اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و بررسی شرایط آن

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش، شرایط و الزامات خرید ملک در اتریش در این مقاله با رویکردی علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. آیا اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش امکان پذیر می باشد؟ مبلغ و ارزش ملک برای اقامت از طریق خرید ملک در اتریش چه میزان می باشد؟ مراحل خرید ملک و اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش به چه صورت است؟ اتریش کشوری زیبا در قلب اروپا است که متقاضیان زیادی برای مهاجرت دارد. بحث هایی نظیر خرید ملک و سرمایه گذاری در اروپا نیازمند آن است که شما با شرایط کشور مورد نظر، قوانین حاکم بر آن و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه شما، آشنایی کامل داشته باشید. توصیه ما این است برای افزایش آگاهی خود در خصوص اقامت از طریق خرید ملک در اتریش، مقاله پیش رو که به کوشش کادر حرفه ایی موسسه MIE تدوین گردیده است مطالعه بفرمایید و جهت بررسی شرایط مهاجرتی خود با موسسه ما ارتباط برقرار نمایید. دریافت مشاوره های تخصصی و حرفه ایی موسسه بصورت رایگان امکان پذیر می باشد.

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش 4 اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و شرایط عمومی آن

اگر هدف شما، اخذ اقامت از طریق خدید ملک در اتریش می باشد در این قسمت به معرفی این کشور می پردازیم. اتریش کشوری پیشرفته و زیبا در اروپای مرکزی است. پایتخت آن وین، سال هاست به عنوان برترین شهر دنیا از نظر رفاه اجتماعی و کیفیت بالای زندگی معرفی شده است. زبان این کشور به صورت رسمی آلمانی است ولی عموم مردم می توانند به زبان انگلیسی با شما ارتباط برقرار نمایند. این کشور در همسایگی کشورهای مرفه و زیبای سوئیس و لیختن اشتاین قرار گرفته است. آلمان قطب صنعتی اروپا در شمال اتریش واقع شده است. از همسایگان جنوبی آن می توان ایتالیا را نام برد. سایر کشورهای همسایه اتریش شامل مجارستان، اسلواکی، اسلونی و جمهوری چک می باشد. واحد پول این کشور یورو است. روش های مختلفی برای ورود به اتریش و اخذ اقامت آن وجود دارد. همان گونه که می دانید، نظام آموزشی در اتریش رایگان است و این موضوع سبب شده است متقاضیان زیادی از سراسر دنیا برای تحصیل در این کشور اقدام نمایند. برای سرمایه گذاری در اتریش موارد و راه های گوناگونی وجود دارد با توجه به معاهده ایی که در زمان رضاشاه پهلوی با کشورهای اتریش، آلمان و سوئیس بسته شد، ایرانیان اجازه خرید ملک در این کشورها را خواهند داشت. حال سوال اصلی این است که آیا امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش فراهم است؟ پاسخ این سوال خیر است. شما به صرف خرید ملک در اتریش نمی توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید بلکه تنها یک سرمایه گذاری امن و سودآور در بهترین کشور دنیا خواهید داشت.

در تصویر زیر نیز می توانید اطلاعات عمومی در خصوص کشور اتریش را مشاهده نمایید.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در اتریش

video اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در اتریش

audio اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش

افراد برای مقاصد مختلف در کشورهای گوناگون تصمیم به سرمایه گذاری می گیرند اما آیا همه آن ها موفق می شوند؟ راهکاری که بتوان سرمایه گذاری کم ریسک داشته باشیم چیست؟ یکی از راهکارها سرمایه گذاری از طریق خرید ملک است. گاهی افراد جهت اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش اقدام می نمایند. باید گفت خرید ملک در اتریش یکی از امن ترین و کم ریسک ترین روش های سرمایه گذاری است و سود مناسبی هم دارد اما نمی تواند منجر به اقامت شما و خانواده شما شود. شما باید پیش از استارت سرمایه گذاری در کشور مقصد با استانداردهای سرمایه گذاری آن آشنا باشید. قواعد سیاسی و ریسک های سرمایه گذاری به واسطه قوانینی مثل مصادره اموال یا حمایت از سرمایه گذار خارجی را بدانید تا با خیالی آسوده اقدام به سرمایه گذاری نمایید. در زیر به بررسی استانداردهای مهم سرمایه گذاری می پردازیم.

