اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

 • شرایط اقامت استرالیا
 • اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری ویزای ساب کلاس ۱۸۸
 • اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری ویزای ساب کلاس ۱۳۲
 • اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری ویزای ساب کلاس ۸۸۸
 • اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری ویزاهای ۸۹۰ ( اقامت دایم مستقل ) و ۸۹۲ ( اقامت دایم اسپانسری ایالتی )
 • مزیت های اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری با ویزاهای ۱۳۲، ۸۸۸، ۸۹۰ و ۸۹۲
استرالیا اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط اقامت استرالیا

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری می تواند یکی از مناسب ترین و سریع ترین راه های اخذ اقامت دائم استرالیا باشد که در این خصوص علم به قوانین و شرایط سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین دانستن مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا جز مواردی است که بسیار مهم بوده و حائز اهمیت می باشد. یکی از راه های ورود به استرالیا اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری می باشد.

بسیاری از افراد کشور استرالیا را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند، علت این انتخاب گزینه های متفاوت است که در این مقاله به آن می پردازیم.

استرالیا علاوه بر وضعیت جغرافیایی، اقتصاد و زیرساخت های پایدار و قوی، موقعیت های کاری و استانداردهای بالای زندگی به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی و سیستم اقتصادی پیشرفته مشخص شده است. خدمات درمانی استاندارد و سیستم تعلیم و تربیت عالی (آموزش و پرورش) از دلایل انتخاب استرالیا به عنوان کشوری برای سرمایه گذاری می باشد. همان طور که گفته شد استرالیا کشوری با اقتصاد قوی و داشتن بیش از ۱۵ هزار شرکت اینترنشنال مورد توجه بسیاری از سرمایه داران قرار گرفته تا بتوانند با ریسک کمتر سرمایه و بیزنس خود را در این کشور راه اندازی کنند.

استرالیا کشوری ثروتمند می باشد و واحد پول آن دلار استرالیاست. صادرات جزو یکی از را های اخذ در آمد برای کشوراسترالیا محسوب می شود. این کشور یکی از کشورهایی است که درصد امید به زندگی به علت رفاه اجتماعی بالا برای مردم آن بسیار بالاست و کیفیت زندگی بسیار بالا در این کشور نمایان است.

عوامل بالا و موارد دیگر باعث انتخاب این کشور به عنوان مقصدی جهت سرمایه گذاری و مهاجرت به استرالیا می باشد.

audio اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت استرالیا از طریق گروه اقامت موقت ۴ ساله ی ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸ (قابل تبدیل به ویزای اقامت دایم)

 • ویزای کارآفرینی استرالیا

  این ویزا طول مدتی ۴ ساله دارد که در صورتی که متقاضی همه ی شرایط اقامتی خود را رعایت کند منجر به اقامت دائم استرالیا می گردد.

  همانطور که از نام این ویزا مشخص است متقاضی بایستی ابتدا تاییدیه یکی از استان های استرالیا را گرفته و بایستی از طریق یکی از استان های این کشور اقدام کند. اگر متقاضی در طول پروسه ی ۴ ساله خود قادر به انجام کلیه تعهدات خود نباشد امکان تمدید ویزا برای وی به مدت ۲ سال می باشد.

  متقاضی می تواند همسر و فرزندان خود را جهت ورود به کشور استرالیا آماده کند.

  در این نوع ویزای کارآفرینی استرالیا سن شخص متقاضی بایستی کمتر از ۵۵ سال باشد. البته بعضی مواقع در بعضی از ایالت ها و استان های استرالیا سن بالاتر از ۵۵ نیز مورد قبول است.

  فرد متقاضی بایستی از یکی از استان های استرالیا اسپانسر شیپ بگیرد، همچنین این ویزا مانند ویزای اسکیل ورکر دارای امتیازبندی است. البته این امتیازبندی متفاوت می باشد و متقاضی باید ۶۵ امتیاز کسب کند. در این ویزای سرمایه گذاری سن، سابقه کار مدیریتی، سرمایه شخص درخواست کننده، دانش زبان و میزان گردش مالی بسیار اهمیت دارد. در ویزای سرمایه گذاری استرالیا از طریق کارآفرینی فرد متقلضی باید گردش حساب خود را نشان دهد، این گردش مالی بایستی حداقل ۵۰۰ هزار دلار به مدت دو سال از ۴ سال باشد که اموال منقول و غیر منقول را شامل می شود.

 • ویزای سرمایه گذاری معمولی

  نوع دیگر از سرمایه گذاری در استرالیا سرمایه گذاری معمولی می باشد که نیاز به گردش حساب ندارد. فرد بایستی حداقل ۲ میلیون دلار سرمایه داشته باشد و سابقه مدیریتی بالا و یا اینکه حداقل ۱۰ درصد یک بیزینس در یک سال اخیر به نامش باشد. فرد متقاضی بایستی سرمایه گذاری یک و نیم میلیون دلاری در یکی از استان های استرالیا را انجام دهد.

