اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش ۲۰۱۸ ، ایا امکان اقامت از طریق خرید ملک در اتریش وجود دارد ؟ هزینه اجاره یا خرید ملک در کشور اتریش چقدر است ؟ خرید ملک در کشور اتریش در کدام مناطق پر رونق تر است ؟ خرید ملک درکشور اتریش نیازمند گذراندن چه مراحلی است ؟ ایا اقامت از طریق خرید ملک در اتریش برای ایرانیان وجود دارد ؟ ایا با مشکلاتی که برای متقاضیان دریافت اقامت از طریق خرید ملک در اتریش پیش می اید اشنایی دارید ؟ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش چه نوع اقامتی است ؟ ایا اقامت از طریق خرید ملک در اتریش می تواند مسکونی یا دائم باشد ؟ در این مقاله به اقامت از طریق خرید ملک در اتریش برای ایرانیان یا اتباع خارجی می پردازیم ، امیدواریم مفید واقع گردد .

نظر یکی از موکلین MIE در باب خرید ملک در اتریش

video اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

پاسخ برای خرید ملک : سرمایه گذاری در اتریش

video اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

 

 

کشور اتریش با پایتخت وین از کشورهای مورد علاقه بسیاری از متقاضیان برای بازدید و زندگی است ، زبان رسمی ان المانی و نوع حکومت ان جمهوری فدرال می باشد . این کشور بالای ۸ میلیون جمعیت دارد که امید به زندگی اندازه گیری شده در این کشور بالای ۷۰ درصد امارگیری شده است . کشور اتریش با کوه های زیبا مانند الپ ، جنگلها و مراتع سرسبز و رود و تپه های فراوان زیبایی بی نظیری دارد که به دلیل اختلافات ارتفاع ، اب و هوا در این کشور گوناگون و متفاوت است . از شهرهای مهم در کشور اتریش می توان به شهرهای لینتز ، گراتس ، زالتسبورگ ، ویلاش ، اینسبروک ، لاگن فورت ، ولس ، سانکت پولتن ، وین و دورن بیرن اشاره کرد .

در کشور اتریش بازار اجاره منزل و خرید خانه بسیار رونق دارد ، در مرکز اتریش خانه ها گران قیمت تر هستند اما هرچه از مرکز دور می شویم از قیمت ان کاسته می شود که با سیستم حمل و نقل بسیار قوی اتریش در کوتاهترین زمان می توان به دورترین نقطه شهر رسید هم چنین با توجه به منطقه ، قیمت ساختمان و ملک متفاوت است . بسیاری از دانش اموزان و دانشجویان اقدام به خرید ملک نمی کنند بلکه در اپارتمان های به اشتراک گذاشته شده با شرایط خاص مانند اشپزخانه و حمام مشترک مستقر می شوند .

هزینه زندگی در کشور اتریش از کشورهای سوئیس یا اسکاندیناوی ارزانتر و از کشورهای اسپانیا یا ایتالیا گران تر است ، هرچه به حومه شهر برویم از قیمت ها کاسته می شود . هزینه زندگی در کشور اتریش برای فرد مجرد ماهی ۱۴۰۰ یورو می باشد که قیمت اپارتمان برای اجاره از ۴۰۰ یورو در ماه شروع می شود . قرار داد اجاره به طور استاندارد در کشور اتریش ۳ ساله می باشد ، اگر شما یک اپارتمان داشته باشید به طور قانونی از شما به خوبی محافظت می شود و صاحب خانه به راحتی نمی تواند شما را بیرون کند اما بهتر است در انتخاب خانه و صاحب خانه خود دقت لازم را بفرمایید .

بسیاری از سرمایه گذاران خارجی علاقه مند به خرید مسکن در مناطق محبوب اتریش مثلا مناطق اسکی هستند که قیمت این خانه ها از ۴۰۰۰۰ یورو شروع می شود اما در مناطق شرق و جنوب کشور اتریش که کمتر شناخته شده است خانه ها مقرون به صرفه تر است و قیمت کمتری دارد ، لازم به ذکر است تمامی قیمت ها و هزینه ها توسط دولت اتریش کنترل می شود .

