اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه

 

اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه در سال 2018 برای دانشجویانی که قصد مهاجرت به ترکیه و تحصیل در ترکیه را دارند اهمیت زیادی دارد اما اغلب دانشجویان موفق به اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه نمی شوند. ما در این مقاله قصد داریم شرایط دریافت بورس تحصیلی ترکیه را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. کارشناسان مؤسسه حقوقی ملکپور تحقیقات ویژه ای برای ارائه این مقاله داشته اند و امید دارند این مقاله روشنای راه شما باشد.

کمک هزینه تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی در ترکیه

دانشگاههای ترکیه میزبان این کمک هزینه تحصیلی هستند و برای تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کمک هزینه اقامت، هزینه تحصیل، دوره یکساله زبان ترکی و هزینه های سفر و درمان ارائه می شود. این کمک هزینه به دانشجویان واجد شرایط زیر تعلق می گیرد:

متقاضیان مقطع کارشناسی که زودتر از تاریخ ۱/۱/۱۹۹۷ متولد شده اند

متقاضیان تحصیلات تکمیلی که زودتر از تاریخ ۱/۱/۱۹۸۸ متولد شده اند

متقاضیان دکترا که زودتر از تاریخ ۱/۱/۱۹۸۳ متولد شده اند

این بورسیه را فقط می توانید از طریق وبسایت درخواست دهید:

https://www.turkiyeburslari.gov.tr/en/turkiye-burslari-2018-2-donem-basvurulari-basliyor/

 

در حال حاضر ترکیه درخواست بورس تحصیلی را از دانشجویان سراسر جهان می پذیرد. این فرصت برای دانشجویان بین المللی شگفت انگیز است و با این کمک هزینه دانشجویان بین المللی می توانند در بهترین دانشگاههای ترکیه تحصیل کنند. با وجود اینکه شانس دریافت بورس تحصیلی در مقطع دکترا بسیار بالاتر است اما دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز می توانند در ترکیه کمک هزینه تحصیلی دریافت کنند.

مزایای بورسیه تحصیلی ترکیه

1.اقامت رایگان: یکی از بهترین مزایای بورس تحصیلی این است که بهترین امکانات را برای دانشجویان فراهم می کند همه دانشجویان بین المللی از خوابگاه بهره مند می شوند در صورتی دانشجویی تمایل به اقامت در خوابگاه نداشته باشد می بایست با هزینه شخصی مسکن شخصی اجاره کند.

2.تحصیل بدون هزینه: دانشجویان به صورت رایگان آموزش می بینند و هزینه ای برای تحصیل پرداخت نمی کنند.

3.هزینه های بهداشتی و درمانی: هزینه های بهداشتی و درمانی دانشجویان تحت پوشش بیمه های عمومی قرار می گیرد در صورتی که بیمار شوید تمام هزینه های درمانی توسط بیمه عمومی پرداخت می شود و شما مجبور به پرداخت هزینه نیستید.

4.هزینه سفر: برنامه های بورس تحصیلی ترکیه هزینه های سفر دانشجویان را نیز پرداخت می کند.

 

شرط زبان برای اخذ کمک هزینه تحصیلی در ترکیه

تمام دانشجویان باید در دوره یکساله زبان ترکی شرکت کنند.

 

معیارهای تأیید دانشجو برای اعطای بورس تحصیلی ترکیه:

آزمون ورودی دانشگاه

نمرات

CGPA

نمرات تست های بین المللی

دانشگاههای محل تحصیل در مقاطع تحصیلی گذشته

 

کمک هزینه تحصیلی بر اساس بالاترین نمره در آزمونهای بین المللی و نمرات دبیرستان یا دوره کارشناسی اعطا می شود و بر اساس این کمک هزینه های هزینه های تحصیل به صورت کامل یا جزئی پرداخت می شود. تسلط به زبان ترکی معمولأ در اغلب کمک هزینه ها نقش اصلی را ایفا می کند. رزومه علمی دانشجویان در شانس دریافت بورسیه اهمیت زیادی دارد. با وجود اینکه تعداد کمک هزینه های تحصیلی در ترکیه بسیار زیاد است باز هم برخی دانشجویان موفق به اخذ بورس تحصیلی نمی شوند. برای تحصیل در مقطع دکترا دانشجویان بین المللی می توانند برای پرداخت شهریه و هزینه زندگی خود کمک هزینه تحصیلی دریافت کنند و حتی در برخی موارد با توجه به فعالیت های علمی خود حقوق ماهیانه دریافت می کنند.

