اقامت در آلمان و بررسی روش های اخذ آن

اقامت در آلمان، انواع روش های مهاجرت به آلمان و شرایط اخذ ویزای آلمان در این مقاله با رویکردی علمی بررسی می شود. کشور آلمان هر ساله مقصد مهاجرتی تعداد زیادی از ایرانیان می باشد. آیا با روش های قانونی اخذ اقامت در آلمان آشنا می باشید؟ از چه طریقی می توان اقامت دائم آلمان را کسب نمود؟ متقاضیان مهاجرت به آلمان همواره با سوالات فراوانی در زمینه روش های اخذ اقامت در آلمان مواجه می شوند. کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش در این مقاله به روش های اخذ اقامت در آلمان برای افراد گوناگون پرداخته اند. امیدواریم این مقاله آنچه را که بدان نیازمندید در اختیارتان قرار دهد. در صورت تمایل می توانید با کارشناسان مؤسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. 

اقامت در آلمان 1 اخذ اقامت در المان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت در آلمان و شرایط عمومی آن

آلمان کشوری واقع در قاره اروپا می باشد که با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان شناخته می شود. آلمان را می توان از ثروتمندترین و همچنین صنعتی ترین کشور های دنیا دانست. 16 ایالت این کشور را تشکیل می دهند که در برخی از تصمیم گیری ها می توانند مستقل از دولت مرکزی عمل کنند. این کشور عضو سازمان ملل متحد، ناتو، کشورهای گروه هشت و گروه پنج می باشد و از جمله کشورهای بنیان گذار اتحادیه اروپاست. دولت آلمان به دلیل نیاز به نیروی کار در سال های اخیر سیاست های مهاجر پذیری مختلفی را در پی گرفته است و مهاجران زیادی در طی این سال ها از سراسر دنیا از جمله ایران به کشور آلمان مهاجرت کرده اند. راه های مختلفی برای مهاجرت به آلمان و اقامت در آلمان وجود دارد که هر شخص باید بسته به شرایط خود مناسب ترین روش را انتخاب نماید. در بخش های بعدی این نوشتار تلاش شده است که تمامی روش های اقامت در آلمان معرفی شود. زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد اما اغلب مردم آن به زبان انگلیسی نیز می توانند صحبت کنند. در تصویر زیر اطلاعات عمومی از کشور آلمان نمایش داده شده است.

مهاجرت به آلمان 1 اخذ اقامت در المان

اقامت در آلمان از طریق تحصیل

دانشگاه های آلمان در سطح جهان از رتبه علمی خوبی برخوردارند و در مجامع علمی شناخته شده هستند. علاوه بر این، امکان تحصیل تقریباً رایگان در دانشگاه های آلمان برای خارجیان، سبب شده است که هر ساله دانشجویان بین المللی زیادی کشور آلمان را به عنوان مقصد مهاجرت تحصیلی خود انتخاب نمایند. نرخ بیکاری پایین در این کشور و موقیعت های شغلی فراوان برای فارغ التحصیلان نیز دلیلی دیگری برای محبوبیت این کشور نزد دانشجویان خارجی می باشد. هر ساله ایرانیان بسیاری نیز که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند، آلمان را به عنوان یکی از کشورهای کاندید در نظر می گیرند.

توجه به این نکته ضروری می باشد که تنها با تحصیل در آلمان نمی توان اقامت دائم و تابعیت این کشور را به دست آورد و فرد باید نوع اقامت خود را به کار یا سرمایه گذاری تبدیل کند یا با فردی آلمانی ازدواج کند تا بتواند روند اخذ اقامت دائم را آغاز نماید. همان طور که در بالا اشاره کردیم دانشجویان در حال تحصیل در کشور آلمان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود می توانند به دنبال کار بگردند، مهلت جستجوی کار برای این فارغ التحصیلان 18 ماه می باشد. در صورت گرفتن پیشنهاد شغلی از کشور آلمان می توانند مشغول به کار شوند و ویزای تحصیلی خود را به نوع کاری تبدیل کنند. از این طریق دانشجویان می توانند روند اخذ اقامت دائم و تابعیت آلمان را طی نمایند.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در کشور آلمان

video اخذ اقامت در المان

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در کشور آلمان

audio اخذ اقامت در المان
تحصیل در مقاطع مختلف آلمان

اقامت در آلمان از طریق کار

آلمان کشوری صنعتی است و نیاز به نیروی کار متخصص در این کشور بالا می باشد، اما میانگین سنی در جمعیت کشور آلمان بسیار بالا می باشد و اصطلاحاً جمعیت این کشور پیر است و نیروی کار جوان در این کشور با کمبود مواجه است. جمهوری فدرال آلمان برای رفع نیاز به نیروی کار جوان در سال های اخیر اقدام به جذب نیروی کار خارجی نموده است و متخصصان علاقه مند به کار و زندگی در کشور آلمان را از طریق ویزای جستجوی کار جذب می نماید.  

متقضیان کار در کشور آلمان از دو طریق می توانند اقامت کاری این کشور را دریافت نمایند، این دو روش در زیر شرح داده شده است.

 • اخذ ویزای کار آلمان از طریق پیشنهاد کار یا Job Offer

  در این روش شخص باید پیش از اخذ ویزای آلمان و مراجعه به سفارت، یک پیشنهاد کار از کارفرمایی مورد تایید در کشور آلمان داشته باشد. شخص باید بتواند با ارائه رزومه مناسب از راه دور در کشور آلمان کاریابی کند و کارفرما را متقاعد به استخدام وی نماید. البته این پست شغلی باید پیش از این در کشور آلمان و اتحادیه اروپا آگهی شده باشد و شخصی مناسب این شغل یافت نشده باشد، تا کارفرما بتواند نیروی کاری از خارج از اتحادیه اروپا استخدام نماید. سختی های کاریابی از راه دور بیشتر می باشد و علاوه بر این سفارت آلمان وقت مراجعه را در زمان های طولانی 1.5 تا دو ساله مشخص می کند، بنابراین شخص باید مدت زمان زیادی در انتظار وقت سفارت بماند و کارفرما نیز تمایلی به این انتظار طولانی ندارد. از این رو این روش برای ایرانیان چندان قابل انجام نمی باشد.

 • ویزای جستجوی کار آلمان (Job Seeker)

  برای حل مشکلات ذکر شده در روش قبل، کشور آلمان به متخصصین ویزای جستجوی کار ارائه می دهد. این ویزا به مدت 6 ماه اعتبار دارد و شخص در این زمان فرصت دارد که شخصا در کشور آلمان به جستجوی کار بپردازد. در صورتی که شخص در این زمان با موفقیت استخدام شود می تواند اقامت کاری آلمان را کسب نماید و در غیر این صورت باید آلمان را ترک نماید. متقاضیان دریافت این نوع ویزا باید مدرک زبان آلمان B1، حداقل مدرک لیسانس و حداقل 3 سال سابقه کار داشته باشند. همچنین شخص باید بتواند در این مدت 6 ماهه هزینه های زندگی خود را تامین نماید.

پس از اخذ اقامت کاری آلمان به یکی از دو روش ذکر شده، در صورتی که شخص به مدت 5 سال متوالی در کشور آلمان زندگی کند و مالیات پرداخت کند می تواند برای اخذ اقامت دائم درخواست دهد. پس از گذشت 3 سال از اقامت دائم نیز شخص می تواند برای اخذ تابعیت و پاسپورت آلمان درخواست دهد.

جهت بررسی دقیق تر شرایط کار در کشور آلمان در نمودار زیر روند تغییرات نرخ بیکاری در آلمان در طی سال های اخیر نمایش داده شده است.

مهاجرت به آلمان 2 اخذ اقامت در المان

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب کار در آلمان – بخش اول

audio اخذ اقامت در المان

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب کار در آلمان – بخش دوم

audio اخذ اقامت در المان
کار در آلمان برای ایرانیان

اقامت در آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

آلمان جزء صنعتی ترین و ثروتمند ترین کشور های اروپایی و جهان محسوب می شود و شرکت های بزرگی مانند پورش، بی ام دبلیو، نستل و بسیاری دیگر در این کشور حضور پررنگ دارند. موفقیت های اقتصادی آلمان سبب شده است که سرمایه گذاران خارجی نسبت به سرمایه گذاری در این کشور اقدام نمایند. برخی ممکن است تنها به قصد کسب سود و افزایش سرمایه کشور آلمان را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایند، اما سرمایه گذاری در آلمان اگر به روش صحیح انجام شود می تواند منجر به اخذ اقامت آلمان نیز گردد. در حال حاضر برای اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری باید یک شرکت در این کشور ثبت نمود. سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان 25،000 یورو می باشد که در مقایسه با بسیاری از کشور ها بسیار اندک است. اما آنچه که این روش اخذ اقامت در آلمان را بسیار سخت کرده است این است متقاضی باید یک طرح توجیح اقتصادی یا بیزنس پلن ارائه دهد و اثبات نماید که طرح وی تاثیر مثبت بسزایی در اقتصاد آلمان خواهد داشت. طرح اقتصادی باید به تایید اتاق بازرگانی آلمان برسد که با سخت گیری زیادی انجام می شود و هر ساله تعداد بسیار اندکی از طرح ها تایید می شوند.

همین مشکلات سبب شده است که به ندرت این روش برای مهاجرت به آلمان انتخاب شود، چرا که شخص می تواند با سرمایه ای مشابه و با سهولت بسیار بیشتری اقامت کشوری هم تراز آلمان مانند اتریش را کسب نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در آلمان

video اخذ اقامت در المان

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در آلمان

audio اخذ اقامت در المان
بهترین سرمایه گذاری در آلمان

اقامت در آلمان از طریق تولد

در رابطه با اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در خاک یک کشور خارجی، کشور ها از دو قانون مختلف پیروی می کنند. دسته کوچک تری از کشور ها برای اعطای تابعیت از طریق تولد از قانون خاک پیروی می کنند. بر این اساس کودکانی که در خاک این کشور ها متولد می شوند بدون در نظر گرفتن تابعیت والدین، تابعیت آن کشور را اخذ می نمایند. مهم ترین کشورهای پیروی قانون خاک آمریکا، کانادا و برزیل می باشد.