 • کنترل فساد در کشور اتریش

  کنترل فساد رنجی بین 2.5 – و 2.5 را دارد. شاخص کنترل فساد نشان دهنده قانون مند بودن کشور می باشد. عدم استفاده از امکانات دولتی برای مقاصد شخصی، عدم دخالت در امور عمومی برای نفع افراد خاص و وابسته نشان دهنده امنیت در سیستم قضایی یک کشور می باشد. این نرخ برای کشور اتریش به صورت میانگین 1.73 % در فاصله زمانی 1996 تا 2017 بوده است. کمترین نرخ 1.39 % و بیشترین نرخ 2.05 % ثبت گردیده است. از این نظر کشور اتریش سیستم قضایی بسیار امنی دارد و شما می توانید روند مثبت آن را در نمودار زیر ببینید.

  اقامت از طریق خرید ملک در اتریش 1 اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

 • خطر مصادره اموال در کشور اتریش

  مصادره اموال به معنی هرگونه تبعیض دولت کشور مقصد در خصوص سرمایه گذار خارجی است که هیچ گونه اقدامی جهت جبران خسارت وارده انجام نداده و سرمایه فرد خارجی از دست وی خارج می شود. در تعریف این شاخص علاوه بر خطر مصادره اموال، هر گونه نابرابری و تبعیض دولت ها، تغییر در قانون اساسی کشورها و نیز تغییر عملکرد مراکز حقوقی دولت کشور مقصد در جهت آسیب به سرمایه گذار خارجی محاسبه شده است. بر این اساس کشورها در بازه 1 تا 7 دسته بندی شده اند که 1 کم ریسک ترین و 7 پر ریسک ترین کشور می باشد. در نمودار زیر می توانید مشاهده کنید که کشور اتریش در سال های اخیر در دسته کم ریسک ترین کشورها قرار گرفته است.

  سرمایه گذاری در اتریش اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

ثبت شرکت در اتریش

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و شاخص های اقتصادی

برای آنکه سرمایه گذاری موفق و پرسودی داشته باشید بهتر است نگاهی به شاخص های اقتصادی کشور مقصد نیز داشته باشید. نرخ تولید ناخالص داخلی، تورم و شاخص قیمت ملک از مواردی است که در این مقاله در خصوص اقامت از طریق خرید ملک در اتریش به آن خواهیم پرداخت.

 • نرخ تولید ناخالص داخلی در اتریش

  این نرخ بیان گر رشد اقتصادی در کشور اتریش می باشد. تولید ناخالص داخلی نشان می دهد که در بازه زمانی یک ساله، تولید داخلی افزایش یافته یا روند کاهشی داشته است. عموما متوسط رشد اقتصادی برای کشورهای با اقتصاد سالم و رو به رشد، 3-2 % طی یک سال می باشد. اگر رشد اقتصادی در هر سال 5 % یا بیشتر باشد، شرایط خوبی از نظر اقتصادی حاکم می گردد. حال اگر این نرخ 8-7 % باشد رشد اقتصادی فوق العاده است. در نمودار زیر این شاخص برای کشور اتریش آورده شده است.

  اقامت از طریق خرید ملک در اتریش 2 اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

 • نرخ تورم سالانه در اتریش

  داده های مربوط به نرخ تورم اتریش از سال های 1961 تا 2019 موجود می باشد. میانگین این داده 3.27 % بوده است و کمترین داده مربوط به سال 1966 بوده است با نرخ 0.99 – % و بیشترین نرخ تورم در سال 1974 با عدد 10.43 % ثبت شده است. نمودار زیر روند این شاخص را نمایش می دهد.

  اقامت از طریق خرید ملک در اتریش 3 اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش 3 اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و واجدین شرایط خرید ملک در اتریش

کشورهای مختلف برای سرمایه گذاری و خرید ملک قوانین خاص خود را دارند. خوش بختانه ایرانیان بر اساس معاهده ایران با اتریش، اجازه خرید ملک در این کشور زیبا و امن را خواهند داشت. اما توجه داشته باشید اگر هدف شما اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش است، باید در کنار خرید ملک پروسه ایی مثل خود حمایتی یا طرح های تجاری را در اتریش استارت بزنید تا منجر به اقامت شما شود زیرا همان گونه که اشاره شد به واسطه خرید ملک به شما اقامت دائم نمی دهند. اگر هدف شما کسب درآمد یورویی از روشی امن و در کشوری ارزشمند می باشد، خرید ملک در اتریش گزینه مناسبی است. در صورتی که در اتریش ملکی داشته باشید، شما همچنین می توانید ویزای توریستی اتریش را با سهولت بیشتری دریافت کنید.

سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در اتریش

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و مراحل قانونی خرید ملک در اتریش

شخص متقاضی اقامت از طریق خرید ملک در اتریش باید طی یک قرارداد ابتدایی از شرایط خرید ملک مطلع گردد. قیمت و ارزش ملک، نحوه پرداخت مبلغ قرارداد، شرایط کلی و جزئی ملک مورد نظر از این موارد می باشد. سپس فرد متقاضی اقامت از طریق خرید ملک در اتریش باید بتواند 10 % قیمت و ارزش ملک را پرداخت کند تا استعلامات لازم جهت خرید نهایی صورت پذیرد. مالیات مشخص شده بر اساس ارزش ملک باید پرداخت گردد و در نهایت می توانند قراردادی منعقد کنند و این خرید در اداره ثبت اتریش نیز ثبت خواهد شد و خریدار با خیالی آسوده و بصورت کاملا قانونی صاحب ملک می شود. اگر در کشور اتریش حضور ندارید، با توجه به اینکه ممکن است به سادگی نتوانید از تمامی قوانین در کشور اتریش اطلاع یابید، توصیه می کنیم از وکلای اتریشی یا وکلای بین المللی برای پیشبرد قرارداد بهره ببرید، تا خطر های مربوط به فریب احتمالی کاهش یابد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش 4 اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و هزینه های اجاره و خرید ملک در اتریش

زمانی که ملکی در اتریش انتخاب شد از طریق نماینده املاک و مستغلات پیشنهاد کتبی ارائه می نمایید و در ضمیمه اسناد پیشنهادی، هزینه های مربوط به معامله مانند هزینه حقوقی، مالیات انتقال ملک، ثبت، دفتر اسناد رسمی و هزینه نماینده املاک و مستغلات آورده شده است. همان طور که گفته شد، در ابتدا یک قرارداد خرید یا اسناد رسمی اتریشی تهیه می شود. با امضای قرارداد از خریدار انتظار می رود 10% قیمت خرید را به عنوان سپرده پرداخت نماید که تا زمان اتمام در حساب جاری باشد. پس از اتمام، وکیل شما جزییات انتقال را در اداره ثبت محلی ثبت کرده، انتقال و ثبت را انجام می دهد.

 • هزینه ثبت نام املاک حدود 4.5 % از ارزش املاک را شامل می شود. به طور متوسط 9 تا 32 روز کل پروسه طول می کشد.

 • هزینه معامله رفت و برگشت شامل کلیه هزینه های خرید و فروش مجدد یک ملک، حق الزحمه وکلا، هزینه اسناد رسمی، هزینه ثبت نام، مالیات، کارگزاران و غیره است.

 • هزینه های حقوقی قرارداد معمولا توسط وکیل یا دفتر اسناد رسمی، با 1 تا 3 % قیمت خرید بعلاوه 20 % مالیات بر ارزش افزوده تنظیم می شود.

 • مالیات انتقال ملک معمولا نرخ 3.5 % از ارزش ملک تعیین می شود. مالیات انتقال برای نزدیکان به 2 % کاهش می یابد.

  مالیات بر ارزش افزوده برای دارایی های تازه ساخته شده قابل پرداخت است. صاحبان املاک در صورت اجاره ملک می توانند 20 % مالیات بر ارزش افزوده را پس بگیرند. با این حال، درآمد اجاره در این حالت به مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد. به علاوه مالیات توریستی در حدود 0.10 یورو برای هر نفر در هر شب می باشد.

 • هزینه ثبت در ثبت اسناد

 • دفتر اسناد رسمی

  امضای فروشنده و خریدار باید در قرارداد تایید شود. این کار توسط دفتر اسناد رسمی یا دادگاه برای هر شخص حداکثر 120 یورو به علاوه 20 % مالیات بر ارزش افزوده قابل انجام است. هزینه دادگاه ممکن است کمی با دفتر اسناد رسمی متفاوت باشد.