قبل از خرید ملک در کشور اتریش بهتر است محل و منطقه و قیمت ارز و بازار را بررسی نموده و برای خرید ملک مورد نظر خود با مشاورین حرفه ای مشاوره نمایید ، بهتر است از یک وکیل متخصص که به قوانین کشور اتریش مسلط باشد استفاده نمایید تا در خرید ملک مورد نظر خود متضرر نگردید . پس از تصمیم گیری نهایی تمام مدارک و اسنادی که مجبور به امضای ان هستید ترجمه و مطالعه نمایید زیرا پس از امضا ملزوم به اجرای ان هستید پس باید قبل از امضا ، از متن ان اگاهی لازم را کسب نمایید . شما می توانید برای تهیه مسکن خود از وام نیز استفاده نمایید که معمولا کشور اتریش تسهیلاتی برای خرید ملک در اختیار متقاضیان قرار می دهد .

در ابتدا برای خرید ملک در کشور اتریش یک پیش قرارداد با جزئیاتی در ارتباط با ارزش ملک ، روش و شرایط پرداخت مبلغ ملک ، شرایط معامله و …. در اختیار شما قرار می گیرد که با پرداخت سپرده اولیه ( ۱۰ درصد از کل بهای ملک ) به حساب سپرده بانکی محضر، استعلامات لازم از بابت ملک توسط محضر کشور اتریش انجام می شود ، پس از پرداخت مالیات املاک و مستغلات توسط خریدار قرار دادی بین خریدار و مالک امضا می شود که بهتر است این عمل در اداره ثبت صورت گیرد که پس از طی شدن مراحل ذکر شده ملک به طور ۱۰۰ ٪ متعلق به خریدار است .

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش می تواند اقامت مسکونی یا اقامت دائم باشد که در کشورهای مختلف متفاوت است ، اقامت مسکونی به این معنی می باشد که فرد تا زمانی که صاحب ملک است می تواند برای رفت و امد خود ویزای بلند مدت اخذ نماید و اقامت خود را تمدید نماید ، در بعضی کشورها می توان با شرایطی اقامت مسکونی را به اقامت دائم تبدیل نمود .

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب خرید ملک (وین)

audio اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

 

audio اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

به طور کلی در برخی از کشورها می توان با خرید ملک به اقامت اتریش رسید به عنوان مثال در کشور یونان با حداقل ۲۵۰۰۰۰ یورو و پرداخت حدودا ۳۰۰۰۰ یورو بابت تشریفات قانونی به دولت می توان ملک خرید و به اقامت دست یافت که تا زمانی که ملک به نام شماست سال به سال قابل تمدید است ( مدت این اقامت ۵ ساله می باشد ) یا  در کشور پرتغال با حداقل ۵۰۰۰۰۰ یورو و پرداخت  ۸۵۰۰۰ یورو بابت تشریفات قانونی به دولت می توان ملک خرید و پس از ۵ سال به اقامت دائم این کشور دست یافت ، در کشور اتریش امکان خرید ملک برای ایرانیان وجود دارد اما هیچ گونه اقامتی از بابت خرید ملک در کشور اتریش به متقاضیان اعطا نمی گردد . این نکته مهم قابل ذکر است که بسیاری از ایرانیانی که در کشور اتریش ملک خریداری می نمایند پس از اتمام مدت زمان اقامت انها در این کشور مجبور به بازگشت می باشند که در صورت درخواست برای فروش ملک خود با مشکلات فراوانی مواجه می شوند و در صورت پایان مدت زمان انها مجبور به رها ساختن ملک خود و خروج از کشور اتریش می باشند .