دسته دیگری از کشور ها که شامل اکثریت کشورهای جهان می باشد، برای اعطای تابعیت به کودکان تازه متولد شده از قانون خون تبعیت می کنند. بر اساس این قانون کودک متولد شده در خاک آن کشور تنها در صورتی می تواند تابعیت دریافت کند که یکی از والدین تابعیت آن کشور را داشته باشد.  

کشور آلمان نیز در اعطای تابعیت به نوزادان از قانون خون تبعیت می کند. به این معنا که محل تولد کودک دارای اهمیت نمی باشد و تنها در صورتی به وی تابعیت آلمان اعطا می شود که حداقل یکی از والدین آلمانی باشد. البته کشور آلمان در مواقعی استثنایی از قانون خاک نیز پیروی می کند، به عنوان مثال زمانی که پدر و مادر کودک بدون تابعیت باشند یا هویت آن ها مشخص نباشد.

فرزندان اتباع خارجی که در آلمان اقامت دارند نیز در صورتی که در 21 سال ابتدایی زندگی خود به مدت 8 سال در آلمان زندگی کرده باشند و یا به مدت 6 سال در مدارس آلمان درس خوانده باشند، می توانند تابعیت این کشور را کسب نمایند.

تولد در آلمان

مهاجرت به آلمان 4 اخذ اقامت در المان

اقامت در آلمان از طریق ازدواج

ازدواج با شهروند آلمانی نیز یکی از راه های اخذ اقامت در آلمان می باشد. البته اشخاص در این روش نباید با هدف اخذ اقامت ازدواج کنند بلکه باید ازدواج آن ها حقیقی باشد. دولت آلمان برای جلوگیری از سوء استفاده افراد و ممانعت از ازدواج های صوری، در این زمینه قوانین سخت گیرانه ای را اعمال می نماید و زوجین باید به روش های مختلف اثبات نمایند که ازدواج آن ها حقیقی است. روش های اثبات حقیقی بودن ازدواج شامل ارائه عکس های خانوادگی، ایمیل و پیام های شخصی، اسناد مربوط به سفر های مشترک و سند ازدواج می باشد. علاوه بر این شخص باید گواهی تجرد و گواهی عدم سوء پیشینه نیز ارائه نماید. نکته مهم دیگر در این زمینه این است که شخص آلمانی باید توانایی تامین هزینه های زندگی خود و همسر خود را داشته باشد و نیازمند کمک های دولتی نباشد. شخص آلمانی نیز باید دارای سابقه کیفری در آلمان نباشد و همسر خارجی باید آشنایی حداقل ابتدایی با زبان آلمانی داشته باشد.

پس از اثبات حقیقی بودن ازدواج و اخذ اقامت آلمان، شخص باید حداقل سه سال در آلمان در کنار همسر خود زندگی کند و پس از آن می تواند درخواست اخذ تابعیت آلمان را نماید.

اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج

مهاجرت به آلمان 3 اخذ اقامت در المان

اقامت در آلمان از طریق پناهندگی

دولت آلمان در سال های اخیر پناهندگان زیادی را در کشور خود پذیرفته است، این کشور عضو کنوانسیون ژنو می باشد و بر اساس این کنوانسیون افرادی را شرایط پناهندگی دارد در کشور خود پناه می دهد. اغلب پناهندگان در آلمان از کشور های جنگ زده ای همچون سوریه و افغانستان هستند که در کشور خود درگیر جنگ های داخلی و خارجی اند. بر اساس کنوانسیون ژنو فردی می تواند در کشورهای عضو، درخواست پناه دهد که در کشور خود در خطر از دست دادن جان و یا در معرض آزار، شکنجه و زندان باشد. دلایل بروز این خطر ها نیز می تواند اعتقادات مذهبی، گرایشات سیاسی، عضویت در گروه های اجتماعی خاص یا جنگ های داخلی و خارجی و امثال آن باشد. بنابراین شخصی که به دلیل انجام عملی که در دنیا جرم شناخته می شود و محکوم به زندان است نمی تواند درخواست پناهندگی دهد.

ذکر این نکته ضروری می باشد که مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد و مطالب بیان شده در این بخش تنها جهت آگاهی خوانندگان و هشدار از خطر های پناهندگی می باشد. روش های جایگزین برای اقامت در آلمان پیش تر شرح داده شده است که به مخاطبان توصیه می شود از طرق آن ها اقدام نمایند.

افرادی که به نیت پناهندگی به آلمان سفر می کنند، پس از اینکه درخواست خود تسلیم مراجع ذی صلاح نمودند، به کمپ هایی جهت اسکان منتقل می شوند که تا زمان اعلام نتیجه پرونده باید در آن کمپ ها اقامت داشته باشند. هزینه های اولیه زندگی مانند خوراک و پوشاک در اختیار پناه جویان قرار داده می شود. متاسفانه کمپ های پناهندگی از نظر بهداشت و امنیت از موقعیت مناسبی برخوردارند و می توانند سبب بروز آسیب های جسمی و روانی به پناه جویان شوند. پناه جویان باید با ارائه مدراک معتبر دلیل درخواست خود برای پناهندگی را اعلام نمایند و اثبات نمایند که مشمول تعریف پناهنده از نظر کنوانسیون ژنو می باشند. بررسی پرونده مربوط به پناه جویان معمولاً ماه ها به طول می انجامد و اگر ادعای فرد ثابت شود به وی اقامت آلمان اعطا می گردد، در غیر این صورت شخص باید به کشور خود بازگردد.

پناهندگی در آلمان

اقامت در آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

هزینه های زندگی در کشور آلمان نیز از دیگر نکات مهم است که پیش از اقدام جهت اقامت در آلمان باید به آن توجه نمود. آلمان کشوری ارزان نمی باشد اما با توجه به اینکه در قلب اروپا واقع شده است و کشور بسیار صنعتی می باشد و در مقایسه با کشور های هم تراز آن، می توان گفت که هزینه های زندگی در آلمان مناسب می باشد. مسلماً هزینه زندگی هر شخص ارتباط مستقیم با سبک زندگی وی دارد و نمی توان برای همه یک مقدار یکسان را عنوان کرد، اما می توان هزینه ها را به صورت میانگین بیان کرد. به صورت میانگین اشخاص در گران ترین شهر آلمان که شهر دوسلدورف می باشد، ماهیانه 2،500 یورو پرداخت می کنند. در حالی که در ارزان ترین شهر آلمان که لایپزیک می باشد، اشخاص به صورت میانگین در ماه مبلغ 1،900 یورو هزینه می کنند. در جدول زیر قیمت برخی از اقلام به صورت میانگین ذکر شده است.  

اقلام هزینه (یورو)
غذای رستوران 10
بلیط سینما 10
تردد ماهیانه 70
خدمات رفاهی ماهیانه 214

در تصویر زیر شاخص هزینه های زندگی در کشورهای اروپایی نمایش داده شده است که می توانید برای مقایسه آلمان با سایر کشورها از آن بهره برید.

مهاجرت به آلمان 6 اخذ اقامت در المان

اقامت در آلمان و شرایط اخذ تابعیت آلمان

پیش از شروع این بخش لازم است که ابتدا در رابطه با معنای تابعیت و تفاوت آن با اقامت توضیحاتی ارائه شود. تابعیت رابطه ای معنوی، سیاسی، حقوقی و بین المللی است که بین شخص و دولت برقرار می شود، از طرف حاکمیت نشات می گیرد و فرد جزو ملیت محسوب می شود. فرد تبعه اجازه شرکت در مشاغل خاص و حق رای را دارد و در قبال دولت وظایف و حقوقی را داراست، به تبع دولت نیز وظایفی در قبال اتباع خود دارد. حق تابعیت را نمی توان از کسی سلب نمود.

از سوی دیگر، اقامت، حضور فرد در قسمتی از خاک کشور را گویند که بسته به نوع آن متفاوت است، حضور فرد موقتی می باشد و فرد اجازه شرکت در مشاغل خاص و یا حق رای را ندارد هم چنین اقامت قابل سلب می باشد که به دو نوع اقامت موقت و اقامت دائم تقسیم می شود.

آلمان کشوری ثروتمند و پیشرفته می باشد که با شرایطی از جمله امکان تحصیل رایگان، امکان کار و نرخ بیکاری پایین، امکانات رفاهی و امنیتی بالا و بسیاری از موارد و نکات دیگر افراد زیادی را برای مهاجرت به این کشور علاقه مند کرده است. بسیاری از افراد تمایل بسیاری دارند که تابعیت کشور آلمان را اخذ نمایند و در این کشور زندگی کنند. رسیدن به تابعیت در این کشور از راه های بسیاری امکان پذیر است که در این نوشتار به صورت کامل بررسی شدند.

برای کسب تابعیت آلمان یکی از شرایط اصلی زندگی در این کشور به مدت مشخص می باشد که برای افراد مختلف تفاوت می باشد، در زیر به رایج ترین شرایط که می توان تابعیت آلمان را کسب نمود اشاره شده است.