 • هزینه نمایندگی املاک و مستغلات

  هزینه نماینده املاک و مستغلات طبق قانون 3% تا 4 % قیمت خرید ملک یا ارزش بازار تعیین می شود.

در خصوص نرخ ملک، قاعده اصلی این است که رنج قیمت در مناطق گران قیمت کمتر و بالاتر است. بنابراین رنج قیمت در منطقه 1 (Innere Stadt) در پایین ترین حد خود قرار دارد. Innere Stadt لوکس ترین و کم جمعیت ترین منطقه وین است و تقریباً 17،000 نفر جمعیت دارد. اما با داشتن نیروی کار حدود 100،000 نفر، بزرگترین محل اشتغال در وین است. قیمت آپارتمان های موجود در Innere Stadt در حدود 11،000 یورو تا 13،000 یورو در هر متر مربع متغییر است. در حالی که در مناطق دیگر آپارتمان ها فقط در حدود 3،500 یورو تا 7،800 یورو در هر متر مربع هزینه دارند. رنج قیمت در Innere Stadt از 1.7-2.3 است و هیچ کس مایل به خرید برای اجاره آن نیست. این منطقه اقامتگاه ثروتمندان است.

اما بازده قابل قبولی در مناطقی مانند Margereten، Mariahilfe، Favoriten، Hernals یا Leopoldstadt وجود دارد که هزینه آپارتمان بسیار متفاوت است و از 3،500 تا 5،400 یورو در هر متر مربع می باشد. در این مناطق رنج تقریباً 5٪ برای آپارتمان های کوچک و 4.4٪ برای آپارتمان های بزرگ است.

زندگی در وین چگونه است؟

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و وکیل امور ملک در اتریش

اگر هدف شما اقامت از طریق خرید ملک در اتریش است باید با وکیل متخصص در این خصوص اقدام نمایید. شما برای عقد قرارداد حتما به کمک یک وکیل آگاه به امور ملک در اتریش نیاز دارید. وکیل شما می تواند قرارداد ابتدایی را برای شما تهیه نماید و از جزییات قرارداد و مسائل حقوقی مرتبط با آن شما را آگاه سازد. ثبت و نهایی نمودن خرید ملک در اتریش نیز با همکاری وکیل شما قابل انجام است. سعی کنید وکیلی را انتخاب کنید که به زبان رسمی این کشور مسلط باشد و بتواند بندهای قرارداد را برای شما ترجمه و بازخوانی کند همچنین به قوانین کشور اتریش آشنایی کامل داشته باشد.

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور در وین این افتخار را دارد تا با کادر حقوقی و موفق خود و بهره مندی از وکلای اتریشی تراز اول در امور حقوقی همچون اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش شما را یاری نماید. برای خرید ملک در اتریش می توانید با دعوت نامه توریستی که از طرف موسسه برای شما ارسال می شود، در اتریش حاضر شوید. از آنجایی که با ویزای توریستی نمی توانید جهت اقامت از طریق خرید ملک در اتریش اقدام نمایید می توانید کار وکالت خود جهت خرید ملک در اتریش را به ما بسپارید. تیم MIE برای پیدا کردن ملک دلخواه متناسب با بودجه و توان مالی شما، یاریتان خواهد نمود. همچنین مشاوره تخصصی برای انتخاب ملکی سودآور به شما خواهد داد. شما را راهنمایی می کنیم تا در صورت تمایل ملک خود را اجاره داده و درآمدی از این راه داشته باشید.

بلوکارت اتریش

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و توصیه های حقوقی

همان گونه که مطلع گردیدید، اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش امکان پذیر نمی باشد ولی شما می توانید با روش های مختلف مهاجرت نظیر خودحمایتی، سرمایه گذاری، تحصیلی یا کاری اقدام به اخذ اقامت این کشور نمایید و در کنار آن ملکی در اتریش خریداری نمایید. خرید ملک در اتریش یکی از کم ریسک ترین روش های سرمایه گذاری است که سودآوری خوبی نیز به همراه دارد اما لازم است حتما با یک وکیل معتبر در اتریش اقدام به انتخاب ملک، استعلامات لازم جهت خرید ملک، انعقاد قرار داد، ثبت نهایی و رسمی نمایید. اگر هدف شما اخذ اقامت از طریق خرید ملک است، می توانید این مهم را در کشورهای اروپایی نظیر اسپانیا، یونان و پرتغال انجام دهید. حداقل بودجه برای خرید ملک در یونان 250 هزار یورو می باشد، برای پرتغال 370 هزار یورو و برای اسپانیا 500 هزار یورو است. 