بورس تحصیلی دانشجویان شایسته

بسیاری از مؤسسات و دانشگاههای دولتی ترکیه به دانشجویانی که دارای تحصیلات عالی و رزومه درخشان هستند بورس تحصیلی اعطا می کنند. با این وجود دانشجویانی موفق به اخذ بورس تحصیلی می شوند که رزومه قابل قبولی داشته باشند. برای اخذ کمک هزینه و بورس تحصیلی در مقطع دکترا می بایست با کارفرمایی به توافق برسید و پس از آن درخواست کمک هزینه یا بورس تحصیلی از استاد یا دانشگاه داشته باشید. معمولأ کمک هزینه تحصیلی به افرادی اعطا می شود که رزومه درخشانی دارند و تشخیص این موضوع با دانشگاه استاد راهنمای شماست. با این وجود

بورس تحصیلی دانشگاه عبدالله گل

این بورسیه برای دانشجویان مقطع کارشناسی در دسترس است. دانشگاه عبدالله گل در قیصر واقع شده است و بورس تحصیلی خود را برای همه دانشجویان بین المللی اعلام کرده است. این دانشگاه در حال حاضر 14 برنامه در مقطع کارشناسی ارائه می دهد و تمامی دوره ها به زبان انگلیسی ارائه می شود. دانشجویان مقطع کارشناسی می توانند در رشته های زیر درخواست بورس تحصیلی داشته باشند:

ژنتیک

مهندسی

معماری

مدیریت کسب و کار

برای درخواست این بورسیه باید معیارهای زیر را داشته باشید:

در یکی از امتحانات IB، ACT یا SAT شرکت کنید.

نمره خوبی در امتحانات دبیرستان داشته باشید

باید مدرک TOEFL داشته باشید

یک نامه مبنی بر هدف خود برای تحصیل و اخذ بورس تحصیلی داشته باشید

 

هزینه تحصیل در دانشگاههای ترکیه مقرون به صرفه است و حتی در صورت عدم دریافت بورسیه نیز هزینه زیادی برای تحصیل و زندگی پرداخت نمی کنید اما با توجه به اینکه اخذ اقامت ترکیه امری دشوار و ناممکن است پیشنهاد می کنیم پیش از اقدام برای تحصیل در ترکیه و اخذ پذیرش شرایط تحصیل در کشورهای مهاجرپذیر را بررسی نمایید و آینده تحصیلی خود را نیز در نظر بگیرید. ذهنیت اغلب دانشجویان بر این است که در صورت تحصیل در دانشگاههای ترکیه راهی برای تحصیل در دانشگاههای رتبه بالای جهان خواهند داشت اما تعداد کمی از دانشجویان به این هدف دست می یابند. لذا مشاوره درست برای انتخاب دانشگاه و کشور بسیار حائز اهمیت است و نیاز به تجربه و تخصص دارد. امکان کار و اقامت کاری پس از اتمام تحصیل در ترکیه وجود دارد اما با وجود کار و استخدام امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت ترکیه وجود ندارد.

با توجه به این توضیحات اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه دشوار نیست و محدودیتی در کشورها و دانشجویان درخواست دهنده وجود ندارد و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان می توانند درخواست دهند. این مقاله با موضوع اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملکپور خدمت شما عزیزان ارائه شد و امیدواریم راهنمای شما باشد.

درصورت تمایل به اخذ مشاوره در باب راههای مهاجرت به ترکیه ، از قبیل خرید ملک در ترکیه ، تحصیل در ترکیه ، کار در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه میتوانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

40 پاسخ
 1. parisa گفته:

  سلام خسته نباشید
  من میخواستم بدونم که دانشگاه های ترکیه برای مقطع کارشناسی هم بورسیه دارند یا خیر؟
  و اینکه اگه دارند برای اخذ بورسیه YOS بهتره یا SAT ؟
  لطفا راهنماییم کنیم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 2. Zahra گفته:

  سلام لیسانس کامپیوتر دارم و میخوام ارشد رو ایران بخونم بعدش میتونم برای دکتری بورس بگیرم؟
  بین لیسانس و ارشد بیشتر از ۵ سال فاصله افتاده
  چطور میتونم از این دفاع کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. این گپ تحصیلی رو فقط میتونید با ارائه سابقه کاری پر کنید. بیشتر از 5 تا 6 سال هم خیلی کشورها قبول نمیکنن ولی در کل چون قصد اخذ بورسیه تحصیلی دارید داشتن گپ تحصیلی بدون مدرک موجه براتون امتیاز منفی محسوب میشه.