 • فرد به مدت 8 سال در آلمان زندگی و کار کرده و مالیات پرداخت کرده باشد.
 • فرد به مدت ۶ سال در یکی از مدارس کشور آلمان تحصیل نماید.
 • فرد از یکی از مدارس کشور آلمان فارغ التحصیل شود.
 • فرد در کشور آلمان اموزش حرفه ای دیده باشد و به موفقیت های بالا دست یابد.
 • پدر و مادر فرد در کشور آلمان اقامت دائم داشته باشند یا ۸ سال در کشور آلمان زندگی کرده باشند.
اقامت در آلمان و سخن آخر

اقامت در آلمان و مهاجرت به این کشور صنعتی از طرق متنوعی امکان پذیر است، که در این نوشتار به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت. همان گونه که ذکر شد برای اقامت در آلمان، 6 راه اصلی وجود دارد که از راه های معرفی شده تنها روش پناهندگی است که توصیه نمی گردد. در سایر روش های معرفی شده فرد پس از گذشت مدت زمان مشخصی از اقامت در آلمان می توان برای اخذ اقامت دائم و در نهایت تابعیت آلمان اقدام نماید. هر یک از روش های ذکر شده می تواند روشی برای مهاجرت به آلمان باشد و شخص باید با توجه به شرایط خود مناسب ترین روش را انتخاب نماید. امید است این نوشتار توانسته باشد ابعاد مختلف اقامت در آلمان را به درستی پوشش داده باشد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان تلفنی و اخذ راهنمایی در زمینه مهاجرت به برترین کشور های مختلف دنیا از جمله آلمان می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش تماس گرفته و از خدمات رایگان استفاده نمایید. بخش دیدگاه های همین مقاله و قسمت سوالات مهاجرت در منوی سایت نیز برای پاسخ گویی به سوالات شما در نظر گرفته شده است. کاشناسان موسسه در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود.

law اخذ اقامت در المان
221 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. ارسلان گفته:

  با درود ، 24 سالمه و چندتا طرح رو چندین بار معرفی کردم با یکی از دوستام اما متاسفانه به هرجایی مراجعه کردیم پشت گوش میندازن و جواب قانع کننده ای نمیدن و دیگه نمیخایم اینجا ارائه بدیم
  شرایطی هست که بتونیم تو آلمان ارائه بدیم؟
  راجع به هزینه ها هم لطفا جواب بدین
  سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی اگر طرح شما در کشور آلمان و یا هر کشور دیگری نوآورانه باشد قابل ارائه است راه های مختلفی برای ورود شما به اروپا وجود دارد و بستگی به عوامل زیادی دارد و اطلاعات شما در این خصوص ناقص است تا بتوانیم بهترین راه کار را خدمتتان ارائه نماییم

   پاسخ
 2. سامان گفته:

  سلام می خواستم بدانم ایا با سرمایه گذاری 50000 یورویی در بورس المان به الوه 50000 یوروی دیگر ایا می شود اقامت المان گرفت یا خیر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری باید شرکت ثبت کنید و از طریق خرید سهام امکان پذیر نمی باشد. برای تحقق این امر نیز باید بتوانید یک بیزنس پلن بسیار قوی ارائه دهید چرا که دولت آلمان برای تایید بیزنس پلن ها سخت گیری زیادی دارد.
   شما در کشور اتریش نیز می توانید با سرمایه 35 هزار یورویی شرکت ثبت کنید و تحت شرایط خاصی اقامت بگیرید.

   پاسخ
 3. سامان گفته:

  سلام می خواستم بدانم که ایا با سرمایه گذاری 40000 الا50000 یورویی در بورس المان و به الاوه 50000 یوروی دیگر برای مخارج زندگی می توان اقامت المان گرفت یا خیر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   سرمایه گذاری در آلمان باید از طریق ثبت شرکت انجام شود و شما باید یک طرح تجاری عالی ارائه دهید که مورد تایید قرار گیرد. به دلیل سخت گیری های زیادی که بر روی طرح های تجاری هست معمولا روش های دیگر یا کشورهای دیگر توصیه می شود.

   پاسخ
 4. مسعود گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ۳۲ سالمه و لیسانس مهندسی تکنولوژی نقشه کشی و طراحی صنعتی و فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم…ضمنا مدارک فنی حرفه ای رو هم متناسب با شغل و حرفه ام دریافت کردم.در حال حاضرم تو یه شرکت تولید قطعات کامیون مشغول به فعالیتم و حرفه ام هم برنامه نویسی دستگاه های سی ان سی هست و همچنین کار طراحی قطعاتم با نرم افزار رو انجام میدم…بنده شرایطم ایده آل هست برا گرفتن اقامت کاری یا تحصیلی اقدام کنم زودتر به نتیجه میرسم،
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و اتخاذ تصمیم مشاوره تخصصی داشته باشید، چرا که اطلاعاتی که ارائه نموده اید کامل و جامع نمی باشد.

   پاسخ
 5. مهران گفته:

  با سلام میخاستم ببینم یادگیری زبان آلمانی چه مزایایی دارد ؟ آیا با داشتن مدرک زبان آلمانی میتوانیم ویزا بگیریم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان یکی از شرایط مدرک زبان آلمانی B1 می باشد. مدرک لیسانس و حداقل 3 سال سابقه کار نیز مورد نیاز است.

   پاسخ
 6. کارو گفته:

  سلام و عرض ادب
  اگر دانشجویی ویزای تحصیلی آلمان رو گرفته باشه بعد از اتمام مقطعی تحصیلی در آلمان بخواد اقامت دائمی بگیره ولی فقط معافیت تحصیلی رو داشته باشه میتونه تابعیت دائمی کسب کنه و از نظر معافیت سربازی از جانب ایران مشکلی براش پیش نمیاد؟

  Rating: 5
  پاسخ
   • کارو گفته:

    یعنی اگر دانشجویی معافیت نداشته باشه و سربازی نکرده باشه نمیتونه اقامت دائم آلمان رو هم بگیره؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     برای اخذ اقات دائم آلمان نیازی به ارائه پایان خدمت نیست. شما در ایران برای خروج از کشور نیاز به کارت پایان خدمت دارید.

     پاسخ
 7. علی گفته:

  سلام ..علی هستم 38ساله مدرک کاردانی مددکاری و کارمند ..میخام با همسر و فرزندم اقامت ترکیه رو بگیریم ..همسرم هم مدرک آرایشگری داره …لطفا راهنمایی مون کنید ..با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور کار در ترکیه می بایست از کارفرمایی در ترکیه پیشنهاد کاری داشته باشید. به دلیل ورود بدون ویزا به کشور ترکیه برای ایرانیان، جستجوی کار در این کشور کار دشواری نخواهد بود. هرچند ترجیحاً نیاز به دانستن زبان ترکی خواهید داشت. در کل به عنوان آسان ترین راه، به منظور کار در ترکیه می توانید از موسسات کاریابی بین المللی کمک بگیرید که تعدادشان در ایران بسیار زیاد است. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله موسسات کاریابی در ترکیه در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره 021۴۹۱۹۶۰۰۰ جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.
   https://malekpour.ir/موسسات-معتبر-کاریابی-در-ترکیه/
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. سعید گفته:

  عرض سلام و احترام دارم خدمتتون
  بنده 23 سالمه لیسانس عمران از دانشگاه دولتی دارم و مدرک های 3ds max و اتوکد و سالیدورک و کتیا و مدرک تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی رو از فنی و حرفه ای دارم و حدودا دو سالی هست که طراحی قطعات صنعتی انجام میدم و مسلط به کار کردن با هر نوع دستگاه پرینتر سه بعدی هم هستم و اخیرا کارگاهی رو تاسیس کردم که کارم تولید گلدان و مجسمه های تزیینی هستش اما متاسفانه سابقه ی کار ثبت شده ندارم و به طور کلی 400 میلیون سرمایه دارم و چند ماهی هست که ازدواج کردم و همسر بنده لیسانس شهرسازی و همچنین مدرک فنی و حرفه ای فوتوشاپ و جی ای اس رو هم دارن. میخواستم بدونم با این سرمایه و با این مدارک تحصیلی و فنی و حرفه ای بهترین مسیر برای مهاجرت به آلمان چیست؟البته فعلا مدرک زبان آلمانی رو هم نداریم

  Rating: 5
  پاسخ
 9. یلدا گفته:

  سلام وقتبخیر
  دختر ۲۵ ساله و مجرد و دارای مدرک کارشناسی نرم افزار و معلم میباشم درضمن و مدرک زبان المانی b۱ را دارم
  آیا میتوانم اقامت کشور آلمان را بگیرم چ برای کار و چ برای ادامه تحصیل ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
   • مهدی گفته:

    سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه میخوام هم تو یه کشور تحصیل کنم هم کار کنم از چه راهی میتونم به اون کشور مهاجرت کنم و اقامت دائم بگیرم من تنها هستم

    Rating: 5
    پاسخ
    • shahram گفته:

     با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
     شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
     https://malekpour.ir/contact-us/

     پاسخ
 10. مریم گفته:

  با سلام
  بنده خانم هستم
  ۲۷ساله
  بیماری ام اس دارم
  ولی هیچگونه مشکل جسمی ندارم و کاملا سالم هستم و بیماری بنده فقط از طریق ام ار ای معلوم میشه و دارو مصرف میکنم
  حالا من میخوام از طریق ویزای پیوست همسرم برم المان
  قضیه بیماری من چی میشه دارومو چه جوری باید بگیرم
  از اول میتونیم موضوع رو مطرح کنیم؟ همسرم میگه تا زمان اقامت مخفی کنیم چون که ممکنه تو قضیه اقامتمون تاثیر منفی بذاره،میخواستم بدونم بیماری تاثیر منفی داره یا خیر،و من میتونم با ویزای پیوست همون اول دارومو بگیرم ؟
  پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. معمولاً برای دریافت ویزای درمانی باید پرونده پزشکی را به بیمارستان مورد نظر فرستاده و پذیرش گرفت سپس می توان برای اخذ ویزا اقدام نمود.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. مریم گفته:

  با سلام
  بنده خانم هستم
  ۲۷ساله
  بیماری ام اس دارم
  ولی هیچگونه مشکل جسمی ندارم و کاملا سالم هستم و بیماری بنده فقط از طریق ام ار ای معلوم میشه و دارو مصرف میکنم
  حالا من میخوام از طریق ویزای پیوست همسرم برم المان
  قضیه بیماری من چی میشه دارومو چه جوری باید بگیرم
  از اول میتونیم موضوع رو مطرح کنیم؟ همسرم میگه تا زمان اقامت مخفی کنیم چون که ممکنه تو قضیه اقامتمون تاثیر منفی بذاره،میخواستم بدونم بیماری تاثیر منفی داره یا خیر،و من میتونم با ویزای پیوست همون اول دارومو بگیرم ؟
  پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. معمولاً برای دریافت ویزای درمانی باید پرونده پزشکی را به بیمارستان مورد نظر فرستاده و پذیرش گرفت سپس می توان برای اخذ ویزا اقدام نمود.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 12. فرزاد ملک گفته:

  سلام من ۳۳ سال سن دارم متاهل دارای مدرک دندانپزشکی هستم و مشغول به کارم میخواستم بدونم چه شرایطی و چه اقداماتی لازمه برای مهاجرت به المان و تایید مدرک دندانپزشکیم
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. به این منظور نیاز به معادلسازی مدرک تحصیلی خواهید داشت. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 13. آرین گفته:

  سلام من 15 سالمه و زبان آلمانی را تا سطح A2بلد هستم و دارم به سطح b1 خودمو می‌رسانم میخاستم ببینم میتونم تو مدارس عادی آلمان درس بخونم، در ضمن ویزای مولتی نوع C دوساله آلمان هم دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. در صورت داشتن سرمایه ای بالای 41 هزار یورو و سایر شرایط مورد نیاز امکان تحصیل در مدارس کانادا و انگلستان برای شما وجود خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. مریم گفته:

  سلام من 17 سالمه و سال دیگ دیپلم میگیرم و کنکور میدم زبان انگلیسیم فوله ولی آلمانی نه چطوری میتونم برم ؟؟پناهندگی هم اگه بشه اشکال نداره فقط میخوام برم ممنون میشم جواب بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   همچنین موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. پیشنهاد میکنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 15. ابراهیم گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  من 28 سال سن دارم و لیسانس صنایع غذایی هستم .ولی تخصص اصلی من تو طراحی سه بعدی منبت هست و از این راه درآمد خیلی خوبی دارم بالای 100000000تومان در سال ولی اصلا راضی نیستم . چون هیچگونه درگاه پرداختی اینترنتی ندارم مثلا پی پال. برای همین احساس میکنم اگه مهاجرت کنم خیلی به نفعم تموم میشه. دارای همسر و دو فرزند هستم. نظر اصلی من ایتالیا هست چون مهد کاریه که من انجام میدم و مطمعنم دیدگاه بهتری تو مشتری هام ایجاد میکنه. اگه راهی هست لطف کنید تا تماس بگیرم برا بقیه مراحل اگر هم نیست به نظرتون چیکار باید بکنم ممنون.( ضمنا از لحاظ نرم افزاری مشکلی ندارم چون با نرم افزار های رایگان کار میزنم ممنون)

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما نیاز به بررسی بیشتر دارد اما اگر شرایط مورد نیاز را داشته باشید می توان برای همسر شما ویزای تحصیلی گرفت و شما به عنوان همراه ویزا بگیرید و اجازه کار نیز خواهید داشت. اگر شما بخواهید ویزای تحصیلی دریافت کنید و خانواده به عنوان همراه باشند، تنها اجازه کار پاره وقت دارید.
   شما شرایط دریافت ویزاهای کاری آلمان و اتریش نیز دارید اما شغلی که در این کشور ها می یابید باید مرتبط با رشته تحصیلی باشد.
   امکان ورود از طریق روش های سرمایه گذاری یا خود اشتغالی نیز برای شما وجود دارد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 16. محسن گفته:

  باسلام .بنده قصد گرفتن اقامت کاری در یکی از کشورهای اروپایی را دارم .دارای مدرک کارشناسی حرفه ای مدیریت وفرماندهی عملیات در حریق و حوادث .کاردانی زبان انگلیسی .گواهینامه پایه یکم ویژه لودر. گریدر .بیل مکانیکی . تراکتور .بولدوزرو موتورسیکلت .مربیگری و داروری در رشته های والیبال .کاراته .هاپکیدو .قهرمانی در رشته های والیبال .فوتبال .تنیس روی میز .شنا..مدرک اتوکد .هفت مهارت اصلی کامپیوتر .غواصی و استخدام وزارت کشور با سمت آتش نشان هستم آیا با رزومه فوق میتوانم اقامت شغلی بگیرم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان نیازمند داشتن مدرک تحصیلی لیسانس در مشاغل مورد نیاز آلمان به همراه مدرک زبان B2 آلمانی به بالا، سن زیر 35 سال و میزان مشخصی سرمایه می باشد. در صورت داشتن شرایط فوق می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/لیست-مشاغل-مورد-نیاز-آلمان-2017

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 17. منصور گفته:

  سلام و خداقوت
  من لیسانس مهندسی مکانیک دارم و بیش از 17 سال سابقه کاری در زمینه تحصیلاتم دارم 45 ساله هستم 3 فرزند دختر دارم و همسرم نیز فوق لیسانس جامعه شناسی و سابقه تدریس دارد بهترین راه برای دریافت اقامت آلمان برای ما چیست؟
  متشکرم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به سن بالای 35 سال امکان کار و تحصیل در آلمان برای شما وجود نخواهد داشت. اقدام از طریق باقی روشهای مهاجرتی نیز نیازمند دانستن اطلاعات بیشتری از شماست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 18. زهرا گفته:

  سلام و عرض ادب
  من 33سالمه متاهلم و یک پسر دارم،دارای مدرک لیسانس معماری و مسلط به همه ی نرم افزارهای معماری هستم در حال حاضرم اقدام به یادگیری زبان آلمانی کردم میخواستم ببینم شرایط اقامت چطوریه و به چه نحوی باید اقدام کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. پاسخ به این موضوع نیازمند دانستن میزان سرمایه شما خواهد داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 19. امید گفته:

  با سلام احترام
  من 34 ساله با مدرک کارشناسی حقوق اداری و مدرک دیپلم کمک بهیاری و یه خانواده چهار نفر هستیم .سابقه 7ساله به عنوان مسئول بهداشت و درمان اداره زندان چابهار رو داشتم و الان کلینیک ترک اعتیاد دارم .میخواستم ببینم چطور و با چه شرایطی میشه اقامت آلمان رو گرفت

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. جزئیات بیشتری در مورد شرایط شما مورد نیاز است اما می توان گفت که احتمالا گزینه تحصیل در آلمان یا کشورهای دیگری همچون اتریش، کانادا و دانمارک می تواند برای شما مناسب باشد.

   پاسخ
   • امید گفته:

    با سلام خدمت شما بزرگوار
    برای دریافت ویزا و انجام شرایط تحصیل چه مقدار باید هزینه کرد و اونجا هزینه های تحصیل چطوریه

    Rating: 4
    پاسخ
    • shahram shahidi گفته:

     سلام و عرض ادب. این مورد بستگی به شرایط و وضعیت شما دارد و ذکر عدد آن بدون دانستن شرایط شما ممکن نیست. هزینه تحصیل نیز بسته به مقطع تحصیلی و دانشگاه مدنظر شما متفاوت است. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
     شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
     https://malekpour.ir/contact-us/

     پاسخ
 20. پژمان جعفری گفته:

  سلام خسته نباشید۳۰ساله متاهل با یک فرزند پسر
  برای کار و اقامت در آلمان برش کار سنگ هستم آشناییت به دستگاه cnc
  لطفا راهنمایی کنید چقدر هزینش برای رفتن و چکاری باید کرد

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در آلمان نیازمند داشتن مدرک تحصیلی لیسانس به همراه مدرک زبان b1 آلمانی می باشد و به این منظور می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید.

   پاسخ
 21. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشی منمیخواستم بدونم واسه اخذ ویزای کار در المان جه شرایطی باید داشته باشیم
  علی هستم 27ساله مدرک اشپزی دارم ودارم واسه لیسانس it میخونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و سابقه کار از مهم ترین عوامل در اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می باشد. شما می توانید با مطالعه مقاله زیر جزئیات مورد نظر را دریابید.

   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 22. Hadi گفته:

  سلام ، من ۱۹ سالمه و سال اخر دبیرستان هستم ، میخواستم دانشگاه را در المان ادامه بدم و پناهندگیم رو بگیرم الان من باید دقیقا چیکار کنم ؟ و رشته من هم کامپیوتر هست و هم علاقه هم سواد زیادی درباره کامپیوتر دارم ، میشه راهنماییم کنین!!!

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. روش پناهندگی به دلیل خطرات و رفتارهای نامناسب با پناهندگان توصیه نمی شود. شما می توانید برای تحصیل رایگان در آلمان اقدام کنید.

   پاسخ
 23. علی افرازیده گفته:

  با سلام و عرض ادب بنده 26 سالمه با مدرک کارشناسی ساخت و تولید با بیش از 5 سال سابقه کار و مسلط به نرم افزار های طراحی صنعتی و ماشینکاری تا حدودی در حد صحبت کردن و راه انداختن کارهام میتونم المانی صحبت کنم میخواستم ببینم میتونم با 40 الی 50 میلیون سرمایه ای که دارم.ویزا ی تحصیل یا کار بگیرم یا راه دیگری واسه مهاجرت پیدا کنم با تشکر.

