اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا

اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا

اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا ۲۰۱۸ ، آیا از شرایط اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا اطلاع دارید؟ آیا نیاز به اطلاعات کامل و جامع در ارتباط با مهاجرت به دومینیکا و اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا نیاز دارید؟ آیا اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا هدف شما میباشد؟ آیا با مزایا و معایب اخذ اقامت دومینیکنا از طریق کار در دومینیکا آگاه هستید؟ موسسه حقوقی ملک پور به انتخاب متقاضیان عزیز٬ بهترین موسسه حقوقی کشور و یکی از مورد اعتماد ترین موسسات حقوقی خاورمیانه میباشد. شما متقاضیان گرامی در صورتی که نیاز به اخذ اطلاعات تکمیلی در ارتباط با اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا هستید٬ می توانید با مشاوررین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.

کشور دومینیکا در آمریکای مرکزی واقع شده است و زبان مردم این کشور اسپانیایی میباشد. جمهوری دومینیکا از این نظر که در نزدیکی کشور هایی مانند کانادا و آمریکا قرار دارد٬ مقصد بسیاری از متقاضیان تحصیل و کار در این کشور میباشد. ار این رو ارائه اطلاعات جامع در ارتباط با تحصیل یا کار در دومینیکا می تواند برای متقاضیان بسیار جذاب باشد.

این روزها بسیاری از متخصصین به دنبال اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا میباشند. کشور های واقع در منطقه جزایز کارائیب از مدت ها قبل مرکز فعالیت های اقتصادی بخصوص در زمینه شکر٬ تنباکو و قهوه بوده اند. همچنین صنعت توریست نیز در کشور دومینیکا از دیگر جاذبه های کاری و اقتصادی بوده است. در حال حاضر کشاورزی نیز از جمله پر درامد ترین جاذبه های کاری جهت اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا میباشد. در همین راستا بسیاری از کشور های همسایه٬ اقدام به واردات محصولات این کشور نه تنها به خاطر کیفیت بالا بلکه به خاطر اورگانیک بودن آن ها می کنند.

در ارتباط با صنعت توریست٬ مناطق تجاری بزرگی در این کشور ایجاد شده است که باعت رشد اقتصادی این کشور و ایجاد بازار کار مناسب برای افرادی میباشد که اقامت کشور دومینیکا را دارند. از این رو بسیاری از سرمایه گذاران بین المللی به دنبال سرمایه گذاری و ایجاد بازار های مختلف در این کشور میباشند. از این رو در زمینه هایی مانند پارجه٬ الکترونیک٬ داروسازی و تنباکو بازارهای کاری فراوانی ایجاد شده است.

یکی دیگر از بازار های هدف این کشور به واسطه پیشرفت تکنولوژی٬ استفاده از نیروی کار در صنعت و تکنولوژی میباشد. منطقه Santo Domingo Cyberpark یک منطقه صنعتی تجاری میباشد که توسط سرمایه گذاری بین المللی در این کشور ایجاد شده است و از این رو نیروی کار فراوانی در زمینه کامپیوتر و رشته های مورد ارتباط مورد نیاز میباشد و با کسب اجازه کار در این کشور امکان اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا فراهم خواهد شد.

۶۴٪ از نیرو های کاری تحت استخدام دولت میباشند و به کار های دولتی مشغول میباشند. ۱۵٪ از نیرو های کاری در بخش کشاورزی مشغول به کار میباشند و ۲۲٪ از نیرو های کار در قسمت های خصوصی مشغول به کار میباشند و نرخ بیکاری در این کشور نیز ۱۴٪ میباشد.

در نگاه اول شاید به نظر یافتن کار در دومینیکا و اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا دشوار به نظر برسد. اما از سوی دیگر کارفرمایان بطور معمول نرمش خاصی در استخدام نیرو های داخلی و بین المللی از خود نشان می دهند. اما نکته قابل توجه٬ یافتن کار قبل از مهاجرت به این کشور میباشد و بهتر میباشد تا در زمانی که جهت مهاجرت به این کشور اقدام می شود٬‌جهت یافتن کار توسط نامه نگاری با شرکت ها و کمپانی های موجود در این کشور اقدام شود.

نکته ای که میبایست در اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا در نظر داشت این میباشد که هزینه زندگی در دومینیکا کم نمیباشد و تنها در صورت داشتن کار و درآمد می تواند از پس هزینه های زندگی در دومینیکا برآمد و زندگی مناسبی داشت.

یکی از شهر های پر طرفدار در کشور دومینیکا جهت یافتن کار٬‌ Punta Cana میباشد. از جمله کار های مورد نیاز که کارفرمایان نیاز به نیروی کار دارند٬ Animator٬ مدیر روابط عمومی٬‌ تدریس٬ تستر اپلیکیشن و سایت ها٬ مدیر خدمات و غیره میباشند. متقاضیان اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا  میتوانند با یافتن کار مورد نیاز و استخدام در آن جهت اخذ اقامت از طریق کار در دومینیکا اقدام نمایند.
بطور معمول اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا پس از یافتن کار و پرداخت حق بیمه و مالیات امکان پذیر میباشد و شخص در صورتی که موفق به یافتن کار در دومینیکا شود و مالیات و بیمه پرداخت کند٬ پس از چند سال می تواند جهت اخذ اقامت دومینیکا اقدام نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این ارتباط می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.

اما نکات قابل توجه در این مورد٬ مدارک مورد نیاز ویزای کشور دومینیکا جهت اخذ ویزا میباشد و این مدارک عبارتند از:

 

·         فرم مخصوص ویزا

·         عکس رنگی پاسپورتی ۳.۵ در ۴.۵

·         پاسپورت معتبر حداقل با ۱ صفحه خالی

·         ارائه نامه تمکن مالی و اثبات وضعیت مالی

·         هزینه بررسی فرم ویزا و پرونده

 

بطور معمول زمان مورد نیاز جهت بررسی ویزا و اعلام نتیجه آن ۲۰ روز کاری میباشد و نتیجه ویزا پس از ۲۰ روز کاری اعلام خواهد شد.

در این مقاله سعی بر این بود تا تمامی نکات مربوط به مهاجرت به دومینیکا و اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا در اختیار متقاضیان گرامی قرار گیرد. با مطالعه این مقاله شما می توانید با اطلاعات لارم و تمامی نکات مورد اهمیت در ارتباط با اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا آشنا شود. در همین راستا شما می توانید با وکلا و مشاورین زبده موسسه حقوقی ملک پور در دفاتر بین المللی اتریش و یا دفاتر همکار مستقل ایران تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی در ارتباط با اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا را دریافت نمایید. همچنین شما متفاضیان گرامی می توانید درصورتی که نیاز به مشاوره حضوری دارید٫ با تعیین وقت قبلی در دفاتر همکار مستقل موسسه حقوقی ملک پور حاضر شوید و پاسخ تمام سوالات خود در ارتباط با اخذ اقامت دومینیکا از طریق کار در دومینیکا را دریافت نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.