اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا می باشد. با استفاده از این اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری شما می توانید علاوه بر کسب سود فراوان، آینده بسیار درخشانی را برای خود و فرزندان خود رقم بزنید. با سرمایه گذاری در کانادا در ابتدا به شما اقامت موقت اهدا می شود و بعد از گذشت چند سال اقامت دائم و پاسپورت این کشور را می توانید بدست بیاورید. در این مقاله میزان سرمایه موردنیاز، روش اقدام، نحوه و مدت اخذ ویزا برای اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد.

موسسه ملک پور در باب اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری فایل های تصویری و صوتی را تهیه کرده است که برای مدتی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. در این فایل ها نکات اصلی و مهم اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در اختیار شما قرار گرفته است و پیشنهاد می شود که این فایل ها را دانلود و ذخیره بفرمایید.

توضیحات استاد ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

video اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

video اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری
audio اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

بهترین نوع برنامه ریزی شما می تواند با یک وکیل که واقف به انواع اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری باشد باید صورت گیرد ، چرا که این پروسه ، امری است کاملا حقوقی و نیاز به دانش ، علم و تجربه یک تیم حقوقی با وکلایی زبده دارد .

در سال های اخیر میزان مهاجرت به کانادا همچنان رونق داشته و در این بین افرادی هستند که مایلند با توانایی مالی خوبی که دارند امر مهاجرت خود را با ویزای تجاری ( سرمایه گذاری ) به انجام رسانند ، حال سوال اولی که پیش می آید این است که آیا اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری راه مناسبی برای مهاجرت است ؟

 

دو ویدئوی زیبا از موقعیت های اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

video اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری
video اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

به طور کلی می توان گفت که با توجه به راه های متنوع سرمایه گذاری ابتدا می بایست میزان سرمایه ، ریسک و موفقیت ( اخذ اقامت ) این پروسه را تخمین زد .

مزایا اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

مواردی که باعث انتخاب کانادا برای سرمایه گذاری می شود :

اگر به دنبال کشوری پویا، موفق و علاقمند به جذب سرمایه گذار هستید، کانادا می تواند بهترین گزینه برای شما باشد و با مزایای رقابتی که در ادامه بیان می شود تجربه یک سرمایه گذاری جذاب را برای شما فراهم کند.

 • استقبال از محیط کسب و کار
 • طبق گفته فوربس ، کانادا دومین کشور برتر در G20 برای انجام تجارت است.
 • رکورد رشد قوی
 • کانادا تمام کشورهای G7 را در رشد اقتصادی طی دهه گذشته (۲۰۰۶-۲۰۱۵) رهبری کرد
 • دسترسی بازار بی نظیر

هنگامی که CETA به تصویب می رسد ، سرمایه گذاران خارجی در کانادا دسترسی های ترجیحی به NAFTA و اتحادیه اروپا را تأمین می کنند – یک بازار پر جنب و جوش که مجموع تولید ناخالص داخلی آن تقریبا ۳۷ تریلیون دلار است و یا نیمی از تولید کالا و خدمات در جهان است.

 • نیروی کار بسیار تحصیل شده

نیروی کار کانادا بیشترین تحصیلات در میان اعضای OECD است و نیمی از جمعیت کارآزمودهاش دارای تحصیلات عالی است.

 • هزینه های مالیاتی کم هزینه

مجموع هزینه های مالیاتی کسب و کار در کانادا به مراتب کمترین میزان در G7 و ۴۶ درصد کمتر از ایالات متحده است.

 • محیط رقابتی R & D

کانادا کمترین هزینه های کسب و کار در بخش های G7 برای بخش های تحقیق و توسعه را با ۲۷٫۷ درصد هزینه بیش از ایالات متحده ارائه می دهد.

 • ثبات اقتصادی

انجمن اقتصاد جهانی به طور مداوم اعلام می کند که سیستم بانکی کانادا یکی از قوی ترین در جهان است. کانادا یکی از چند فرهنگی ترین کشورهای جهان، با دانشگاه های جهان، یک سیستم مراقبت بهداشتی جهانی و شهرهای تمیز و دوستانه است. شاخص زندگی بهتر OECD نشان می دهد کانادا به عنوان بهترین در G7 در شرایط کلی زندگی و کیفیت زندگی است.