  Rating: 4
  پاسخ
 24. ارزو گفته:

  سلام، من ۲۵ سالمه، مجرد و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ژنتیک هستم، و سطح زبان انگلیسی خیلی خوبی دارم و زبان المانی هم در حال یادگیری هستم و در حال حاضر سطح A2 هستم. ایا امکان اخذ اقامت کشور المان رو دارم؟ به غیر از تحصیل از چه روش های دیگری میتونم اقامت بگیرم؟

  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز رشته تحصیلی و سن شما بسیار عالی است. اما لازم به ذکر است که رشته شما در ابتدا در کشورهای دیگر نیاز به معادلسازی دارد. شما می توانید برای کار و تحصیل برای اخذ اقامت در آلمان اقدام نمایید اما نیاز است که مدرک زبان آلمانی در سطح B1 را داشته باشید. اما بسته به نوع انتخاب مسیر شما زمان متفاوتی برای ارائه مدرک زبان خود دارید. پیشننهاد می شود جهت بررسی بیشتر پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 25. ساجديان فرد گفته:

  با سلام من ٣٠ ساله كارشناسي ارشد روان پرستاري دارم ،هنوز براي زبان الماني اقدام نكردم،،مشكلم اينه كه ميخواهم با مادرم مهاجرت كنم ولي از طريق شغل خودم امكان پذير نيست چون بايد ٥ سال برا اقامت صبر كنم،،هزينه ثبت شركت بصورت صوري كه انجام بشه ممكنه ؟؟به پوز ايران چقدر ميشه ؟؟ميتونم بعد از مهاجرت به اونجا شغل خودم رو ادامه بدم؟؟ در ضمن پسر برادرم هم با رضايت پدر به عنوان فرزند خوانده ببرم؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما در صورتی می توانید مادر خود را در آلمان وارد کنید که اقامت آن کشور را داشته باشید. این پرونده به طور کلی نیاز به بررسی دارد. با موسسه تماس حاصل نمایید. شماره موسسه 02149196000

   پاسخ
 26. Fati ZZ گفته:

  با سلام. من 25 سالمه و دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه سراسری میباشم. من مسلط به زبان انگلیسی هستم و سابقه ی تدریس سطح پیشرفته ی زبان انگلیسی را داره. میخواستم در مورد شرایط کاری رشته ام و نیز گرفتن ویزای تحصیلی رشته ام بدونم. در مورد هزینه های تحصیل هم ممنون میشم کمکم کنید. با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما با توجه به کلیه شرایطتان امکان اخذ اقامت در آلمان را خواهید داشت. اما ترجیحا اگر تحصیلی اقدام کنید شانس موفقیت شما بیشتر خواهد بود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. masoud گفته:

  سلام خدمت شما
  اینجانب ۴۰ سال و مدرک دیپلم دارم و در تمام کار های صنعتی و ساختمانی و اداری تجربه کافی به اندازه کسی که لیسانس داره رو داراها هستم و کارهای زیادی می توانم انجام بدهم آیا میتوانم از کشور دیگه وارد کشور آلمان بشوم

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بله این امکان وجود دارد، شما با کسب دانش زبان آلمانی می توانید به جستجوی کار در این کشور بپردازید. یکی از مناسب ترین راه ها یادگیری زبان آلمانی در اروپا می باشد که جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 28. فریدون گفته:

  سلام دوست عزیز بنده سی سه سالمه دارای مدرک کاردانی تعمییرات موتورهای دریایی ودارای سابقه کا دارای یک فرزند باتوجه به شرایط اقامت آلمان چگونه میتوانم اقدام کنم ممنون از راهنمایتون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   لام و عرض ادب. با توجه به نداشتن مدرک تحصیلی لیسانس، اخذ ویزای کار آلمان برای شما میسر نخواهد بود. در مورد معرفی سایر راه های مهاجرت به آلمان از جمله مهاجرت تحصیلی و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آلمان نیاز به داشتن اطلاعاتی از قبیل میزان سرمایه و سطح زبان شما خواهد بود که در نتیجه پیشنهاد می شود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 29. b s گفته:

  سلام و عرض ادب خسته نباشید.
  دانش اموز سال اخری هستم خواستم بدونم ایا با سن 18 سال و داشتن مدرک دیپلم میتونم برای ادامه تحصیل به المان مهاجرت کنم و برای گرفتن ویزا و معادل سازی مدرکم باید چه کار هایی رو انجام بدم.
  ممنون میشم اگر کامل توضیح بدبد.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل در آلمان در صورت داشتن هزینه های مورد نیاز برای تحصیل و زندگی در این کشور می توانید اقدام به اخذ ویزای تحصیلی آلمان نمائید.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 30. Meze گفته:

  سلام من ٢١ سالمه و مدركb1 دارم ولي مدرك دانشگاهي رو هنوز نگرفتم
  ميخاستم بدونم چطور ميشه با ديپلم درخواست كاري يا تحصيلي داد!؟
  و اينم ميخاستم بدونم ك اين پروسه و روند چقد طول ميكشه!
  تورو خدا جواب بديد حتما🖤 مرسي از اطلاعات سايت خوبتون

  پاسخ
 31. shahram shahidi گفته:

  سلام و عرض ادب. میتوانی از طریق تحصیل در آلمان اقدام کرده و پس از تحصیل اقامت کاری دریافت نمایید. پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه نموده و در صورت نیاز به مشاوره با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
  https://malekpour.ir/تحصیل-در-مقاطع-مختلف-آلمان-2/

  پاسخ
 32. سعید گفته:

  سلام
  من دارای مدرک فوق لیسانس ریاضی 30 سالمه و کارمند رسمی آموزش و پرورش هستم
  8 سال سابقه تدذیس دارم
  آیا امکانش هست بعنوان معلم برم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید. از طریق این ویزا وارد خاک آلمان می شوید و به مدت شش ماه به جستجوی کار می پردازید و در مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود امکان کار کردن خواهید داشت.

   پاسخ
 33. ناشناس گفته:

  باعرض سلام مردی هستم 40 ساله ومتاهل ودارای 2فرزندپسر4 ساله ودختر2ساله متخصص جلدسازی نفیس کتابهای نفیس که20 ساله تخصصمه وباشرکت های بزرگ همکاری داشتم میخواستم بپرسم با این تخصصم میتوانم اقامت المان بگیرم یا نه

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کاری آلمان می بایست دارای حداقل مدرک تحصیلی لیسانس، مدرک زبان آلمانی، شرایط سنی مناسب و سابقه کار مرتبط باشید تا بتوانید با اخذ پیشنهاد کاری از کارفرما و یا ویزای جستجوی کار موفق به اخذ اقامت کاری آلمان شوید. پیشنهاد می شود ابتدا مقاله کار در آلمان (https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان/ ) را مطالعه نموده و در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 34. Armin گفته:

  با درود.من 22 سالمه و کارشناسی هوشبری دارم.زبان انگلیسی رو هم تا حد خوبی میدونم ولی آلمانی رو صعیف بلدم.میخواستم بدونم میتونم تنها به آلمان مهاجرت کنم و بعدا اقامت دائم بگیرم.danke

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. می بایست دارای پیشنهاد کاری باشید چون کار در رشته های پزشکی و زیرشاخه های در آلمان نیازمند معادلسازی و تایید مدرک می باشد که پروسه زمان بری محسوب می شود. هرچند نیاز به داشتن مدرک زبان آلمانی به منطور موفقیت بیشتر در کاریابی خواهید داشت. به شما پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله کار در آلمان ( https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان/ ) در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 35. ع کر گفته:

  سلام خسته نباشین
  من و همسرم پزشک عمومی هستیم 27سالمه
  زبان المانی هم مسلطیم
  میخواستم بپرسم ایا میتونم برم المان کار کنم یا برم تخصص بگیرم ؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در آلمان مدارک شما نیاز به معادل سازی دارد. توصیه می شود دوره کوتاه مدت تحصیلی بگیرید و همزمان برای معادل سازی مدرک خود اقدام کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 36. narges گفته:

  سلام خسته نباشید 21 سالمه دارای مدرک کارشناسی دارویاری سابقه کاری در داروخونه رو هم دارم .7ساله که امدادگر هلال احمر هستم همه دورهای تخصصی امدادی رو گذروندم.میخواستم ببینم میتونم اقامت بگیر خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مدرک تحصیلی شما احتمالا نیاز به معادل سازی دارد. پس از آن می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان و یا با داشتن پیشنهاد کار برای اخذ اقامت آلمان اقدام نمایید.

   پاسخ
 37. سبحان گفته:

  سلام.من20سال سن دارم ومدرکی که در حال حاظر دارم لیسانس رشته نقشه کشی ومعماری هستش (دانشجوی کارشناسی ارشد)ایا من میتونم اقامت المان بگیرم شما کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟
  ایا میتونم اونجا با مدرک لیسانس کاری پیدا کنم مختص رشته خودم ویا جایی استخدام بشم؟
  به زبان المانی اشنایی زیادی ندارم ایا میتونم یاد بگیرم اونجا ؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار آلمان داشتن مدرک زبان الزامیست. با توجه به مشاغل مورد نیاز آلمان پیدا کردن کار برای رشته عمران و معماری در آلمان و اتریش به سختی امکان پذیر است و راه های جایگزینی برای شما وجود خواهد داشت. به منظور کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 38. علی گفته:

  باسلام من در حرفه برق خودرو ۱۷ سال کار کردم و متاهل هستم ویک دختر ۷ ساله دارم مدرک تحصیلی ام دیپلم هست ودر زمینه برق ساختمان و دوربین اماکن هم مهارت کامل دارم آیا برای مهاجرت به آلمان شانسی دارم ممنون

  پاسخ
 39. فرهاد گفته:

  باعرض سلام
  ما یک خانواده۵نفری هستیم خودم همسرم دخترم ودوتا پسرم پسرهام متاهل هستن ویک نوه هم دارم خودمم ۴۸سالمه میخوایم ازایران مهاجرت کنیم دخترم ویکی از پسرهام ارایشگرهست وپسربزرگمم مدرک تراشکاری داره والکتروموتور چجوری میتونیم در المان اقامت بگیریم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟
  با تشکر

  پاسخ
 40. سپیده گفته:

  با سلام.
  با توجه به اینکه وقتهای سفارت آلمان سی ماهه شده است آیا برای کسی که پذیرش کارشناسی ارشد از یکی از دانشگاه های آلمان داشته باشد نیز وقت سفارت به همین صورت است یا کوتاهتر میشود که به سال تحصیلی پذیرش برسیم؟

  پاسخ
 41. Siyamand گفته:

  سلام من همه ی شرایطشو دارم فقط نمی توانم آلمانی حرف بزنم و خودتونم میدونید ایران جزو اتحادیه ی اروپا نیس که اینا دو شرط لازم برای تحصیل در آلمانه..یعنی نمیتونم؟؟؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   نیازی به عضو اتحادیه اروپا بودن جهت تحصیل در آلمان نمیباشد.مدرک زبان آلمانی را هم میتوانید با شرکت در دوره های زبان آلمانی در خود المان فراگیرید.