   پاسخ
 3. ناهید گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی IT هستم امکانش هست فوق لیسانس رو تو رشته ی گرافیک در یکی از دانشگاه های ترکیه ادامه تحصیل بدم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورت داشتن شرایط، می توانید در دانشگاه های خصوصی ترکیه مشغول به تحصیل شوید. برای ارزیابی شرایطتان ا دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. Civil. Yu گفته:

  باسلام
  من دانشجوی کارشناسی عمران دولتی یاسوج روزانه هستم و معدل کلم تا حالا که ترم 3 است 18.5 هستش
  میخوام واسه دوسال آخر برم ترکیه با بورسیه البته.
  اما معدل پیش دانشگاهی ضعیف دارم شما راه حل برای بنده را چی در نظر دارید؟
  ممنون میشم یه توضیح مختصر در این باره بدید…

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی ضوابط خاص خود را دارد.
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 5. یاشار گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته برق هستم برای گرفتن بورسیه تحصیلی ترکیه ریز نمرات ومدرک کاردانی الزامی است یا اینکه مدرک کارشناسی کافیه ممنون میشم راهنمایی کنین

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   معمولا رزومه تحصیلی شما در سال های اخیر دارای اهمیت می باشد ولی بیشترین موارد که در اخذ بورسیه تحصیلی تاثیر گذار است معدل، مدرک زبان و مقاله علمی معتبر می باشد.

   پاسخ
 6. Aseman گفته:

  سلام من میخواستم درباره بورسیه ترکیه تو مقطع کارشناسی سوال بپرسم.امکان موفقعیت چقدر هست اگر نمرات دیپلم بطور میانگین 18 و دارای مدرک زبان و تومر باشم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های ترکیه با توحه به میزان قابل توجه بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. اسما گفته:

  با سلام
  من متولد 1376 و لیسانس جامعه شناسی دارم با معدل15.
  ایا برای اخذ بورسیه حتما باید مقاله علمی داشته باشیم؟
  ایا شما مورد داشتین که بدون رزومه علمی و مدرک خاصی برای دوره کارشناسی ارشد دانشجو بپذیرید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بورسیه های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد محدود می باشند بنابراین شما باید رزومه ای بسیار قوی ارائه دهید که مقاله علمی معتبر بخشی از آن می باشد.

   پاسخ
 8. Civil. En گفته:

  عرض سلام وخسته نباشید
  من دانشجوی رشته عمران دولتی یاسوج کارشناسی ترم 7 و معدل کلم تا الان 19 و2مقاله داخلی داشتم…
  اما نمرات پیش دانشگاهی من ضعیف هست آیا با وجود رزومه قوی در دوره کارشناسی نمرات دوره پیش دانشگاهی و دبیرستان اهمیتی دارن.؟ممنون میشم توضیح بدین

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، نمره زبان بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. شادی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من سال سوم دبیرستان (پایه یازدهم) رشته تجربی هستم با معدل 19.5 در مدرسه تیزهوشان .میخواستم ببینم برای ورود به دانشگاه رشته دندانپزشکی هم امکان بورسیه وجود داره؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولا بورسیه های تحصیلی در مقطع کارشناسی زمانی اعطا می شود که دانشجو چند ترم در دانشگاه مورد نظر تحصیل کرده باشد و در این مدت رزومه تحصیلی قوی ای ایجاد کند.

   پاسخ
 10. شهرزاد گفته:

  سلام
  من و خواهرم هردومون میخواستیم مقطع دکتری را در دانشگاه ترکیه بخونیم من رشته ارشدم آموزش محیط زیست هست و فعلا معدلک 18/30 و متولد 1373 هستم.
  و خواهرم هم فوق لیسانس روانشناسی عمومی است و معدلشم 15/71 و متولد 1365 هست. و ما هردوم در دانشگاه آزاد واحد تبریز خوندیم. وهردومون به زبان ترکیه هم مسلط هستیم.
  میخواستم بپرسم که با این شرایط میتونیم بورسیه بگیریم؟؟؟؟

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط عمومی و معدل شما بزرگواران مناسب می باشد ، اما جهت سنجش شانس خود برای اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه و سایر کشورها می توانید در لینک زیر اطلاعات خود را وارد نموده و کارشناسان ما پس از ارزیابی شرایط شما در صورتی که واجد شرایط باشید با شما تماس حاصل خواهند نمود:
   https://goo.gl/y83d7F