انواع طرق سرمایه گذاری برای اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

 • سرمایه گذاری به صورت خرید سهام و یا اوراق قرضه دولتی
 • سرمایه گذاری یا کارآفرینی

این راه هایی که نام برده شد به طور کلی در سرمایه گذاری بیشتر صورت می پذیرد. حال می خواهیم یکی از راه هایی که این روزها هم در اروپا و هم در کانادا صورت می گیرد را بررسی نمائیم.

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری با خرید سهام

در سال های اخیر خرید سهام یکی از راه های پردرخواست در ویزاهای سرمایه گذاری بوده ، البته با توجه به کثرت درخواست و سخت شدن شرایط در سال های اخیر میزان انجام پروسه های سرمایه گذاری مخصوصا در کانادا با کاهش درخواست روبرو بوده است .

شاید یکی از عوامل تاثیر گذار برای روی آوردن متقاضیان جهت اخذ اقامت زودبازده بودن آن پروسه است که البته باید خاطرنشان کرد که در بسیاری از کشورها این پروسه زمان بر بوده و نیاز به صبوری متقاضی دارد که در این باره می توان به سرمایه گذاری در کانادا و زمان به ثمر نشستن این پروسه اشاره نموده چرا که در سال های اخیر پروسه اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری زمان بر بوده و در بسیاری از پرونده ها حداقل طول انجام این پروسه در بهترین حالت دو سال بوده و حتی بیشتر از این تا پنج یا شش سال منتظر جوابی از سوی اداره مهاجرت کانادا بوده اند .

نکته ی بعدی ریسک سرمایه گذار و بلاک شدن پول او در حساب های دولتی است و حتی گاها از بین رفتن این پول که می تواند ریسک پروسه های سرمایه گذاری را دوچندان نماید .

نکات مهم اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

وکلای مهاجرتی کانادا بهترین افراد برای انجام این پروسه ها هستند ، ولیکن توجه بفرمایید که برخی افراد در ایران با عنوان جعلی و یا جا زدن خود به عنوان وکیل مهاجرتی کانادا با عناوین مختلف از مردم اخاذی نموده اند .

نکاتی که خواندید حاصل سال ها تجربه ی مهاجرتی و همچنین دست نوشته ای از وکلای حقوقی بوده که بهترین و کم ریسک ترین انواع سرمایه گذاری در کانادا را به شما پیشنهاد می نمایند .

در پارامترهایی اصلی که عنوان شد می توان به گارانتی و تعهد آن وکیل برای انجام این پروسه و دریافت حق الوکاله خویش نیز اشاره نمود .

مواردی که خواندید در ارتباط با یکی از انواع روش های اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری بوده که در سال های اخیر و امروزه در کشور کانادا صورت می گیرد .

ماهیت کلی این پروسه ها نیاز به دارایی مالی بسیار خوب و پشتوانه به صورت نقدی و غیر منقول از سوی متقاضی است .

شما می توانید با سرمایه گذاری در صندوق های دولتی کانادا به اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری دست یابید.

این نوع سرمایه می تواند بسته به ایالت ها کانادا متفاوت باشد

بررسی سرمایه گذاری در کبک برای اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

یکی از پردرخواست ترین انواع روش هاش اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری  ، سرمایه گذاری در کبک است. شما می توانید متناسب با توانایی مالی خود راه مناسب را انتخاب نمائید

به طور کلی شما باید دارایی بالغ بر ۱۶۰۰۰۰۰ دلار کانادا را به صورت نقدی و یا غیر نقدی اثبات نمائید که دارید که از طریق سود سهام بانکی ، دارایی و گردش حساب بانکی خوب ، اسناد ملک های تجاری و مسکونی که متعلق به شما است .

در این پروسه در حالت اول شما می توانید با مشارکت در سرمایه گذاری با صندوق های اعتباری میزان ۸۰۰۰۰۰ دلار کانادا را به صورت نقد در حساب های دولتی قرار دهید و در صورت ارائه مدارک کامل و دقیق موفق به اخذ اقامت دائم برای خود و خانواده ( همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال ) شوید که البته همانطور که گفته شد ، طول انجام این پروسه ثابت نبوده و شاید در بهترین حالت طی دو سال و حتی تا شش یا هفت سال به طول انجامد .