   پاسخ
 42. علیرضا گفته:

  سلام
  برادر من قصد ثبت شرکت در آلمان را دارد. و شرایط لازم را دارد. آیا من با جود ندانستن زبان آلمانی میتوانم به عنوان کارمند در شرکت برادرم مشغول به کار شوم؟ آیا کارمندان شرکت بعد از مدت معین قادر به اخذ اقامت هستند؟

  پاسخ
 43. Sanaz گفته:

  باسلام وخسته نباشید.خانمی هستم ۲۱ساله مجرد آشنایی با زبان آلمانی تا حدودی .حداکثر بودجه ای که دارم ۴۰میلیون تومان هست واین‌که خوانواده پدر هم اونجا اقامت چند ساله دارند.قصد اقامت آلمان را دارم آیا این امکان برای من وجود داردیا نه؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شرایط شما باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد.ذز صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره تماس حاصل فرمایید02149196000

   پاسخ
 44. Hossein گفته:

  سلام 16 سال دارم و با برادر دوقلو خود قصد اقامت کشور المان را به راحت ترین شکل را میخواهیم.قبل تر خواستیم پناهندگی را درخواست کنیم با اقامت دولدینگ.با زبان انگلیسی آشنایی داریم و هنرجو مکانیک و برق و قصد تحصیل در کشور آلمان داریم.و فارغ از پدر و مادر میخواهیم زندگی کنیم.بهترین روش برای اقامت گرفتن چیست؟! آیا نیاز ب ویزا داریم؟!

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. Maryam گفته:

  سلام و خسته نباشيد خانمي هستم٢٢ساله. اشنايي به زبان تا حدودي دارم تازه كار هستم با مدراك معتبر محصل در مقطع كارشناسي رياضي!!!
  حداكثر بودجه اي كه داريم ٢ميليارد تومان هست ب همراه همسرم ك در صنعت شيريني و شكلات فعاليت دارن و بدون فرزند .
  قصد اقامت المان رو داشتيم ايا اين امكان براي ما وجود داره يا ن؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار بله این امکان برای شما وجود خواهد شد. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. علی اکبراب بری گفته:

  سلام من کارمند شرکت tuvnord بازرسی فنی نفت و گاز در تهران بودم و الان میخوام بدونم برای اخذ اقامت کاری در المان مورد توجه میباشد

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سابقه کار، سطح آشنایی با زبان و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری از میزان شانس شما انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. علی گفته:

  با سلام علی امیری ۴۳ سال سن دارم ۲۰ سال سابقه کار ارایشگری و دارای مدرک بین المللی مثل کمپانی های معتبر انگلیس المان و استرالیا رو دارم و متهل و دارای یک دختر ۱۰ ساله هستم و خانوم اینجانب هم دارای مدرک فنی حرفه ای و در المپیاد خیاطی دوم شده است مدرک تحصیلی اینجانب هم دیپلم میباشد .میخواستم بدونم کدام کشور برای مهاجرت بنده بهتر است . بیشتر کشور های اروپای غربی مد نظرمه . با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 48. ایهان گفته:

  سلام من 40سالمه و دارای دو فرزند 16و17ساله هستم دارای مدرک لیسانس کامپیوتر و بدون سابقه کار.همسرم هم دارای مدرک دیپلم هستند و جواز کسب وکار دارند (دارای شغل ازاد)اگر حداکثر سرمایه ما حدود یک میلیارد باشد و بچه ها را برای تحصیل بفرستیم.خودمان چجوری میتوانیم اقدام کنیم?زبان هم اشنایی حدودی داریم ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. با توجه به شرایط شرح داده شده شما میتوانید از طریق تحصیل و به دنبال آن یافتن کار و یا سرمایه گذاری در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد جذئیات و مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. محمد میرزایی گفته:

  سلام میرزایی هستم 45سال سن ودارای دو فرزند 16و14سال دارای فوق دیپلم عمران و20 سال سابقه کاری و8سال سابقه بیمه وخانمم پرستار با 21سال سابقه میخواستم برای اقامت وکار درالمان اطلاعات بگیرم ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   عرض ادب و احترام. بزرگوار برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی تا بتوانید اقدام نمایید. البته برای شرایط شما روش های ثبت شرکت و سرمایه گذاری نیز امکان پذیر است. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای پروسه های خرید ملک حداقل مبلغ مورد نیاز 200000 می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 50. ساناز گفته:

  با سلام
  41ساله فوق لیسانس شیمی 17 سال سابقه کار در آزمایشگاه شیمی کارمند رسمی در اداره دولتی همسرم 45 ساله مهندس کشاورزی 20سال سابقه کار در اداره دولتی دارای یک فرزند پسر بهترین راه اخذ اقامت آلمان را می خواستم بدونم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 51. کوشا اقابیگی گفته:

  با سلام اینجانب 28 سال سن دارم و فوق دیپلم رشته عمران رو دارم و حدود 200 ملیون سرمایه دارم مدت 8-9 ساله که در کارازاد مشغول به کارم و در این کار حدود 3 سال بیمه دارم و خواهر اینجانب دارای اقامت کشور کانادا میباشد .راهی برای گرفتن اقامت در کشور المان یا استرالیا یا … وجود داره ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی بله برای شما امکان پذیر است اما باید اطلاعات جزیی تری از پرونده شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. علیرضا عباسیان گفته:

  سلام و عرض ادب،احتراما اینجانب دارای مدرک کاردانی دامپزشکی و همینطور مدیر عامل و سهامدار اصلی شرکت دانش بنیان در خصوص تولید تجهیزات پزشکی هستم و مدت ۵ سال هست که در این خصوص فعالیت میکنم،در ضمن دارای یک ثبت اختراع در همین مورد میباشم،اینجانب قصد دریافت اقامت آلمان را دارم لطفا اگر امکان داره درصد موفقیت و همچنین نحوه اقدامات لازم رو به من اطلاع دهید،با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق ثبت شرکت، سرمایه گذاری و یا تحصیل در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها، سایر مسایل و جزئیات پرونده مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. آیلین گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید آیا لیسانس دانشگاه علمی کاربردی هم برای اخذ اقامت کاری مورد قبول است یا باید حتما از دانشگاه دولتی باشد؟؟؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام. مدرک دانشگاهی شما باید مورد ارزیابی قرار گیرد و به طور کلی مواردی هم بوده که با مدرک علمی کاربردی این نوع ویزا را دریافت کرده اند. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 54. مهرناز گفته:

  سلام
  من لیسانس حسابداری هستم مدت ۵سال سابقه کار در بانک رو داشته ام ولی به یک سری دلایل از بانک اخراج شدم با این حال میتونم با همسر و پسرم اقامت المان رو داشته باشیم؟؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسرتان و فرزندتان، سطح زبان و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. حجت اله افخمی گفته:

  سلام خسته نباشید من 34 سال سن دارم مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم،مدارک شبکه مقدماتی و تعمیرات سخت افزار کامپیوترهم از یکی از موسسات تهران دارم،،برنامه نویسی به زبان سی شارپ و پایگاه داده اس کیو ال سرور هم بلدم،درضمن مدرک حسابداری از یکی از اموزشگاههای شیراز رو دارم و همینطور مدرک تحلیل تکنیکال بورس از یکی از موسسات آموزش عالی وزارت علوم و تحقیقات رو دارم که قابل ترجمه هست،،با این اوصاف ایا شانسی برای موفقیت در اقامت المان دارم یا خیر؟ممنونم از راهنماییتون و سپاس از شما.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست ارجمند بله در صورت اخذ مدرک زبان آلمانی به نظر می رسد شما شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار آلمان را دارید و خوشبختانه مهندسی کامپیوتر از رشته های مورد نیاز در آلمان می باشد. هرچند باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری در این زمینه انجام داد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روش های مختلف مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. مهدی گفته:

  با سلام
  سی ساله هستم و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه های غیر دولتی و معدل ارشد 14/5 و اینکه دارم زبان آلمانی رو هم ادامه میدم میخواستم ببینم امکان تحصیل رایگان وجود داره برای دکترای پی اچ دی و یا اینکه امکان کار کردن رو تو کشور آلمان وجود دارد.ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   عرض ادب و احترام. دوست بزرگوار برای اخذ ویزای کار آلمان شما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل سه سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی تا بتوانید اقدام نمایید. همچنین برای اخذ دکتری باید با استاد راهنما مکاتبه فرمایید و تایید را از ایشان و دانشگاه مورد نظرتان اخذ نمایید. از این رو شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره تکمیلی و انتخاب گزینۀ مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 57. عاطفه گفته:

  با سلام
  بيست سالمه و فارق التحصيل رشته ي ادبيات انگليسي هستم همسرم هم كار دكوراسيون داخلي داره
  ميخاستم بدونم ايا شانسي براي مهاجرت داريم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما و همسرتان و سطح زبان و سطح آشنایی با زبان و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 58. محسن گفته:

  سلام وقتتون بخیر…من36سالمه. دیپلم ریاضی فیزیک دارم و مدرک حسابداری از مجتمع فنی تهران…الانم تو یه شرکت کمک حسابدارم…میخواستم بدونم با این مدرک و سابقه کاری میشه تو المان مستقر شد.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سابقۀ کار، میزان سرمایه شما و …… جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و انتخاب بهترین روش با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. مایا گفته:

  سلام من 31 سالمه کارشناس اقتصاد کل پس انداز من 200 میلیون شما کدوم کشور را به من پیشنهاد می کنید و من دوست دارم برا کار وارد شم ولی فکر می کنم با تحصیل راحت تر می توانم مهاجرت کنم

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید رزومه کامل شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای مناسب ترین کشور برای شما یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت بررسی کاملتری و انتخاب کشور مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 60. amir گفته:

  سلام من گواهينامه رشته كامپيوتر رو دارم.شغلمم ازاد هستش گواهينامه بين المللي اشپزي هم دارم. ٢٠ سال هم دارم ايا ميتونم در المان اقامت بگيرم يا تحصيلمو اونجا ادامه بدم؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی بله برای شما امکان پذیر است. هرچند باید اطلاعات جزیی تری از جمله سطح زبان و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. سهیل گفته:

  درود
  اینجانب 23 ساله هستم … دارای لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه فنی شهید مهاجر اصفهان … و دارای مدرک نرم افزار طراحی از سازمان فنی حرفه ای کشور…. و نوازنده پیانو و تنظیم کننده هستم ولی مدرکشو ندارم و در آموزشگاه های خصوصی آموزش دیدم ….