   پاسخ
 11. مهسا گفته:

  سلام خسته نباشین
  من ۲٨ سالمه و ارشد روانشناسی تو دانشگاه ازاد با معدل ۱۶ تموم کردم و پایاناممو با نمره کامل دفاع کردم بعلاوه زبان استانبولی رو درحد مکالمه و خواندن، نوشتن بلدم مدرک تومر هم دارم با توجه به این شرایطم میزان پذیرشم برای گرفتن بورس از دانشگاهای ترکیه تا چه حد امکان داره؟ ممنون میشم دراین باره نظرتونو بدونم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه نیازمند داشتن سوپروایزر از دانشگاه های بورسیه پذیر این کشور می باشد. نوع مدارک و شرایط مورد نیاز نیز بسته به هر دانشگاه متفاوت است. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر به وبسایت این دانشگاه ها مراجعه نموده و با آنها ماتبه نمایید.

   پاسخ
 12. عاطفه اقبالی گفته:

  با سلام و صبح بخیر.
  بنده دانشجوی ترم سه ارشد کامپیوتر نرم افزار هستم و بمدت ۷ سال سابقه کار نیروی شرکتی در وزارت نیرو را دارم و قصد بورسیه در مقطع دکترا را در ترکیه دارم.
  لطف میکنید در جهت مشاوره راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام. برای تحصیل در مقطع دکترا باید شخصا با دانشگاه مکاتبه کنید و نظر یک استاد سوپروایزر را جلب کنید.

   پاسخ
 13. علی گفته:

  سلام خسته نباشید من رشته تجربیم با معدل 18.30 (نمونه دولتی) میخوام برای تحصیل اخذ بورسیه در رشته پزشکی یا دندان پزشکی در ترکیه ادامه تحصیل بدم لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
 14. حوری گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من تصمیم دارم توی رشته ی هنر و مقطع کارشناسی در ترکیه بورسیه بگیرم. میخواستم بدونم شرایط بورس شدن برا من چیا هستن؟
  20 سالمه و معدل دیپلم و پیش دانشگاهی من بالای 19 هست. و نمونه کارهای هنری خیلی خوبی دارم. آیا برای بورس شدن تو مقطع کارشناسی و رشته ی هنر خیلی لازمه که آزمون Yos رو بدم؟
  اگه این آزمون رو ندم شانسم برای اخذ بورسیه خیلی پایین میاد؟
  با سپاس

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد می توانید با کارشناسان مجرب دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. negar گفته:

  سلام،میخاستم بدونم با معدل ۱۸.۵۰ شانس قبولی در بورسیه کارشناسی ارشد در رشته حقوق را دارم؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد می توانید با کارشناسان مجرب دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. AAA گفته:

  باسلام حضور شما
  مقدار فاند دکتری دانشگاه های ترکیه ماهانه بطور تقریبی چقدر است؟
  میزان هزینه زندگی یک شخص در یکماه چه مقدار است؟
  و آیا این فاند دریافتی برای مخارج یکماه کفایت می کند؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی هزینه ها بسته به نوع دانشگاه و شرایط شما متغیر خواهد بود. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. سمیه گفته:

  با سلام، برای گرفتن بورسیه تحصیلی حتما باید در ازمون sat شرکت کنیم؟؟ و اینکه تاریخ ازمون sat چه زمانیه؟ و اینکه نمرات دیپلم ملاک هستن یا پیش دانشگاهی؟ و ایا بورس در رشته های پزشکی در ترکیه امکان پذیر است؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز جهت پذیرفته شدن در رشتۀ پزشکی نیاز می باشد که آزمون sat را بدهید و معمولا چندین بار در سال این آزمون برگزار می شود و مدرک دیپلم از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. همچنین در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. Mahdi گفته:

  سلام
  من متولد 16 دسامبر1997 هستم. یعنی من برای مقطع لیسانس نمیتونم درخداست بورسیه بدم؟
  معذلم دیپلم ریاضی 18.56

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. امین گفته:

  سلام .. ممنون بابت مطالب عالیتون .
  سوالم این بود که با معدل 16.30 رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری و آیلتس 6.5 و همچنین داشتن GRE شانسم برای اخذ بورسیه کارشناسی ارشد چطوره ؟ آیا از طریق شما میتونم اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. دوست گرامی برای دریافت بورسیه باید رزومه شما توسط تیم ما مورد بررسی دقیق قرار گیرد. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان مجرب ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