در حالت دوم که مختص به افرادی که این میزان مبلغ را به صورت نقد در حساب خود ندارند و می توانند با مبلغ کمتری در حدود ۲۲۰۰۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه گذاری خود را انجام دهند ، در این نوع سرمایه گذاری شما مبلغ ۲۲۰۰۰۰ هزار دلار را در یکی از حساب بانک های دولتی کانادا قرار می دهید تا آن صندوق سرمایه گذاری ۸۰۰۰۰۰ دلاری را از سوی شما انجام دهد .

فرق این دو حالت در این است که در حالت اول ۸۰۰۰۰۰ دلاری که از سوی متقاضی سرمایه گذاری شده بود بعد از پنج ساال از صدور اقامت دائم به متقاضی بدون هیچ گونه سودی عودت داده می شود و این در حالی است که در حالت دوم تمام آن ۲۲۰۰۰۰ هزار دلار از بین رفته و عودت داده نمی شود و می توان گفت که شما اقامت را خریده اید .

ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی جهت انجام هرگونه اقدام برای اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در صورت امکان یکی از راه های دیگر را برای ورود و اخذ اقامت هدف قرار دهید ، شما می توانید با اخذ ویزای تحصیلی کانادا و راه های کم هزینه تر مانند ویزاهای توریستی به کانادا وارد شوید و جهت انواع اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری سپس با دید باز و بهتری در آن کشور سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و یا کارآفرینی نمائید .

 

برای کسب اطلاعات دقیق تر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و دفاتر همکارش در ایران پاسخگوی سوالات شما در مورد مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و راههای دیگر مهاجرتی به صورت تلفنی و رایگان خواهد بود.

Rating: 5
21 پاسخ
 1. مژده مسیبی گفته:

  سلام من پزشک عمومی۴۷ ساله و دارای سابقه کار در بخش دولتی و خصوصی به مدت بیش از ۱۵ سال هستم سه فرزند۱۷ و ۱۳ و ۸ ساله دارم بچه ها به درس و مطالعه علاقه زیادی دارند . صاحب مقداری باغ و زمین کشاورزی هم هستم . می خواستم بدونم بهترین راه برای اخذ اقامت کانادا چیه ؟تا هم خودم بتونم کار کنم و هم بچه ها آینده بهتری داشته باشند . ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 2. مارال گفته:

  با سلام . میخواستم بدونم آیا امکان افتتاح حساب غیر حضوری از ایران در کانادا ممکن است؟ چون من برای ویزای تحصیلی قصد دارم از طریق حساب بانکی کانادا اقدام کنم. متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای افتتحاح حساب شما ابتدا باید اقامت دریافت نمایید و پس از آن درخواست افتتاح حساب دهید.

   پاسخ
 3. نگین گفته:

  سلام جناب دکتر همسر بنده 46 ساله دانشجوی ارشد عمران با گرایش زلزله میباشد و سابقه 5 سال بیمه و 17 سال ساختمان سازی دارای چندین سند املاک در تهران و همچنین خودم 40 ساله داری مدرک فوق دیپلم نرم افزار و همچنین دیپلم آرایشگری دارم داری دو فرزند پسر 13 و 7 سال سطح زبانمان هم متوسط میباشد لذا خواهشمندم راهنمایی بفرمایید ما از چه طریقی میتوانیم اقامت کاتد رو بگیریم در ضمن راغب به زندگی در ونکوور میباشیم

  پاسخ
 4. حامد گفته:

  سلام و عرض ادب. من میخواستم راجع به ویزای کاری دوساله کانادا از طریق رانندگی تراک بپرسم. میشه راهنمایی بفرمایید؟

  پاسخ
 5. مارال گفته:

  سلام و روز بخیر
  در صورت اقدام به اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری در یکی از کشورها، اگر شرکت یا پروژه ای که برای سرمایه گذاری انتخاب کردیم شکست بخورد تکلیف اقامت و سرمایه ی ما چیست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در حال حاضر جهت اخذ پاسپورت مستقیم فقط نقدا پول میگیرند و سرمایه گزاری وجود ندارد که بخواهد شکست بخورد . و برای اقامت دایم پروژه هایی وجود دارند که میتوانید از دولت ان کشور تضمین کتبی بگیرید . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. حمید گفته:

  سلام خسته نباشیداقای دکتر
  بنده چندین پیام را می نویسم درموردکانادااما پاسخی دریافت نمی کنم لطف وی کنید پاسخ رابفرماییدممنون.
  بنده 40سال دارم رشته فوق لیسانس مدیریت سیستم های اطلاعات (mis) کارمند بانک میخواستم بدونم میشه ویزای مولتی 5ساله کاناداراگرفت ودرعرض این پنج سال باسرمایه گذاری 100000 دلاری کانادا مثلا یک واحدکسب وکاری خرید بعد اقامت دائم کاناداراگرفت.ایا این کارشدنی است یانه مرسی ازمحبتهای دلسوزانه همیشگی شما.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید یا از پلن سرمایه گذاری اقدام فرمایید یا ویزای کاری . جهت انجام این پرونده که بسیار مهم و حساس و تخصصی میباشد می بایست با شخص اقای ملک پور مشاوره بفرمایید پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. نسرین ر گفته:

  سلام جناب دکتر خسته نباشید
  اگر مبلغی له اندازه ۲۰۰ملیون تومان نقد داشته باشیم و یکی از اعضا خانواده خواهر سیتی زن کانادا باشد و ساکن آنجا من می توانم با این مبلغ اقامت بگیرم چرا که مبالغ در توضیحات بالا برای من بسیار زیاد است
  ضمنا ۲ فرزند نیز داریم پسرم ۱۹ سال و دخترم ۱۴ سال دارد ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام
   این مبلغ با توجه به وضعیت ارز فعلی کم میباشد.

   بزرگوار حتما برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. yavarian.nadia گفته:

  سلام وخسته نباشید خدمت دکتر ملک پور و همکاران شوم متشکر از زحمات بی شائبه شما عزیزان.من نادیا خانمی 42ساله که دوفرزند دختر6و14ساله دارم که ایشان را در مدارس کانادا امسال ثبت نام نموده ابتدا همسرم قصد داشت از طریق کارآفرینی چون ارشد کشاورزی وکار اجرایی در پروژه فضای سبز تهران در سازمان پارکها دارد اقدام نماید ولی چون این راه زودتر جواب میدهد منصرف شدند خودم ارشد اقتصاد تهران کارمند هستم شما چه راهی را پیشنهاد میفرمایید.باتشکرفراوان

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل فرزندان شما در کشور کانادا می تواند گزینه مطلوبی برای شما باشد. برای بررسی هر دو روش پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. maziar samiei گفته:

  با سلام، برای خرید بیزینس در کانادا، آیا می توان به صورت شراکتی هم اقدام کرد؟منظورم اینه که من و دوستم از ایران با هم بیزنسی را خریداری کنیم و با هم در آن بیزینس مشغلول بکار شویم تا پس از طی مراحل قانونی و پرداخت مالیات و… بتوانیم اقامت بگیریم

  پاسخ
 10. الهه گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور، ضمن تشکراز شما جهت آگاهی دادن به هموطنانتون و زمانی که برای اینکار اختصاص میدین، سؤالی را در مورد اقامت به کانادا داشتم، آیا میشه از طریق خرید ملک و اجاره دادن اون ملک ، اقامت کانادا را گرفت، بدون اینکه خودمون در کانادا زندگی کنیم،?
  ملکی بخریم و چند سال اجاره بدیم,، لطفا راهنمایی بفرمایین. سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط اقامت این کشور از روش های مختلف باید برای شما مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. محمد گفته:

  سلام آقای دکتر.
  سوال من در خصوص صربستان است با توجه به لغو ویزا و عدم مشکلات رفت و آمد آیا سرمایه گذاری یا خرید ملک در صربستان را پیشنهاد میکنید و در کل راه های اقامت و اخذ پاسپورت را چگونه می‌بینید ؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.