  چه طوری میتونم اقامت آلمان درخواست بدم ….!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 62. Ssssss گفته:

  سلام وقت بخیر،من مهندسی شهرسازی خوندم و ۲۵ سال سن دارم،زبان رو هم تا حدودی بلدم،میخام بدونم به کدوم کشور اروپایی راحتتر میشه مهاجرت کرد؟و چقدر هزینه نیازه؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سابقه کار و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدام کشور و کدام روش برای شما مناسب تر می باشد . پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 63. مجتبی گفته:

  سلام
  ۳۱ ساله، متاهل، صاحب یک فرزند یک ساله، لیسانس مهندسی مکانیک، فوق لیسانس مهندسی هسته ای، استخدام رسمی پالایشگاه نفت با سابقه ی ۷ سال هستم.
  لطفا در خصوص اخذ اقامت در آلمان راهنمایی ام کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام شانس بالایی در این زمینه دارید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 64. maryam گفته:

  با سلام و ادب
  اینجانب خانم دکتری ریاضی۳۹ساله و هیات علمی دانشگاه آزاد با سابقه کار و بیمه ۱۲سال هستم متاهل و همسرم ۴۴ساله و لیسانس نقشه بردار هستن و فرزند نداریم. بهترین پیشنهاد و توصیه شما برای اخذ اقامت دائم ما در آلمان چیست؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بهتر است یا از طریق تحصیل خودتان اقدام نمایید و یا اینکه اگر سرمایه لازم داشته باشید برای روش های سرمایه گزاری اقدام نمایید

   پاسخ
 65. maryam گفته:

  با عرض سلام و ادب
  من خانم ۳۹ساله متاهل و همسرم ۴۴ساله و بدون فرزند هستیم. اینجانب دارای مدرک phd در رشته ریاضی کاربردی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد با سابقه کار و بیمه ۱۲ سال هستم. همسرم لیسانس نقشه برداری با سابقه کار ۱۴ سال هستن. میخواستم بدونم بهترین روش کسب اقامت دائم در آلمان برای من و همسرم چگونه است؟؟ ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 66. امیرحسین گفته:

  باسلام
  بنده ۲۷ سالمه و لیسانس مکانیک، گرایش طراحی و نقشه کشی صنعتی دارم و حدود ۳سال هم هست ک سابفه کار مرتبط با همین رشتم دارم و ب نظرم این مدرک و مهارتم در کشور المان چون کشوری فوق العاده صنعتی هستش بکار بیاد،،، میخاستم بدونم شما راجع به اینک در این زمینه در المان بخوام کاریابی کنم و موفق خواهم شد یا نه ی توضیحی بدین؟ خیلی ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام رشته و سابقه کارتان خوب است فقط باید به زبان المانی تسلط داشته باشید . این پروسه با توجه به وقت سفارت یک سال و نیم تا دوسال زمان بر است

   پاسخ
 67. صابر گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت کارشناس عزیز
  بنده کارشناس مدیریت تبلیغات تجاری و 15 سال سابقه در یک شرکت معتبر بیمه ای هستم متاهل و دارای دو فرزند دختر و 37 ساله با سرمایه حدود 350میلیون تومان آیا راهی برای مهاجرت قانونی به کشور آلمان وجود دارد ممنون اگر راهنمائی بفرمائید مدرک زبان آلمانی ندارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما بازار کار کمتری وجود دارد بهتر است ابتدا یک دوره مرتبط با رشته تان یا mba در کانادا یا هلند بگذرانید و سپس وارد بازار کار با شانس بالاتر بشوید.

   پاسخ
 68. داریوش گفته:

  با سلام.همسر بنده 3 ماهه باردارن.ایا به دلیل تولد نوزاد میشه هم برای نوزاد هم برای خودمون (من و همسرم) اقامت بگیریم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خیر به این شکل نمیباشد .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 69. آ.ق گفته:

  با سلام. من ترم آخر کارشناسی ارشد میکروبیولوژی هستم و قصد دارم بعد از بدست آوردن سابقه کاری مناسب برای اخذ ویزای کاری اقدام کنم. اما کار صد در صد مرتبط با این رشته در کشور ما تقریبا وجود نداره. سابقه‌ی تدریس آزمایشگاه در موسسات خلاقیت کودکان و یا نمونه گیری در آزمایشگاه تشخیص طبی از نظر قوانین کشور آلمان برای دارنده‌ی مدرک میکروبیولوژی قابل قبول هستند؟ چه طور می‌تونیم در این باره اطلاعات بدست بیاریم؟
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید

   پاسخ
 70. ماسپي گفته:

  سلام
  من كارشناس ارشد نرم افزار هستم و درحال خاضر كارمند بانك حوزه آي تي با سيزده سال سابقه كار
  همسر و زو فرزند دارم زير ٥ سال
  سرمايه اي خدود ٧٠٠ ميليون هم دارم
  ٣٨ سال سن دارم
  زبان الماني نميدونم ولي انگليسيم بدنيست
  مناسبترين روش برا اقامت المان چيه؟؟
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب میتوانید خود شما برای ویزای کار المان اقدام نمایید . پس از کسب شغل خانواده به شما ملحق شوند. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 71. محمدرضا گفته:

  سلام من ۲۳ سالمه لیسانس مهندسی پزشکی دارم و برای فوق لیسانسو میخوام در آلمان میخوام بخونم شانس ویزا چقدر است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید برای این امر مدرک زبان المانی B22 داشته باشید ولی باید طولانی بودن پروسه وقت سفارت را در نظر داشته باشید .

   پاسخ
 72. kimiya گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 20سالمه از دانشگاه انصراف دادم و میخوام اقامت آلمان رو بگیرم اونجا درس بخونم کلا اونجا زندگی کنم خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین ??

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 73. عرفان گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده لیسانس حسابداری هستم رزومه خوبی هم دارم شرکت های مختلفی بودم و کار کردم خواستم ببینم بنده با رشته تحصیلیم با چه شرایط میتونم اقامت بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 74. Reza گفته:

  سلام رضا هستم 32 ساله لیسانس عمران دارم در رشته معماری کارهای خوبی رو زدم برنده دو فراخوان معماری شده ام تسلط کامل به نقشه برداری و کار با دوربین توتال استیشن دارم ده سال است که کار میکنم و ساختمانهای زیبای تا کنون از صفر طراحی و ساخته ام عکاسی با dslr رو حرفه ای انجام میدم و در زمینه مدلیینگ کار های زیادی انجام دادم و به نرم افزار های معماری تسلط کامل دارم .همسر من هم عکاس حرفه ای است و فوق لیسانس آنالیز ریاضی از دانشگاه سراسری داره ،خیلی دوست دارم به آلمان مهاجرت کنم چون احساس می کنم در آلمان کارهای بزرگتری را میتونم مدیریت کنم و انجام بدم خوشحال میشم کسی راهنمایم کنه از کجا شروع کنم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 75. سام گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید ..اینجانب دارای لیسانس روانشناسی عمومی و دارای ۷ سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش میباشم .و ۴۰ ساله ..متاهل ….و دارای یک فرزند میباشم …و همسر بنده دادای ی
  لسانس معماری و پروانه نظارت و همچنین مدرک بین الملی ارایشگری میباشند …جهت اخذ اقامت با این شرایط چه باید کرد ممنون و سپاس گزارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب همسر شما در صورت اخذ مدرک زبان از طریق ویزای تحصیلی میتوانند اقدام نمایند اما طرق مهاجرت متفاوت بوده و باید شرایط شما به صورت تخصصی بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 76. مصدق گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید.
  من وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلا هستم. با سابقه ی ده ساله.
  اخیرا دعوت نامه از طرف برادرمم آمده.
  از چه طربقی میتوانم اقامت دائم بگیرم؟ آیا تولد فرزندم در آلمان میتواند برایش حق تابعیت ایجاد کند؟
  آیا وکیل بودن من تاثیری در شرایط اخذ اقامت دائم دارد؟
  با تشکر از شما .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض احترام خدمت شما همکار گرامی

   تولد فرزند در آلمان به خودی خود ارائه تابعیت نمیدهد اما مسیر را سهل تر مینماید.
   از دعوت نامه ای که میفرمایید باید بهترین استفاده را نمود.
   از طرق معقول میتوان ثبت شرکت،‌ یا تحصیل خانواده و یا ویزای کار را پیشنهاد داد که البته باید اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم.

   برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی جهت راهنمایی دقیق تر نیازمند اطلاعات بیشتری از شما هستیم . طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید.

   پاسخ
 77. حجازی گفته:

  با سلام
  بنده 36 سال دارم دارای سابقه 12 سال تامین اجتماعی و 15سال کار در رشته های مالی هستم داری مدرک کارشناشی ارشد مدیریت با معدل 18 و کارشناسی حسابداری می باشم
  همسر بنده نیز 32 سن دارد و داری مدرک کارشناسی کامپیوتر می باشد و سابقه معلمی در مدارس فنی و حرفه ای دارد
  یک فرزند پسر هفت ساله دارم
  عموی بنده از سال 1356 ساکن آلمان است و دانشجو بوده که پس از انقلاب بازنگشته و با یک خانم آلمانی که دکترا حقوق بوده و وکیل می باشد ازدواج کرده است
  من از چه طریقی می توان اقامت آلمان را برای خودم و خانواده ام اخذ کنم
  آیا امکان اخذ اقامت برای فرزند و همسرم وجود دارد تا من در ایران بمانم و هزینه آنها را تامین کنم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 78. محمد امانی گفته:

  سلام عرض و ادب
  بنده دیپلم برق ساختمان و صنعتی و کارشناسی حقوق دارم.توی کار فنی ماهر هستم سنم ۳۶ و دارای فرزند ۵ ساله و همسر هستم میخواستم بدونم امکان گرفتن اقامت تو المان برای من و خانوادم وجود داره
  هزینه اش چقدره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی برای اخد ویزای جستجوی کار حتما مدرک لیسانس و باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال و همچنین مدرک زبان المانی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید بنابراین باید شرایط همسر شما هم ارزیابی گردد تا شاید بتوان از طریق ایشان اقدام نمود و شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 79. مصطفی گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده کارمند و استخدام رسمی بانک دولتی هستم
  برای اینده بچه هام تصمیم به مهاجرت گرفتیم
  خودم ترم اخر لیسانس حسابداری و همسرم دیپلمه و خانه دار هستن و استاد بافنده فرش دستباف نیز هستند. ممنون میشم راهنمایی کنید چطور قانونی اقدام به مهاجرت بدون ریسک کنیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   برای اخد ویزای کاری شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید همچنین اخذ مدرک زبان المانی همچنین نیازمند اگاهی از شرایط سنی شما بوده ایم تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 80. ایدا گفته:

  با سلام من اقامت موقت یکی از کشور های اتحادیه اروپا را دارم ولی همسرم پیشنهاد کاری از کشور آلمان دارند در صورت رفتن من به المان اقامت موقت من هم از بین می رود می خواستم بپرسم آیا کشور آلمان قانونی برای این گونه موارد دارد آیا من می توانم اقامت خود را در المان تمدید کنم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی نیاز است که بدانیم شما چه نوع اقامتی داشته اید و چه کشوری ، ضمن اینکه در صورت اشتغال همسر شما در المان شما هم میتوانید به ایشان ملحق گردید و اقامت را اخذ نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما میتوانید برای مدارس و یا کالج های کانادا اقدام فرمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 81. مهرپرواز گفته:

  سلام من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار و کارشناسی ارشد هوش مصنوعی (هنوز از پایان نامه دفاع نکردم)
  چون مقاله و سابقه کار ندارم میتونم ارشد مجدد بخونم توی رشته ی خودم ؟؟
  یا مثلا شهر هایی هستن که بدون مقاله برای دکترا من رو پذیرش کنن؟
  و من آیلتس 6.5 دارم و زبان آلمانی تا مدرک b2 دارم میخونم
  معدل کارشناسیم 14
  معدل ارشد حدود 15 میشه

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط سنی شما برای تحصیل کارشناسی ارشد در این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 82. پیمان گفته:

  با سلام
  من کارشناس برق هستم 32 ساله و مدت 6 سال سابقه کار تو زمینه رشته تحصیلیم (برق) دارم با بیمه.میخواستم بدونم از چه طریق میتونم اقدام کنم برای گرفتن اقامت آلمان و شروع به کار تو این کشور.ایا اصلا شرایطم مناسب هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب و احترام
   متقاضی عزیز شرایط شما برای ویزای کار المان مناسب می باشد و از آنجاییکه در این بخش شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 83. پارسا گفته:

  با سلام
  من شهريور ١٨سالم ميشه و موسيقي زيرزميني فعاليت ميكنم
  خواستم ببينم براي اقامت آلمان چه راهايو بايد طي كنم
  و دارم رشته كامپيوتر ميخونم ك از مهر ميرم دانشگاه ازاد لطفا جواب بدين

  پاسخ
 84. شاهرخ گفته:

  سلام سال نو مبارك مي خواستم بپرسم كه كسي بمن گفت اگر شما در كشور المان اپارتمان بخريد به شما و اعضاي خانواده تان ويزاي ٥ ساله مي دهند بعد از ان اقامت دايم به شما مي دهند ايا درست هست يانه با تسكر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   با خرید ملک در آلمان اقامت به شما اعطا نمیگردد . میتوانید از طرق دیگر سرمایه گزاری اقدام نمایید که بهتر است در ابتدای امر با ما تماس حاصل نمایید . تلفن تماس 49196000
   موفق باشید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. خرید ملک در این کشور شرایط خاص خود را دارد و نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. برای اطلاع از شرایط آن می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 85. مهشید گفته:

  باسلام
  من لیسانس حقوق قضایی دارم و۸ ساله کار میکنمو ۵ سال مدیر فروش شرکت های خودوروهای وارداتی بودم اما سابقه بیمم یک ساله
  میخوام برای رفتن به آلمان اقدام کنم..حتی حاضرم کارشناسی در رشته ایی دیگه اونجا شروع کنم.باید چهکار کنم؟؟؟؟
  ممنون میشم از راهنمایی
  تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. رزومه شما برای اخذ ویزای کار باید مورد بررسی قرار گیرد. برای ویزاهای تحصیلی شرایط سنی مطرح میباشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. رزومه شما باید به صورت جزئی مورد ارزیابی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 86. فتحی گفته:

  سلام من در رشته حقوق بین الملل در ایران دکترای خود را از یکی از دانشگاه های دولتی معتبر اخذ کرده ام و میخواهم برای دوره پست دکتری (POST DOC) در آلملن اقدام کنم.این دوره حدود 2-3 سال خواهد بود آیا احتمال اقامت گرفتن برای من بعد از این دوران وجود دارد

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله در صورت اخذ پذیرش و ویزا از این کشور پس از تحصیل می توانید با تبدیل ویزای خود به ویزاهای کاری یا سایر ویزاها در نهایت اقامت کشور آلمان را اخذ نمایید. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 87. helia گفته:

  با سلام در صورت نداشتن این شرایط چطور میشه رفت؟ راه هاى دیگه اى غیر اقامت تحصیلى و سرمایه گذارى و…. وجود نداره؟ شرایط کمپ چطوره؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 88. reza.izdizdkhasi گفته:

  با سلام من در ایران هنرجوی رشتهٔ صنایع چاپ هستم و ۱۷سال دارم و از انجا که این صنعت در المان یکی از پُردرآمد ترین صنعت هاست و به این صنعت اهمیت زیادی میدن قصد دارم برای ۹۰ روز تحصیلی به این کشور سفر کنم اما هیچ اطلاعاتی دربارهٔ اون ندارم میخواستم اگه میشه کمکم کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزای تحصیلی کشور آلمان باید مدرک زبان داشته و شرایط لازم را اخذ نمایید. به طور معمول اخذ ویزای تحصیلی کشور آلمان بیشتر از یکسال زمان می برد. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 89. محمد گفته:

  باسلام. من یک مرد سی و پنج ساله هستم که در رشته های جوشکاری انواع قطعات مثل نرده پله حفاظ پانل سه بعدی ساخت و اجرای انواع طرح های زیبا در سقف نما و دیوار و…. کاملا استاد کار هستم. ضمنا در رشته معرق کاری و بستنی سازی سنتی هم استاد هستم. یعنی در بازار تمام این کارهای ذکر شده را تا کنون تأیید کردند. از طرفی همسر م لیسانس علوم تربیتی است. و پسرم هفت سال دارد. در ایران انقدر کلاهک را بر داشتند و دولت و قاضی هم بر علیه من حکم داده که خسته ام. میخواهم این کشور برین. ما سه نفر چقدر باید پول داشته باشیم که بتوانیم در المان نروژ یا… اقامت دایم بگیریم خانه داشته باشیم و کار داشته باشیم و تقلا نتیجه زحماتمان رت ببینیم. ضمنا من مدرک جوشکاری ندارم اما مدرک غواصی دارم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. رشته تحصیلی شما، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … باید مورد بررسی قرار گیرد. بسته به شرایط شما از راه های مختلف چون تحصیل همسرتان، . ویزاهای کاری، ثبت شرکت، خرید ملک و …. می توانید برای کشورهای مختلف اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 90. هادى اندايش گفته:

  بإسلام
  دکتر ملک پور عزیز
  میخواستم جهت ثبت شرکت در ألمان اقدام کنم شرکت بازرگانى جهت صادرات و واردات کالا به ألمان و ایران میخواستم بدونم چه مدت زمان باید صرف کنم که بتونم شرکتو ثبت کنم و هزینه ثبت شرکتو میخواستم اگه بشع إعلام کنید برام ضمنا قصد گرفتن أقامت دایم رو دارم به همراه خانواده سریعترین کانال ممکن رو میخواستم سپاس از توجهتون.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   پروسه ی ثبت شرکت در آلمان به صورت تخصصی توسط ما انجام میشود ولی باید تمامی مراحل با شما بررسی و ضمنا شرایط شما نیز دقیقا بررسی گردد . شما میتوانید با دفتر مرکزی mie اتریش تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های بیشتر برای این امر صورت گیرد .

   پاسخ
 91. محسن جلیلوند گفته:

  با سلام اینجانب لیسانس روانشناسی بالینی و بازنشسته بانک با ۵۵ سال سن در خصوص مهاجرت به المان یا اتریش در خواست راهنمایی دارم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   اخذ اقامت آلمان و اتریش از طرق مختلف امکان پذیر است . شما باید در نظر داشته باشید که کدام یک از شرایط برای شما بهتر و راحتتر است . شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا شرایط شما دقیقا بررسی گردد تا بتوان پاسخ بهتری به شما ارائه کرد .

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5