 

در نتیجه گیری کلی در ارتباط با اقامت از طریق خرید ملک در اتریش این نکات قابل بیان است که اتباع خارجی و دانشجویان امکان اجاره و یا سکونت در ساختمان های اشتراکی را دارند یا ایرانیان امکان خرید ملک را دارا می باشند اما به سبب خرید ملک انها در کشور اتریش هیچ گونه اقامتی به انها اعطا نمی شود پس در حقیقت اقامت از طریق خرید ملک در کشور اتریش امکان پذیر نیست و برای کسب اقامت در کشور اتریش باید از سایر روش ها استفاده نمود ، برای اشنایی بیشتر با روشهای اقامت از طریق خرید ملک در اتریش و یافتن پاسخ سوالات خود می توانید با موسسات وکالتی و حقوقی معتبر تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید .

video اقامت از طریق خرید ملک در اتریش

 

هدف از نگارش این مقاله توضیحی مختصر در مورد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش بود که به صورت مختصر خدمت شما عزیزان همیشه همراه سایت موسسه حقوقی ملک پور ارائه گردید. ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش و سرمایه گذاری در اتریش ، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

Rating: 5
44 پاسخ
 1. Raymond گفته:

  با سلام قسط خرید ملک در اتریش دارم ایا با اجاره دادن و پرداخت مالیات متوانم بعد چند سال اقامت اتریش را بگیرم در ضمن خودم ایالات متحده زندگی میکنم با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
 2. زهره حبیبی گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور و خسته نباشید من متولد 1342 و کارمند بازنشسته بانک ملی هستم در طول خدمتم کلاسهای بانکداری زیادی با امتیاز های خوبی کسب کردم و با سابقه خوب با سرمایه 550 ت آیا میتوان یه ملکی در اتریش خریداری کرد ؟ ایا در فروشش مشکلی بوجود نمیاد ؟ سطح زبان چه باید باشد ؟ آقای ملک پور عزیز لطفا کمکم کنید چون اصلا آشنا نیستم و گسی رو هم ندارم که راهنماییم کنه دو تاپسر دارم که رشته تحصیلی شون موسیقی هست به خاطر آینده شون تلاش میکنم تا بتونن علاقه ای که به موسیقی دادن موفق بشن پیشا پیش تولد فرزندتان را تبریک میگم انشااله در خدا باشه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما برای سرمایه گذاری و خرید ملک در اتریش می بایست سرمایه خودتون رو به یورو تبدیل کنید و 550 میلیون تومان برای خرید ملک در اتریش مبلغ کمی است و همچنین در صورت خرید مسکن نیز اتریش با خرید ملک در این کشور به شما اقامت نمی دهد. اقامت راه های مختلفی داره و هر کدوم از اون راها شرایط خاص خودش رو داره. ما برای اینکه بتونیم به شما در زمینه مهاجرت به کشور های مد نظر شما کمک کنیم نیاز به یک سری اطلاعات از شما داریم. پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب دکتر ملک پور
  بنده درخصوص خرید ملک در اتریش شهر زالتسبورک میخواستم بدونم با یک میلیاردو دویست هزارتومان چه مساحتی خانه میشود خرید و اینکه این امکان وجود دارد که بعد از خرید اجاره داد و از مبلغ اجاره استفاده کرد؟باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   طبق توافقنامه بزرگ پرشیا که در زمان پهلوی اول بین ایران و آلمان و اتریش و سوئیس منعقد شده است امکان خرید ملک در این کشور برای شما وجود دارد اما آثار اقامتی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در خصوص قیمت ملک در اتریش می توانید به سایت شرکت های معاملاتی املاک در شهر مورد نظرتان مراجعه کنید و اطلاعات دقیق را اخذ نمایید

   پاسخ
 4. عرفان گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما . خواستم درخواست کنم که درباره اقامت مسکونی و اخذ ویزای بلند مدت برای رفت و آمد بیشتر توضیح دهید
  و یک سوال دیگر آیا اینکه اقامت مسکونی و اخذ ویزای بلند مدت به غیر از کشور اتریش کشور های : آلمان . سوئیس . یونان . اسپانیا و فرانسه هم همچین قانونی را دارند؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر خرید ملک در اتریش تنها جنبه سرمایه گذاری دارد و منجر به اخذ اقامت نمی گردد.
   در کشورهایی همچون اسپانیا، یونان، پرتغال و قبرس می توان با خرید ملک اقامت گرفت که در هر کدام برای چند سال باید ملک را حفظ کرد اما می توان آن را اجاره داد.

