمایه گذاری در فرانسه باشد.

سرمایه گذاری در فرانسه 2 سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه برای اخذ اقامت

دولت فرانسه برای اشخاصی که تمایل به سرمایه گذاری در فرانسه دارند شرایطی را فراهم نموده است که متقاضیان می توانند با خرید یک شغل و راه اندازی یک واحد صنفی در کشور فرانسه سرمایه گذاری کنند و اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود اخذ کنند.

اگر شما در کشور فرانسه مغازه و یا تجارتی را بخرید یا به اصطلاح دیگر شرکتی ثبت کنید، کشور فرانسه یک ویزای یک ساله برای شما صادر می کند این ویزا برای مدت ۵ سال به صورت سالانه تمدید می شود و پس از گذشت ۵ سال اقامت ده ساله فرانسه را از طریق سرمایه گذاری دریافت می کنید. این اقامت تبدیل به اقامت دایم می شود.

سرمایه گذاری در فرانسه از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت

شما می توانید با سرمایه گذاری و کارآفرینی در فرانسه برای اخذ اقامت فرانسه اقدام کنید. وکلای ما در انجام این امر شما را یاری می کنند. مراحلی که موسسه حقوقی ملک پور برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه انجام می دهد به شرح زیر می باشد:

۱. درخواست ویزای کوتاه مدت.

۲. پس از اخذ ویزا و ورود به خاک فرانسه تعدادی مغازه و شغل معرفی می کنیم و برای متقاضی یک حساب بانکی باز می کنیم.

۳. متقاضی به ایران باز می گردد و درخواست ویزای بلند مدت می کنیم (۶ماهه )

۴. متقاضی از ایران به حساب فرانسه خود پول واریز می کند.

۵. متقاضی به فرانسه آمده و قراردادی را امضا می کند و ما برای او درخواست اقامت ۱ ساله می کنیم و رسید درخواست اقامت او را از اداره پلیس می گیریم و به او تحویل می دهیم.

۶. با رسید اداره پلیس فرانسه، شرکتی را تاسیس می کنیم  و متقاضی تجارت خود در فرانسه را شروع می کند.

۷. بعد از تاسیس شرکت مدارک لازم را به اداره پلیس فرانسه ارائه می دهیم برای اخذ اقامت ۱ ساله در فرانسه.

۸. به مدت ۵ سال باید اقامت را تمدید کرد تا در نهایت اقامت دائم ۱۰ ساله گرفته شود.

سرمایه گذاری در فرانسه و سخن پایانی

سرمایه گذاری و کارآفرینی در فرانسه و شرایط مورد نیاز برای آن را مورد تحلیل قرار دادیم. در تمام این مراحل شرکت همراه و همکار ما در کشور فرانسه به شما در خصوص امور مالی خدمات ارایه می دهد، امروزه شما بدون کمک حسابداران و حقوق دانان زبده نمی توانید در کشورهای بزرگ دنیا تجارت کنید دیگر تجارت یک امر سنتی نیست بلکه امری علمی می باشد بنابراین سرمایه گذاری در فرانسه نیز مستلزم شناخت و تجربه علمی کافی می باشد. البته تاسیس شرکت در فرانسه یا خرید تجارت یکی از راه های اخذ اقامت می باشد شما می توانید در باب تجارت در اروپا و امور مهاجرتی در فرانسه و سایر کشورهای برتر دنیا با وکلا و حقوق دانان ما تماس حاصل بفرمایید. جهت اخذ مشاوره در مورد سرمایه گذاری در فرانسه با مشاورین یا وکلای ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و سوالات خود را به طور رایگان طرح بفرمایید. امید است مقاله سرمایه گذاری در فرانسه اطلاعات مورد نیاز را فراهم نموده باشد. همچنین می تواند سوالات خود را درباره سرمایه گذاری در فرانسه در بخش دیدگاه های همین مقاله عنوان کرده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید.