ثبت شرکت در اتریش

اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش

اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش و اخذ اقامت دائم اتریش و قوانین ۲۰۱۸ ثبت شرکت در اتریش را با هم بررسی خواهیم نمود ، آیا اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش امکان پذیر است ؟ ایا با انواع ثبت شرکت در کشور اتریش اشنایی دارید ؟ ایا اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش شامل مالیات می شود ؟ کسر مالیات در ثبت شرکت در کشور اتریش به چه مواردی تعلق می گیرد ؟ اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش به چه مدارکی نیاز دارد ؟ ایا ثبت شرکت در کشور اتریش مزایایی دارد ؟ اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش بعد از چه مدت امکان پذیر است ؟ ایا از طریق ثبت شرکت در کشور اتریش می توان پاسپورت گرفت ؟ اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش به چه مقدار سرمایه نیاز دارد ؟ افراد از طریق ثبت شرکت در کشور اتریش چه نوع اقامتی می توانند اخذ نمایند ؟ برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با مهاجرت به اتریش و اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش با ما همراه باشید .

مراحل ثبت شرکت در اتریش یک پروسه حقوقی است که باید وکیل مهاجرتی اتریش مشورت داشته باشید و نحوه ثبت شرکت در اتریش و تمام اطلاعات و قوانین مهاجرتی اتریش را می توانید داشته باشید . شاید اولین سوالی که در ذهن شما نقش می بندد این است که هزینه های ثبت شرکت در اتریش چه مقدار می باشد و نیاز به اطلاعات داشته باشید. موسسه حقوقی ملکپور با همکاری موسسه حقوقی MIE اتریش تمام تلاش خود را داشته تا به صورت کامل اطلاعاتی از جمله نحوه ثبت شرکت در اتریش ، مراحل ثبت شرکت در اتریش ، هزینه های ثبت شرکت در اتریش ، نحوه خرید ملک در اتریش ، شرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک را به شما متقاضیان مهاجرت به اتریش ارائه دهیم .

درباره کشور اتریش

کشور اتریش همواره پذیرای سرمایه گذاران می باشد و افراد غیر اتریشی می توانند با خرید یا تاسیس شرکت و انجام معاملات تجاری و بازرگانی در این کشور اقامت نمایند . ثبت شرکت در کشور اتریش یکی از روش های اخذ اقامت در این کشور می باشد. انواع مختلف شرکت با تفاوت در سطح مسئولیت و نحوه پرداخت مالیات در کشور اتریش وجود دارد ، از انواع این شرکتها می توان به شرکت با مسئولیت محدود ( معمولترین نوع ثبت شرکت ) ، شرکت سهامی خاص ، شرکت با تشکیلات باز ، تشکیلات شرکتی مطابق با قوانین اتحادیه اروپا ، تشکیلات شخصی ، تشکیلات شرکتی تشکیل شده از افراد حقیقی و حقوقی ، تشکیلات شرکتی با مشارکت در بخش سرمایه گذاری و …. اشاره کرد .

به طور معمول شرکت های موجود در کشور اتریش بخصوص شرکت های با مسئولیت محدود و شرکت های سهامی خاص ملزم به پرداخت مالیات می باشند که نرخ مالیات بر سود شرکت ها از سال ۲۰۰۵ از ۳۴ درصد به ۲۵ درصد کاهش یافته است که همین امر موجب توجه بیشتر سرمایه گذاران خارجی شده است .

در صورت محاسبه ارزش شرکت از روش های مختلف ، معافیت تحقیقاتی ـ اموزشی ـ حرفه ای ، کسر مالی در صورت وقوع ضرر و زیان ، به جریان انداختن ذخیره های مالی ساکن میزان بار مالیاتی مشمول شرکت کاهش می یابد . در حال حاضر میزان بار مالیاتی موثر شرکت ها و تشکیلات سرمایه داری در کشور اتریش حدود ۲۳ درصد اعلام شده است .

توضیحات استاد ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین درباب ثبت شرکت در اتریش

video اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش

توضیحات استاد ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین درباب ثبت شرکت در اتریش

video اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش

 

video اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش

 

از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور اتریش عبارتند از :

اساسنامه شرکت و تنظیم ان

گواهی مجوز تاسیس شرکت مذبور

پر کردن فرم ثبت شرکت در اتریش

طرح توجیهی اقتصادی

مشخصات شرکت مانند نام ، موضوع و نوع فعالیت شرکت ، میزان مبلغ سرمایه گذاری ، تعیین مدیر عامل ، تعداد سهامداران ، میزان سهم سهامداران شرکت ، ادرس شرکت و …..

تعیین مدیر عامل ، اعضای شرکت ، حسابرس ، مشاورین حقوقی و مالیاتی و ….

قرار دادن مبلغ ۳۵۰۰۰ یورو در یکی از بانک های اتریش که حداقل ۱۷۵۰۰ یورو از این مبلغ باید به صورت نقد پرداخت گردد ( پیرینت حساب بانکی )

اقامت داشتن با عنوان شغل ازاد

گواهی عدم سو پیشینه

ترجمه گواهی عدم سو پیشینه

شناسنامه

ترجمه شناسنامه

پاسپورت

audio اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش
audio اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش
audio اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش

ثبت شرکت در کشور اتریش مزایایی دارد که به انها اشاره می کنیم :

شخص بدون نیاز به شریک محلی اتریش ، مالکیت ۱۰۰ درصد دارد .

شخص می تواند از برند یا مارک تجاری اروپایی برای شرکت خود استفاده نماید .

شخص برای سفر ، تجارت و اقامت بلند مدت به تمامی قسمت های شنگن دسترسی دارد .

شخص می تواند به راحتی برای سفر به تمامی نقاط دنیا ویزا اخذ نماید .

شخص می تواند برای خود یا شرکت حساب افتتاح نماید .

در اتحادیه اروپا قوانین تجاری و گمرکی برای افراد بصورت ازاد می باشد.

متقاضی پس از مدت ۳ سال می تواند برای اقامت دائم درخواست دهد .

متقاضی پس از مدت ۵ سال از اخذ اقامت دائم می تواند برای پاسپورت درخواست نماید .

 

برای ثبت شرکت در کشور اتریش نیاز به ملزومات حرفه ای برای کسب و کار و سرمایه به مبلغ حداقل ۳۵۰۰۰ یورو می باشد . ( شرکت با مسئولیت محدود ) ، در شرکت سهامی عام دو سهامدار باید حداقل به مبلغ ۷۰۰۰۰ یورو مشارکت و سرمایه گذاری نمایند.

توضیحات استاد ملک پور در باب ثبت شرکت در کشور اتریش

کشور اتریش در راستای ثبت شرکت به متقاضیان زیر دو نوع اقامت اعطا می نماید

کارمندان عالی رتبه مانند مدیران شرکت ها و کارخانجات یا نمایندگان انها که بنا به دستور و صلاح دید کارفرمای خود مجبور به تغییر محل خدمت خود می باشند می توانند با داشتن مجوز و تاییدیه اشتغال به کار از سوی اداره کار در کشور اتریش اقامت موقت دریافت نمایند که مدت زمان اشتغال انها نباید از ۶ ماه کمتر باشد هم چنین اگر فردی غیر اتریشی برای انجام کاری در اتریش قرارداد ببندد و مدت زمان اجرای ان بالای ۶ ماه باشد با احتمال ضرورت مجوز از سوی اداره کار می تواند اقامت موقت دریافت کند. هنرمندان که درامد انها از راه فعالیت های هنری می باشد با ارائه گواهی اشتغال به کار بعنوان هنرمند می توانند اقامت موقت درخواست نمایند .

افراد با تخصص های ویژه می توانند درخواست اقامت دائم نمایند که بار اول برای ۱۸ ماه صادر گشته و به افراد متخصص در زمینه تخصص انها مجوز کار بدون هیچ گونه محدودیت زمانی داده می شود . افرادی که جهت مشاغل مستقل مجوز دارند می توانند با محدودیت زمانی اقامت دائم دریافت نمایند مثلا برای پیوستن افراد خانواده به هم . این نکته حائز اهمیت است که برای مشاغل غیر مستقل باید از اداره کار اتریش مجوز دریافت نمود . برای کلیه کشورهای اتحادیه اروپا پس از ۵ سال اقامت بدون وقفه می توان اقامت دائم اخذ نمود و برای تمامی مشاغل اجازه کار صادر می گردد .

متقاضی برای ثبت شرکت نیازمند تاییدیه و موافقت دولت اتریش و اجازه فعالیت تجاری می باشد که با هماهنگی وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه انجام می شود که پس از ثبت شرکت فرد متقاضی و خانواده وی می توانند برای اخذ اقامت دائم اقدام نمایند .

همانطور که در متن مقاله بیان شد متقاضیان با ثبت شرکت و پرداخت مالیات می توانند در کشور اتریش اقامت نمایند ، برای ثبت شرکت نیاز به رعایت مواردی مثل پر کردن فرم ثبت شرکت ، طوح توجیهی اقتصادی و موارد دیگر است که حضور گرامیتان بیان نمودیم ، فرد پس از مدت ۳ سال از ثبت شرکتش طی شرایطی می تواند برای اقامت دائم اتریش درخواست نماید و پس از ۵ سال از زمان اخذ اقامت دائم می تواند درخواست پاسپورت کند . سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور اتریش حداقل ۳۵۰۰۰ یورو می باشد . در این مقاله سعی بر این امر بود که به اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش که یکی از روش های مهاجرت به اتریش میباشد پرداخته شود ، شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش با موسسات حقوقی معتبر تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید .

پیشنهاد می شود در زمینه ی اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش و نحوه ثبت شرکت در اتریش ، مراحل ثبت شرکت در اتریش ، هزینه های ثبت شرکت در اتریش ، نحوه خرید ملک در اتریش ، شرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک را قبل از هر اقدامی با مشاورین و متخصصین امر و وکیل مهاجرتی اتریش مشورت نمایید و به صورت اطلاعات داشته باشید .ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور در باب ثبت شرکت در اتریش  بهره مند گردید.

Rating: 5
34 پاسخ
 1. عرفان گفته:

  سلام و خسته نباشید . میخواستم بدونم تاسیس یک فروشگاه موسیقی در اتریش یا آلمان یک نوع ثبت شرکت هست؟ و آیا منجر به اخذ اقامت میشود؟

  با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   بله. تمامی کسب و کار ها در اتریش باید در قالب یک شرکت فعالیت کنند. ثبت شرکت در اتریش به تنهایی منجر به اخذ اقامت نمی شود. برای اخذ اقامت شما باید یک طرح توجیح اقتصادی ارائه دهید که مورد تایید دولت قرار گیرد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. Hesam گفته:

  با عرض سلام و درود خدمت جناب اقای دکتر ملک پور
  در مورد ثبت شرکت در ویدیو هاتون فرمودین که شرکت ثبت کنید و خانمتون تو شرکت استخدام بشه شما از طریق اون اقامت بگیرید حالا یکی که مجرده و مدرک دیپلم داره مثل بنده چه راه حلی داره چند باز زنگ زدم دفترتون ولی متاسفانه نتونستم با شما صحبت کنم شاید افتخارشو نداشتم شاید شانسشو نداشتم دفترتون فرمودن وقت مشاوره بگیرم اما من میخواستم بدونم اگه بشه خودتون به من یه قوت قلب بدین تا اگه کارم میشه و راهی دارم وقت باشما بگیرم من خیلی صحبتها و ویدیو ها و لایو اینستا شما رو دنبال میکنم ولی هنوز به یه جواب نرسیدم دوس دارم با شما اقدام کنم خیلی از انرژی و برخورد شما خوشم اومده خیلی کارتون درسته من هر کاری کردم با شما تماس بگیرم وحتی بهم بگید که اره کارت میشه من وقت بگیرم و بقیه موارد از این که خیلی پرچونگی کردم معذرت میخوام . ممنون و سپاس گذار میشم یه جواب بهم بدین که از این سر در گمی بیرون بیام

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. maziar samiei گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور. جلال هستم و 26 سال سن دارم و فارق التحصیل رشته مهندسی محیط زیست با مدرک کارشناسی ارشد و با معدل 18.5 هستم و مدرک بین المللی افسر ایمنی هم دارم. به مدت دو سال در پتروشیمی بندرامام و پتروشیمی امیرکبیر به عنوان مشاور محیط زیست و کارشناس کنترل پروژه با نرم افزار MSP کار کردم.به دلیل علاقه زیادم به کارآفرینی شرکت ثبت کردم و در مناطق نفت خیز جنوب مشغول به فعالیت شدم و در زمینه سلول های خورشیدی مشغول مطالعه و امکان سنجی با نرم افزار COMFAR هستم و در زمینه مدیریت پسماند شهری و صنعتی امکان مدلسازی با نرم افزار IWM رو دارم. با توجه به علاقه ام به کارآفرینی و رشته تحصیلی ام و موضوع فعالیتم مربوط به پنل های خورشیدی و مدیریت پسماند کدام کشور را برای ثبت شرکت و کارآفرینی پیشنهاد می کنید؟ سپاس بیکران

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما میتوانید برای ثبت شرکت در اتریش اقدام نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 4. maziar samiei گفته:

  سلام آقای دکتر.ممنون از این همه انرژی مثبت و اطلاعات خوب که در اختیار همه علاقه مندان میذارید.من 39 سال سن دارم با مدرک فوق لیسانس مدیریت صنعتی که در رشته خودم به طور مستقیم کارنمی کنم ولی 13 ساله که مدیر و مدیرکل هستم و تا بازنشستگی 13 سال دیگه دارم دریافتیم هم حدود 7 میلیون تومن هست و همسرم هم دانشجوی دکترای مدیریت فرهنگی است با ماهی 5 میلیون تومان حقوق و 10 سال سابقه کارمرتبط و دختری 2 ساله دارم که ذهنم هرروز درمورد آیندش درگیره. خونه دارم حدود 1.5 میلیارد تومن از شما می خوام منو راهنمایی کنید برای مهاجرت و اینکه کدوم کشور و از چه طریقی؟ ممنون بابت راهنماییاتون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما میتوانید با توجه به شرایطی که دارید , برای ثبت شرکت اقدام نمایید و همسر خود را نیز استخدام کرده و در شرکت مشغول به کار شوید
   برای راهنمایی بیشتر و اطلاعات کافی با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. maziar samiei گفته:

  با سلام با سرمایه 500 میلیون تومانی آیا میشود در اروپا ا گذاری کرد نرخ یورو هم تقریبا 7000 تومن هست یا اقامت اتریش را گرفت تا 9 ماه دیگه اگر خدا خواست و زنده بودم می توانم 250 میلیون دیگر هم سرمایه اظافه کنم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله میتوانید برای ثبت شرکت در اتریش اقدام کنید که پس از گذشت 5 سال پاسپورت اتریش به شما تعلق میگیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر از این قسمت با ما در ارتباط باشید

   پاسخ
 6. علی گفته:

  سلام درصورت ثبت شرکت وردکردن حقوق برای خودمان تاچندسال متوالی لازم است مالیات پرداخت که به پاسپورت رسید؟وتاچندسال بایدمالیات پرداخت که حقوق بازنشستگی به تعلق بگیره به کارمندوصاحب شرکت؟
  ممنونم

  پاسخ
 7. maziar samiei گفته:

  با سلام خدمت شما جناب ملک پور ارجمند و دلسوز میخواستم سوال کنم بنده ۳۳ ساله ایلتس ۶،۵دارم متاهل هستم و فرزند ندارم مدرک دیبلم کامپیوتر با سابقه مرتبط ۹ ساله کل دارایی ام حدود ۸۰۰ میلیون میباشد آیا از طریق سرمایگذاری و یا خرید مسکن میتونم اقامت کشوری رو بگیرم کشور های انگلیسی زبان یا اتریش و ایرلند و ایسلند سپاسگزارم از تمام مشاوره هایتان

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما میتوانید از طریق ثبت شرکت در اتریش بعد از حدود 5 سال پاسپورت این کشور را کسب نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. maziar samiei گفته:

  سلام خسته نباشید من یه شرکت پخش مواد غذایی دارم با 600 تا 700 میلیون سرمایه و همسر ویک فرزند پس 15 ماهه میخواستم ببینم امکان مهاجرت به اروپا مثلا اتریش و یا دانمارک رو دارم . مدرک تحصیلی هم فوق دیپلم الکترونیک دارم .ممنونم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما میتوانید برای ثبت شرکت در اتریش اقدام نمایید
   امکان مهاجرت در اتریش و یا دانمارک را نیز دارید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض ادب . من میخوام جهت اقامت از طریق کار در اتریش اقدام کنم – 39 سالمه و مدرک لیسانس کامپیوتر نرم افزار و فوق لیسانس کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی دارم حدود 10 سال سابقه کار با بیمه از 83 تا 94 دارم و از 94 تا الان هم سابقه کار بدون بیمه ( مدرس دانشگاه ) دارم زبان برنامه نویسی asp کار می کنم و دوره زبان برنامهنویسی موبایل اندروید رو هم رفتم و چند برنامه تجاری تحت ویندوز برای رستوران ها و دانشگاه نوشتم غیر از خونه و ماشینم که حدود 500 میلیون ارزش داره حدود 100 میلیون سهام در بازار بورس دارم و کار بورس هم انجام میدم همسرم لیسانس معماری دارند و 2 سال یابقه کار درشرکت مشاور با بیمه و حق امضا نطام مهندسی دارن و یک فرزند پسر هقت ساله دارم…ببخشید طولانی شد… می تونم برای اقامت از طریق کار در اتریش اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   حداکثر سن مجاز برای کار 40 سال میباشد و تا زمانی که کارهای شما برای ویزا انجام شود به این سن میرسید و ویزای کار به شما تعلق نمیگیرد
   اما راه های دیگری برای مهاجرت به اتریش نیز وجود دارد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرد

   پاسخ
 10. مهناز رمضانی گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده وکیل یک شرکت در تهران هستم که تمایل به داشتن یک شعبه در وین را دارند. تعداد شرکا و سهامداران شرکت سهامی خاص 5 نفر هستن. آیا امکان ثبت شرکت با همان سهامی که در ایران دارند در اتریش وجود دارد؟یا تعداد سهامداران باید محدود باشد؟ لطفا بفرمائید چطور می توانم اقدامات لازم را برای شروع همکاری با شما را داشته باشم. با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه نیاز به مشاوره تخصصی می باشد که می توانید برای اخذ نوبت برای مشاوره تخصصی از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) با ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت جناب ملک پور من فاطمه ۳۳ ساله دکتر داروساز هستم موسس داروخانه شبانه روزی به مدت ۸ سال مشغول به کار هستم وضع مالی خدا رو شکر خوب است در مورد مهاجرت میخواستم بدونم اصلا شرایطشو دارم یا نه به نظرتون چه نوع مهاجرتی رو برای بنده پیشنهاد میکنید و کجا برای من بهتر است ؟ …

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ ویزای کار، ثبت شرکت، خرید ملک، سرمایه گذاری و … بسته به میزان سرمایه شما برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  باسلام وعرض ادب واحترام خدمت سرور گرامی جناب ملک پور عزیز اول با سپاس وتشکر از کانال مفید وراهنمایهای خوب حضرت عالیزیاد متصدع اوقات نشوم وعرض را کوتاه کنم بنده 43سال دارم دارای پنج فرزند که پسر بزرگم 18ساله ودومی 15ساله ودخترم 13 ساله ودو ساله هستند بسیار علاقه مندم برای اینده فرزندانم بتوانم مهاجرت کنم که ایشان در شرایط تحصیلی خوبی قرار گیرند البته معدلهایشان هر سه در حد خیلی خوبی است وتمایل دارم به جایی مهاجرت کنم که هم فرزندانم تحصیل کنند وهم بنده وفرزندانم بتوانیم تابعیت ان کشور را بگیریم البته کشوری خوب با امنیت بالا وبه دور از تبعیضهای نژادی وسرمایه ایی حدود یک میلیارد تومان دارم بنظر شما راهی هست که بتوانم به این ارزو جامه عمل بپوشانم یاخیر بسیار سپاسگزارمیشوم بتوانید به ایمیل بنده پاسخ بدهید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اقدام از روشهای ثبت شرکت، خرید ملک، سرمایه گذاری و … برای شخص شما وجود دارد که به تبع آن فرزندان شما نیز می توانند به تحصیل بپردازند. برای بررسی شرایط در هر یک از کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای تمدید این ویزا نیاز است که شرکت فعالیت خود را حفظ نماید. علاوه بر ثبت شرکت با توجه به رشته و سابقه کار امکان اخذ ویزای تحصیلی و کاری نیز برای شما وجود دارد. در صورتی که تمایل دارید علاوه بر ثبت شرکت، کار جداگانه ای داشته باشید در صورت رعایت شرایط و قوانین مربوط به آن، این امر امکان پذیر است. برای اطلاع از امتیازبندی و محاسبه امتیازات خود می توانید با دفاتر ما در وین و ایران ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  جناب آقای ملک پور عزیز سلام و خسته نباشید. تازه چند روزی است با وب سایت و کانال شما آشنا شدم.. ویدیوی مربوط به کارت قرمز سفید قرمز گوش دادم و به نظرم جالب بود.. مخصوصا روش دوم(ثبت شرکت توسط همسر و استخدام من در آن شرکت) در بخشی از ویدیو فرمودین محاسبه امتیاز در سایت هست ولی من چیزی پیدا نکردم..ممنون میشم محلشو در سایت بفرمایید کجاست که من بتونم محاسبه امتیاز کنم…سوال دوم اینکه پس از ثبت شرکت توسط همسرم و استخدام من و گرفتم ویزا، حتما باید در همان شرکتی که ثبت کردیم ادامه کار بدیم؟// من و همسرم رشته کامپیوتر نرم افزار خوندیم و همسرم خبره این حوزه هستن.. شرایط چگونه است؟//؟ توضیح بدید ممنون میشم…

  پاسخ
 15. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب. هزینه سرمایه گذاری در کشور اتریش با حق الوکاله آن متفاوت است. با ۳ تا ۴ هزار یورو می توان پروسه سرمایه گذاری در کشور اتریش را آغاز نمود. با تشکر

  پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  جناب ملک پور باعرض سلام،دفاتر همکار شما هزینه ثبت شرکت را حدود بیست هزار یورو به بنده اعلام کرده‌اند و این در صورتی است که شما می فرمایید این هزینه سه تا چهار هزار دلار است بنظر شما راه حل چیست

  پاسخ
 17. محمد رضا گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  بنده در ایران دارای شغل پوشاک هستم و کمی هم در زمینه کسب و کار بصورت فست و فود آشنایی دارم با توجه به ویدیو های شما در خصوص فرانچایزهای زیر ۱۰۰ هزار یوریو آیا روشی هست برای راه اندازی آن در اتریش و آیا میشود از طریق ثبت شرکت هم اینگونه بیزینس ها رو خرید
  با سپاس از شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   باید شرایط دقیقا بررسی گردد زیر سرمایه گذاری های زیر ۱۰۰ هزار یورو گونه های مختلفی دارد که باید شخصا با خود شما بررسی گردد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط برای شما بهتر توضیح دهیم . با تشکر

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.