• اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج و اخذ اقامت اسپانیا از طریق تولد در هنگام مهاجرت به اسپانیا 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت چه شرایطی دارد ؟ راههای مهاجرت به اسپانیا و یا شرایط ازدواج در اسپانیا و شرایط اخذ اقامت اسپانیا و یا اخذ تابعیت اسپانیا و شرایط تولد فرزند در اسپانیا چگونه است ؟ همانطور که میدانید یکی از طرق اصلی حقوقی مهاجرت به کشورها بحث ازدواج با یک تبعه خارجی هست . در حقیقت اگر شخصی بخواهد با یک تبعه خارجی ازدواج کند، اگر نسبت به قوانین حقوق بین الملل خصوصی اشراف داشته باشد میتواند از آثار حقوقی مثبت آن بهره ببرد .

 • در تماس های متعدد و مکرر تلفنی با مشاورین زبده ی موسسه حقوقی ملک پور و دفاتر و موسسات حقوقی ملکپور مشخص گردید عده ی زیادی از سوالات آنها در زمینه ی اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج و اخذ اقامت اسپانیا از طریق تولد می باشد.

 • لذا مشاورین زبده ی موسسه مهاجرتی ملک پور و موسسات و دفاتر حقوقی ملکپور بر آن شدند تا با نگارش این مقاله به سوالات شما عزیزان من باب مسائل فوق پاسخ مختصری ارائه دهند. بر اساس اصول و قواعد بین المللی مسلم و شناخته شده یکی از دلایلی که میتوتند منجر به اعطای تابعیت به شخص گردد ازدواج با یکی از اتباع آن کشور که اقامت آن کشور را داراست میباشد.

 • بر این اساس چنانچه شخصی با یکی از اتباع اسپانیا ازدواج نماید می تواند درخواست اقامت و تابعیت را به دولت این کشور بررسی نماید و سفارت این کشور پس از بررسی شرایط مربوطه و احراز برخی موارد می تواند اقامت دائم را به شخص متقاضی اعطا نماید. از جمله این موارد میتوان به احراز تمکن مالی از جانب شخص اسپانیایی اشاره نمود. چنانچه شخصی که میخواهد از طریق ازدواج با فرد اسپانیایی اقامت آن کشور را اخذ نماید باید احراظ نماید که از تمکن مالی کافی برای ورود به آن کشور برخوردار است و می تواند از پس هزینه های خود و آن شخص برای امرار معاش بر آید .

 • همانطور که ملاحظه گردید از طریق ازدواج با یکی از اتباع اسپانیا هم می توان اقامت آن کشور را تحصیل نمود. بنابراین شما متقاضیان اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج با یک تبعه اسپانیایی میتوانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور و موسسات همکار  ملکپور تماس گرفته و اطلاعات کامل در زمینه اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج را به دست آورده و سپس اقدام حقوقی نمایید.

  در این بین نکته ای که می بایست مورد عنایت متقاضیان عزیز برای مهاجرت  به اسپانیا قرار بگیرد این است که اگر با شخص اسپانیایی ازدواج نماید به صورت اتوماتیک و با دادن درخواست می توانند اقامت این کشور را تحصیل نمایند. و گاها مشاهده میگردد که این افراد برای این مسئله هزینه هایی گزاف و سنگینی را متقبل میشوند. که لازم به ذکر است پرداخت این هزینه ها ممکن است منطقی نباشد و افراد خودشان بتوانند با اثبات مواردی که عنوان شد اقامت و تابعیت اسپانیایی را تحصیل نمایند.

 • باید این نکته را در نظر داشت که اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج یک فرایند حقوقی و بین اللملی است که به شما متقاضیان عزیز اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج پیشنهاد می نماییم قبل از از انجام عر اقدامی ابتدا با مشاورین بین المللی و خبره موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور و موسسات همکار ملکپور تماس گرفته و اطلاعات مکفی و دقیق در باب اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج بدست آورده و سپس اقدام حقوقی نمایید ، اگر به دنبال اخذ اقامت  یک کشور از طریق ازدواج هستید کشور های بسیار زیادی هستند نظیر انگلستان ، اتریش ، آمریکا ، سوئیس ، المان که شما با ازدواج  با یک تبعه ی اروپایی می توانید به اخذ اقامت آن کشور برسید که در این باب هم متخصصین حقوقی حاضر در موسسه ی مشاوره ای  ملک پورو موسسات همکار  ملکپورحاضر به ارائه ی مشاوره به شما هستند.

 

c1513d6c182fa3328a250e409d87c447d1666dca 300x169 اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج و اخذ اقامت اسپانیا از طریق تولد

 • تحصیل اقامت اسپانیا از طریق تولد

  برای بررسی این مسئله باید نکات مختصری مورد توجه متقاضیان عزیز قرار گیرد، کشورها بر اساس نظام حقوقی خود اصل خاک و اصل خون را برای اعطای تابعیت اعمال میکنند، بر اساس اصل خاک اگر شخصی در خاک سرزمینی متولد گردد میتواند تابعیت آن کشور را از این طریق اخذ نماید، و کشورهایی که اصل خون را اعمال میکنند بر این نکته هستند که تابعیت اشخاص از طریق وراثت و از طریق پدر و مادر آنها به آنها منتقل میگردد. لذا بر این اساس کشورها سیاست گذاری کلی خود را مشخص می نمایند و اعطای تابعیت و اقامت به اتباع خود می نمایند. کشور اسپانیا از جمله کشورهایی است که اصل خون را مورد تایید قرارداده و اعمال مینماید.

  بدیهی است اگر فرزندی که پدر و مادر آن اسپانیایی نیستند در خاک اسپانیا متولد گردد نمیتواند تابعیت اسپانیا را از این طریق بدست آورد، و تابعیت وی از طریق پدر و مادر وی معیین میگردد. اما گاها مشاهده می گردد که افراد شیاد و کلاهبردار با دادن وعده های پوچ و تو خالی هزینه های گزافی را بر متقاضیان تحمیل می نمایند، و به آنها وعده هایی می دهند که از طریق تولد فرزند می توانند برای وی تابعیت اسپانیا را اخذ نمایند.

 • شایان ذکر است این تبلیغات صحیح نمی باشد، و بهتر آن است که افراد برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق تولد هزینه نکنند، دقت بفرمائید اگر به شما اطلاع داده شده است که کشوری مانند کانادا این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که شما با تولد یک فرزند در خاک این کشور به اقامت و تابعیت آن کشور برسید و یا کشوری هم چون برزیل ،کشور  اسپانیا این چنین نیست و در حقیقت قانون این کشور تصمیم گیرنده است و در حال حاضر در باب اخذ اقامت اسپانیا از طریق تولد نمی توان صراحتا این امر را تسریع کرد که وجود دارد.

 • در پایان موسسه حقوقی ملک پور مورد وثوق ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه دارای جامع ترین اطلاعات و دانش ها در امر حقوق بین الملل و انواع مهاجرت از جمله مهاجرت به اسپانیا و مهاجرت توریستی به اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج و اخذ اقامت اسپانیا از طریق تولد و در نهایت شرایط اخذ اقامت اسپانیا می باشد .شما عزیزان اگر در رابطه با اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج و اخذ اقامت اسپانیا از طریق تولد دارای هر گونه سوال وابهامی می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.