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و سخن پایانی

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش، الزامات خرید ملک در اتریش، مراحل و نحوه خرید ملک در اتریش، به صورت کاملا علمی در این مقاله بررسی گردید. اتریش کشوری مرفه و زیبا در اروپا و رابط بین شرق و غرب اروپاست. رشد اقتصادی مثبت، امنیت بالای سرمایه گذاری در کنار تحصیل رایگان و رفاه اجتماعی سبب شده متقاضیان زیادی خواهان مهاجرت به اتریش باشند. روش های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد. ثبت شرکت، خرید سهام و خرید ملک از روش های فراگیر سرمایه گذاری هستند. از آنجا که سوال بسیاری از شما مخاطبان این بوده است که آیا اقامت از طریق خرید ملک در اتریش برای ایرانیان وجود دارد، مؤسسه MIE مقاله پیش روی شما را تهیه نموده است تا بتوانید اطلاعات جامعی در این خصوص کسب نمایید. همان طور که بیان شد، اقامت از طریق خرید ملک در اتریش امکان پذیر نیست و شما باید از طرق دیگر اقامت این کشور را اخذ نمایید و این راه تنها برای سرمایه گذاری می باشد. شما به عنوان یک ایرانی اجازه خرید ملک در اتریش خواهید داشت. اگر قصد خرید ملک و اخذ اقامت در اروپا را دارید می توانید برای کشورهایی نظیر اسپانیا، یونان و پرتغال اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نمایید تا بصورت رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنیم. همچنین این امکان فراهم است تا در صورت داشتن سوال در خصوص این مقاله، در بخش دیدگاه ها نظر و سوال خود را از کارشناسان پرسیده و جواب آن را دریافت نمایید.

law اقامت از طریق خرید ملک در اتریش
44 پاسخ
 1. Raymond گفته:

  با سلام قسط خرید ملک در اتریش دارم ایا با اجاره دادن و پرداخت مالیات متوانم بعد چند سال اقامت اتریش را بگیرم در ضمن خودم ایالات متحده زندگی میکنم با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
 2. زهره حبیبی گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور و خسته نباشید من متولد 1342 و کارمند بازنشسته بانک ملی هستم در طول خدمتم کلاسهای بانکداری زیادی با امتیاز های خوبی کسب کردم و با سابقه خوب با سرمایه 550 ت آیا میتوان یه ملکی در اتریش خریداری کرد ؟ ایا در فروشش مشکلی بوجود نمیاد ؟ سطح زبان چه باید باشد ؟ آقای ملک پور عزیز لطفا کمکم کنید چون اصلا آشنا نیستم و گسی رو هم ندارم که راهنماییم کنه دو تاپسر دارم که رشته تحصیلی شون موسیقی هست به خاطر آینده شون تلاش میکنم تا بتونن علاقه ای که به موسیقی دادن موفق بشن پیشا پیش تولد فرزندتان را تبریک میگم انشااله در خدا باشه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما برای سرمایه گذاری و خرید ملک در اتریش می بایست سرمایه خودتون رو به یورو تبدیل کنید و 550 میلیون تومان برای خرید ملک در اتریش مبلغ کمی است و همچنین در صورت خرید مسکن نیز اتریش با خرید ملک در این کشور به شما اقامت نمی دهد. اقامت راه های مختلفی داره و هر کدوم از اون راها شرایط خاص خودش رو داره. ما برای اینکه بتونیم به شما در زمینه مهاجرت به کشور های مد نظر شما کمک کنیم نیاز به یک سری اطلاعات از شما داریم. پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب دکتر ملک پور
  بنده درخصوص خرید ملک در اتریش شهر زالتسبورک میخواستم بدونم با یک میلیاردو دویست هزارتومان چه مساحتی خانه میشود خرید و اینکه این امکان وجود دارد که بعد از خرید اجاره داد و از مبلغ اجاره استفاده کرد؟باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   طبق توافقنامه بزرگ پرشیا که در زمان پهلوی اول بین ایران و آلمان و اتریش و سوئیس منعقد شده است امکان خرید ملک در این کشور برای شما وجود دارد اما آثار اقامتی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در خصوص قیمت ملک در اتریش می توانید به سایت شرکت های معاملاتی املاک در شهر مورد نظرتان مراجعه کنید و اطلاعات دقیق را اخذ نمایید