   پاسخ
 5. محدثه گفته:

  سلام. خسته نباشین. میخواستم بپرسم فقط ایرانیا نمیتونن با خرید ملک ااقامت بگیرن؟؟ یعنی اگه افغان باشیم میتونیم اقامت دائم رو بگیریم؟!!

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برنامه اقامتی از طریق خرید ملک برای اتباع دیگر نیز وجود ندارد. اما روش های سرمایه گذاری و تمکن مالی وجود دارد که می توانید از طریق آن ها اقدام کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست عزیز شما تنها با خرید ملک در اتریش نمی توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید و نیاز به شرایط مکمل در کنار آن دارید. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. Flamenco گفته:

  سلام و وقت بخیر . میخواستم بدونم کشور های اتریش . سوئیس و آلمان محدودیتی از لحاظ قانونی برای یک خارجی که قصد خرید ملک دارد ایجاد نمیکند؟

  و یک سوال دیگر اینکه اگر فردی قصد اخذ اقامت دائم نداشته باشد میتواند با ویزای توریستی یا ویزای دیگری به رفت آمد از ایران به یکی از این کشور ها بپردازد؟

  با سپاس

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کشور اتریش دارای بهترین استانداردها در زمینه سرمایه گذاری می باشد و محدودیتی برای شما ایجاد نخواهد کرد. امکان رفت و آمد نیز برای شما با خرید ملک وجود خواهد داشت. ولی اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اتریش نیازمند شرایط خاصی است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. alone گفته:

  سلام . خسته نباشید

  برای خرید ملک در اتریش با کمترین قیمتی که میتوان خانه خرید حدودا چه قیمتی است؟

  و در چه وب سایت هایی میتوان انواع ملک ها را در اتریش دید؟

  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 8. Arman گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما

  1- میخواستم بدونم با سرمایه حدود 70 تا 80 هزار یورو خرید ملک در اتریش یا یونان (بدون اخذ اقامت) امکان پذیر هست؟ و چه نوعی ویزایی برای رفت و آمد مناسب هست؟

  2- برای تفریح و سهولت اخذ ویزا کدام از کشور های اتریش و یونان مناسب تر است؟

  با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله دوست عزیز امکان خرید ملک با این مبالغ وجود دارد اما منجر به اخذ اقامت از این کشورها نمی گردد. انواع ویزاها می توانند برای رفت و آمد به این کشورها استفاده شوند اما توضیح تمامی راه ها در این بخش امکان پذیر نیست و از طرفی نیاز به بررسی دقیق تر شرایط حضرتعالی دارد. لذا بهتر است با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید… من از لحاظ مالی مشکلی ندارم فقط دنبال جواب سوالم هستم بهترین کشور برای اقامت کجاس؟ من طریق خرید ملک و ماشین میتونم سرمایه گذاری کنم..

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد و کشور و طریق مهاجرت با بررسی کامل شرایط در مشاوره خدمتتون پیشنهاد میشه با توجه به تمایل شما و اولویتهای شما.لطف کنید با شماره دفاتر02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. سوری گفته:

  سلام خسته نباشین اقای ملک پور عزیز،، با ۳۰۰میلیون به کدام کشور میتوان کاملا قانونی و مطمئن از طریق خرید ملک اقامت گرفت ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای خرید ملک حداقل باید 150.000 یورو سرمایه داشته باشید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. چگینی گفته:

  سلام با توجه به افزایش و نایاب شدن همچنین غیرقانونی بودن انتقال ارز به خارج از کشور چگونه میتوان در بخش خرید نلک سرمایه گذاری و اقدام کرد ؟ متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   اینگونه پرونده ها بسیار مهم و حساس و تخصصی میباشند اتفاقا اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. پدرام گفته:

  با سلام و تشکر از توضیحات جامعتون.
  از مباحث مطرح شده استنباط کردم که یک فرد ایرانی مقیم ایران اجازه خرید ملک در اتریش رو داره. (لطفاً تأیید بفرمایید)
  در اینصورت آیا اجازه اجاره دادن ملک رو هم خواهد داشت؟
  برای این منظور نیاز به افتتاح شماره حساب برای دریافت اجاره هست. آیا با خرید ملک بانکی برای ایرانی حساب باز میکنه؟
  در صورت دریافت اجاره آیا مالک مشمول پرداخت مالیات نمیشه؟ اگر جواب مثبته برای یک خارجی که امکان پرداخت مالیات نیست. درسته؟
  ممنون میشم توضیح بفرمایید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله امکان خرید ملک در کشور اتریش و اجاره دادن ملک برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط خرید ملک در این کشور پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  با سلامی به گرمی این زمستانی که داریم اقای دکتر ملک پور عزیز … من سوالی داشتم که ایا میتوان در المان یا اتریش یا لهستان و مجارستان با ۵۰۰ میلیون خونه خرید …

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله، امکان خرید ملک در کشورهای مختلف وجود دارد اما هزینه آن با توجه به نوع ملک و محل آن متفاوت است. برای بررسی هزینه ها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. محمد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید … من در هفته بعد عازم آلمان هستم و برای سه روز به اتریش و وین سفر دارم و دوست دارم این ملک ها را ببینم. در کل ممنون از سایت و مطالب مفید شما …

  پاسخ
 15. الهام گفته:

  باسلام واحترام فراوان خدمت جناب دکتر ملک پور
  من ۳۶ سال سن دارم وسه تا بچه درسن ۵و۶و۱۱ساله دلرم
  همسرم ۳۷ سال سن دارد وسطح زبان ما منوسط میباشد.
  میخواستم ببینم ایا با ۲۰۰میلیون تومن میتوان اقامت کشور سوئد یا المان یا اتریش را گرفت ؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. خرید ملک در کشورهای نامبرده متاسفانه در انتها منجر به اقامت نمی شود و نوعی سرمایه گذاری محسوب می گردد. هزینه خرید ملک در کشورهای مختلف بسته به نوع ملک و محل آن متفاوت است. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت شما اقای ملک پور عزیز ….و عرض خسته نباشید خدمت همه شما …من خواهشمندم که در مورد قیمت های ملک در اتریش و اجاره ان بحث بفرمایید که بدانیم ایا میتوان با سرمایه ای که داریم خونه بخریم و اجاره بدهیم و از اجاره ان برای هزینه زندگی استفاده کنیم …خواهشمندم یه جدول از هزینه های تقریبی تهیه بفرمایید ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. هزینه خرید ملک در کشور اتریش بسته به موقعیت آن و شرایط ملک متفاوت است و با خرید ملک امکان اجاره دادن آن برای تامین بخشی از هزینه های زندگی وجود دارد. برای اطلاع از هزینه ها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. خرید ملک در کشور اتریش با هدف سرمایه گذاری گزینه بسیار مطلوبی می باشد. به این نکته توجه نمایید که با خرید ملک در کشور اتریش امکان اخذ اقامت دائم این کشور وجود ندارد. خرید ملک کشور پرتغال نیز می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 18. mie editor2 گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور، وقت بخیر. من دارای اقامت مجارستان از طریق سرمایه گزاری هستم. حال با توجه به صحبت های شما در باب خرید ملک و سر مایه گزاری در اروپا کدام کشور اروپایی را جهت خرید ملک پیشنهاد میکنید؟ آیا مجارستان هم همانند اتریش ارزش افزوده مناسب دارد، یا بهتر است با توجه به حق خرید ایرانی ها در اتریش این خرید را در اتریش انجام دهم؟ افراد زیادی همانند من از طریق سرمایه گزاری وارد مجارستان شده اند و حال قصد سرمایه گزاری دارند ولی با توجه به همجواری وین این تردید وجود دارد که کدام کشور جهت سرمایه گزاری مناسب تر می باشد؟ ممنون از اینکه وقت میزارید و پاسخ می دهید.

  پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. متاسفانه خرید ملک در کشور اتریش به اقامت منجر نمی شود و برای دریافت اقامت باید از روش های دیگر اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با خرید ملک سایر کشورها یا استفاده از وام بانکی می توانید با دفاتر ما در وین یا ایران تماس بگیرید.

  پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر، خسته نباشید، من تمایل به خرید ملک به ارزش تقریبی۲۵۰ هزار یورو در اتریش دارم. لطفاً در این خصوص راهنمایی نمایید. آیا خرید ملک را توصیه می کنید؟ آیا با خرید ملک امکان اخذ اقامت هم وچود دارد؟ آیا امکان خرید ملک بصورت دریافت وام از بانک های اتریش هم وجود دارد؟

  پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  با سلام. در صورتی که بودجه مورد نظر شما هزار یورو برای خرید ملک می باشد این مبلغ کافی نیست. برای خرید ملک می توانید در کشورهای اتریش، پرتغال و … اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات با دفاتر ما در ایران و وین میتوانید تماس بگیرید.

  پاسخ
 22. mie editor2 گفته:

  با سلام و درود خدمت جناب دکتر ملک پور عزیز و سپاس از پاسخ شما در رابطه با خرید ملک جهت سرمایه گذاری سئوال داشتم که شاید در سالهای آتی تبدیل به اقامت هم بشه با بودجه حدود تا هزار یورو چه کشور و یا شهر هایی را پیشنهاد می کنید و دوم اینکه جهت اقدام و البته مشاوره در این رابطه باید با دفتر شما در اتریش تماس گرفته شود؟ ممنون از لطف شما روزگارتان سرشار از شادی

  پاسخ
 23. رامین گفته:

  خرید ملک تجاری:
  درود بر شما من یک خانواده ۴ نفره دارم (دو پسر۱۶و۱۰ ساله )( بنده ۴۰ سال و همسرم ۳۸ساله) و پدر ومادر عزیزم. خانم بنده دیپلم و بنده لیسانس تجربی دانشگاه آزادم.حدود ۳۹۰۰۰۰یورو موجودی املاک بنده است. میخواستم ببینم اگر چنین ملکی با این حدود بودجه رو در اتریش برام تهیه کنید آیا می شود مخارج این جمع ۶ نفره رو تامیین کرد؟ مثلا اجاره ملک با مخارج ۶ نفر حدود ۲۳۰۰۰ هزار تا بشه سالیانه آیا درآماد ناشی از کارکردن در مغازه پاسخگوی مخارج ما خواهد بود؟ چون پسر ۱۶ ساله دارم و مایلم سریعتر برای تحصیل خارجش کنم که دیر نشه

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   باید دقت نمایید که با خرید خونه اصولا منجر به اقامت نمیشود و باید شرایط دقیقا بررسی گردد زیرا یکی از راه های سرمایه گذاری خرید ملک است که قوانین خاص خود را دارد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم راهنمایی های بیشتر را ارائه دهیم . با تشکر

   پاسخ
 24. مینا گفته:

  با سلام.من یک خانم ۴۹ ساله متخصص جراحی از علوم پزشکی ایران استخدام دانشگاه علوم پزشکی یکی از شهرها هستم.همسرم مهندس و کارخانه دار است.دختر ۱۹ ساله ام رشته مکانیک دولتی درس میخونه و پسرم ۱۲ ساله و هفتم میرود.از چه طریق بسیار مطمین میتوانیم به اطریش ویا کشورهایی مثل دانمارک و سوید مهاجرت کرد؟ در ضمن من و شوهرم مدرک زبان نداریم.با تشکر فراوان

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.