   پاسخ
 4. عرفان گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما . خواستم درخواست کنم که درباره اقامت مسکونی و اخذ ویزای بلند مدت برای رفت و آمد بیشتر توضیح دهید
  و یک سوال دیگر آیا اینکه اقامت مسکونی و اخذ ویزای بلند مدت به غیر از کشور اتریش کشور های : آلمان . سوئیس . یونان . اسپانیا و فرانسه هم همچین قانونی را دارند؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر خرید ملک در اتریش تنها جنبه سرمایه گذاری دارد و منجر به اخذ اقامت نمی گردد.
   در کشورهایی همچون اسپانیا، یونان، پرتغال و قبرس می توان با خرید ملک اقامت گرفت که در هر کدام برای چند سال باید ملک را حفظ کرد اما می توان آن را اجاره داد.

   پاسخ
 5. محدثه گفته:

  سلام. خسته نباشین. میخواستم بپرسم فقط ایرانیا نمیتونن با خرید ملک ااقامت بگیرن؟؟ یعنی اگه افغان باشیم میتونیم اقامت دائم رو بگیریم؟!!

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برنامه اقامتی از طریق خرید ملک برای اتباع دیگر نیز وجود ندارد. اما روش های سرمایه گذاری و تمکن مالی وجود دارد که می توانید از طریق آن ها اقدام کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست عزیز شما تنها با خرید ملک در اتریش نمی توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید و نیاز به شرایط مکمل در کنار آن دارید. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. Flamenco گفته:

  سلام و وقت بخیر . میخواستم بدونم کشور های اتریش . سوئیس و آلمان محدودیتی از لحاظ قانونی برای یک خارجی که قصد خرید ملک دارد ایجاد نمیکند؟

  و یک سوال دیگر اینکه اگر فردی قصد اخذ اقامت دائم نداشته باشد میتواند با ویزای توریستی یا ویزای دیگری به رفت آمد از ایران به یکی از این کشور ها بپردازد؟

  با سپاس

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کشور اتریش دارای بهترین استانداردها در زمینه سرمایه گذاری می باشد و محدودیتی برای شما ایجاد نخواهد کرد. امکان رفت و آمد نیز برای شما با خرید ملک وجود خواهد داشت. ولی اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش نیازمند شرایط خاصی است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. alone گفته:

  سلام . خسته نباشید

  برای خرید ملک در اتریش با کمترین قیمتی که میتوان خانه خرید حدودا چه قیمتی است؟

  و در چه وب سایت هایی میتوان انواع ملک ها را در اتریش دید؟

  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 8. Arman گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما

  1- میخواستم بدونم با سرمایه حدود 70 تا 80 هزار یورو خرید ملک در اتریش یا یونان (بدون اخذ اقامت) امکان پذیر هست؟ و چه نوعی ویزایی برای رفت و آمد مناسب هست؟

  2- برای تفریح و سهولت اخذ ویزا کدام از کشور های اتریش و یونان مناسب تر است؟

  با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله دوست عزیز امکان خرید ملک با این مبالغ وجود دارد اما منجر به اخذ اقامت از این کشورها نمی گردد. انواع ویزاها می توانند برای رفت و آمد به این کشورها استفاده شوند اما توضیح تمامی راه ها در این بخش امکان پذیر نیست و از طرفی نیاز به بررسی دقیق تر شرایط حضرتعالی دارد. لذا بهتر است با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید… من از لحاظ مالی مشکلی ندارم فقط دنبال جواب سوالم هستم بهترین کشور برای اقامت کجاس؟ من طریق خرید ملک و ماشین میتونم سرمایه گذاری کنم..

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد و کشور و طریق مهاجرت با بررسی کامل شرایط در مشاوره خدمتتون پیشنهاد میشه با توجه به تمایل شما و اولویتهای شما.لطف کنید با شماره دفاتر02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. سوری گفته:

  سلام خسته نباشین اقای ملک پور عزیز،، با ۳۰۰میلیون به کدام کشور میتوان کاملا قانونی و مطمئن از طریق خرید ملک اقامت گرفت ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای خرید ملک حداقل باید 150.000 یورو سرمایه داشته باشید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. چگینی گفته:

  سلام با توجه به افزایش و نایاب شدن همچنین غیرقانونی بودن انتقال ارز به خارج از کشور چگونه میتوان در بخش خرید نلک سرمایه گذاری و اقدام کرد ؟ متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   اینگونه پرونده ها بسیار مهم و حساس و تخصصی میباشند اتفاقا اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. پدرام گفته:

  با سلام و تشکر از توضیحات جامعتون.
  از مباحث مطرح شده استنباط کردم که یک فرد ایرانی مقیم ایران اجازه خرید ملک در اتریش رو داره. (لطفاً تأیید بفرمایید)
  در اینصورت آیا اجازه اجاره دادن ملک رو هم خواهد داشت؟
  برای این منظور نیاز به افتتاح شماره حساب برای دریافت اجاره هست. آیا با خرید ملک بانکی برای ایرانی حساب باز میکنه؟
  در صورت دریافت اجاره آیا مالک مشمول پرداخت مالیات نمیشه؟ اگر جواب مثبته برای یک خارجی که امکان پرداخت مالیات نیست. درسته؟
  ممنون میشم توضیح بفرمایید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله امکان خرید ملک در کشور اتریش و اجاره دادن ملک برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط خرید ملک در این کشور پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  با سلامی به گرمی این زمستانی که داریم اقای دکتر ملک پور عزیز … من سوالی داشتم که ایا میتوان در المان یا اتریش یا لهستان و مجارستان با ۵۰۰ میلیون خونه خرید …

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله، امکان خرید ملک در کشورهای مختلف وجود دارد اما هزینه آن با توجه به نوع ملک و محل آن متفاوت است. برای بررسی هزینه ها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. محمد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید … من در هفته بعد عازم آلمان هستم و برای سه روز به اتریش و وین سفر دارم و دوست دارم این ملک ها را ببینم. در کل ممنون از سایت و مطالب مفید شما …

  پاسخ
 15. الهام گفته:

  باسلام واحترام فراوان خدمت جناب دکتر ملک پور
  من ۳۶ سال سن دارم وسه تا بچه درسن ۵و۶و۱۱ساله دلرم
  همسرم ۳۷ سال سن دارد وسطح زبان ما منوسط میباشد.
  میخواستم ببینم ایا با ۲۰۰میلیون تومن میتوان اقامت کشور سوئد یا المان یا اتریش را گرفت ؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. خرید ملک در کشورهای نامبرده متاسفانه در انتها منجر به اقامت نمی شود و نوعی سرمایه گذاری محسوب می گردد. هزینه خرید ملک در کشورهای مختلف بسته به نوع ملک و محل آن متفاوت است. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت شما اقای ملک پور عزیز ….و عرض خسته نباشید خدمت همه شما …من خواهشمندم که در مورد قیمت های ملک در اتریش و اجاره ان بحث بفرمایید که بدانیم ایا میتوان با سرمایه ای که داریم خونه بخریم و اجاره بدهیم و از اجاره ان برای هزینه زندگی استفاده کنیم …خواهشمندم یه جدول از هزینه های تقریبی تهیه بفرمایید ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. هزینه خرید ملک در کشور اتریش بسته به موقعیت آن و شرایط ملک متفاوت است و با خرید ملک امکان اجاره دادن آن برای تامین بخشی از هزینه های زندگی وجود دارد. برای اطلاع از هزینه ها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. خرید ملک در کشور اتریش با هدف سرمایه گذاری گزینه بسیار مطلوبی می باشد. به این نکته توجه نمایید که با خرید ملک در کشور اتریش امکان اخذ اقامت دائم این کشور وجود ندارد. خرید ملک کشور پرتغال نیز می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 18. mie editor2 گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور، وقت بخیر. من دارای اقامت مجارستان از طریق سرمایه گزاری هستم. حال با توجه به صحبت های شما در باب خرید ملک و سر مایه گزاری در اروپا کدام کشور اروپایی را جهت خرید ملک پیشنهاد میکنید؟ آیا مجارستان هم همانند اتریش ارزش افزوده مناسب دارد، یا بهتر است با توجه به حق خرید ایرانی ها در اتریش این خرید را در اتریش انجام دهم؟ افراد زیادی همانند من از طریق سرمایه گزاری وارد مجارستان شده اند و حال قصد سرمایه گزاری دارند ولی با توجه به همجواری وین این تردید وجود دارد که کدام کشور جهت سرمایه گزاری مناسب تر می باشد؟ ممنون از اینکه وقت میزارید و پاسخ می دهید.

  پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. متاسفانه خرید ملک در کشور اتریش به اقامت منجر نمی شود و برای دریافت اقامت باید از روش های دیگر اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با خرید ملک سایر کشورها یا استفاده از وام بانکی می توانید با دفاتر ما در وین یا ایران تماس بگیرید.

  پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر، خسته نباشید، من تمایل به خرید ملک به ارزش تقریبی۲۵۰ هزار یورو در اتریش دارم. لطفاً در این خصوص راهنمایی نمایید. آیا خرید ملک را توصیه می کنید؟ آیا با خرید ملک امکان اخذ اقامت هم وچود دارد؟ آیا امکان خرید ملک بصورت دریافت وام از بانک های اتریش هم وجود دارد؟

  پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  با سلام. در صورتی که بودجه مورد نظر شما هزار یورو برای خرید ملک می باشد این مبلغ کافی نیست. برای خرید ملک می توانید در کشورهای اتریش، پرتغال و … اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات با دفاتر ما در ایران و وین میتوانید تماس بگیرید.

  پاسخ
 22. mie editor2 گفته:

  با سلام و درود خدمت جناب دکتر ملک پور عزیز و سپاس از پاسخ شما در رابطه با خرید ملک جهت سرمایه گذاری سئوال داشتم که شاید در سالهای آتی تبدیل به اقامت هم بشه با بودجه حدود تا هزار یورو چه کشور و یا شهر هایی را پیشنهاد می کنید و دوم اینکه جهت اقدام و البته مشاوره در این رابطه باید با دفتر شما در اتریش تماس گرفته شود؟ ممنون از لطف شما روزگارتان سرشار از شادی

  پاسخ
 23. رامین گفته:

  خرید ملک تجاری:
  درود بر شما من یک خانواده ۴ نفره دارم (دو پسر۱۶و۱۰ ساله )( بنده ۴۰ سال و همسرم ۳۸ساله) و پدر ومادر عزیزم. خانم بنده دیپلم و بنده لیسانس تجربی دانشگاه آزادم.حدود ۳۹۰۰۰۰یورو موجودی املاک بنده است. میخواستم ببینم اگر چنین ملکی با این حدود بودجه رو در اتریش برام تهیه کنید آیا می شود مخارج این جمع ۶ نفره رو تامیین کرد؟ مثلا اجاره ملک با مخارج ۶ نفر حدود ۲۳۰۰۰ هزار تا بشه سالیانه آیا درآماد ناشی از کارکردن در مغازه پاسخگوی مخارج ما خواهد بود؟ چون پسر ۱۶ ساله دارم و مایلم سریعتر برای تحصیل خارجش کنم که دیر نشه

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   باید دقت نمایید که با خرید خونه اصولا منجر به اقامت نمیشود و باید شرایط دقیقا بررسی گردد زیرا یکی از راه های سرمایه گذاری خرید ملک است که قوانین خاص خود را دارد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم راهنمایی های بیشتر را ارائه دهیم . با تشکر

   پاسخ
 24. مینا گفته:

  با سلام.من یک خانم ۴۹ ساله متخصص جراحی از علوم پزشکی ایران استخدام دانشگاه علوم پزشکی یکی از شهرها هستم.همسرم مهندس و کارخانه دار است.دختر ۱۹ ساله ام رشته مکانیک دولتی درس میخونه و پسرم ۱۲ ساله و هفتم میرود.از چه طریق بسیار مطمین میتوانیم به اطریش ویا کشورهایی مثل دانمارک و سوید مهاجرت کرد؟ در ضمن من و شوهرم مدرک زبان نداریم.با تشکر فراوان

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5