 • ویزای سرمایه گذاری ویژه

  نوع دیگری از سرمایه گذاری در استرالیا به این صورت است که فرد سرمایه گذار بایستی سرمایه ای حدود ۵ میلیون دلار داشته باشد ولی گردش حساب نیازی نیست. فرد سرمایه گذار بایستی تعهد به انجام سرمایه گذاری به مدت ۴ سال و حداقل مبلغ ۵ میلیون دلار داشته باشد. این نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری بالا نامیده می شود و دارای امتیازبندی می باشد.

  در این نوع ویزا نیازی به داشتن مدرک زبان نمی باشد ولی فرد در ازای آن به دولت مبلغی را پرداخت می کند و در مقابل پرداخت این مبلغ برای فرد متقاضی کلاس رایگان زبان به مدت زمان مشخص تشکیل می شود.

سرمایه گذاری در استرالیا

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در استرالیا

audio اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲

این ویزا فقط برای مدیران و صاحبان شرکت‌های بزرگ و متقاضیانی می باشد که توانایی سرمایه‌گذاری بالاییدارند. این متقاضیان متعهد می شوند که پس از ورود به استرالیا یک ونیم میلیون دلار استرالیا را به استرالیا می اورند و در تجارت و کارهای تجاری سرمایه‌گذاری میکنند.

ساب کلاس ۱۳۲ این امتیاز را دارد که از همان ابتدا و قبل از ورود به استرالیا متقاضی و خانواده او، اقامت دایم استرالیا رااخذ می کنند و از مزایای آن برخوردار می شوند، مثل خدمات پزشکی و تحصیل رایگان فرزندان.

شرایط لازم برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲

سن متقاضی : کمتر از ۵۵ سال

دارایی فرد و یا همسرشان در بیزینس :۴۰۰ هزار دلار به ازای دو سال از چهار سال قبل از اقدام دریافت ویزا .

ارزش دارایی‌های متقاضی و یا همسرش : بالغ بر ۱/۵ میلیون دلار و ه قابل انتقال به استرالیا .

کسب و کار فرد : حداقل ۳ میلیون دلار گردش مالی در یک یا چند بیزنس برای دو سال از چهار سال گذشته .

فرد دارای مالکیت ۵۱ درصداز بیزنسی است که در سال کمتر از ۴۰۰ هزار دلار درآمد داشته .

و یا اینکه مالکیت ۱۰ درصد شرکتی با سهامی عام را دارد.

ارائه مدارکی دال بر مدیریت و فعالیت کارآمد در همان بیزینس .

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۸۸۸

این ویزا درواقع مرحله دوم از ویزاهای گروه ۱۸۸ است که فردی که یکی از زیر گروه های ساب کلاس ویزاها ی 188 را دارد واجد شرایط برای اقدام جهت اقامت دایم خود با داشتن شرایط لازم میباشد..

زیرگروه ویزای کارآفرینی:

یک سال اقامت در استرالیا در طی ۲۴ ماه قبل از اقدام برای ویزای 888

دو سال فعالیت بیزینس و ارایه مدرک مالیاتی BAS برای کل ۲۴ ماه گذشته

ارائه مدارک دال بر اثبات سابقه مدیریتی فرد در بیزینس

زیر گروه ویزای سرمایه گذاری معمولی:

لازم است که حداقل ۴ سال از سرمایه گذاری فرد سپری شده باشد و حداقل فرد ۲ سال با همین ویزا در استرالیا زندگی کند.

زیرگروه سرمایه گذاری ویژه :

حداقل ۴ سال از سرمایه گذاری ویژه فرد گذشته و فرد در این مدت سالی حداقل ۴۰ روز در استرالیا حضور داشته است و همسر فرد متقاضی هم حداقل ۱۸۰ روز در استرالیا حضور داشته باشد.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری با ویزاهای ۸۹۰ ( اقامت دایم مستقل ) و ۸۹۲ ( اقامت دایم اسپانسری ایالتی )

این دو ویزا ، ویزاهای اقامت دایمی برای افرادی هستند که با ویزاهای موقت ۱۶۰، ۱۶۱، ۱۶۲، ۱۶۳، ۱۶۴، و یا ۱۶۵ سابق در استرالیا بوده اند و شرایط لازم را داشته دارند.

مزیت های اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا با ویزاهای ۱۳۲، ۸۸۸، ۸۹۰ و ۸۹۲

امکان زندگی و کار بصورت دائم درهرجای استرالیا

تحصیل در مدارس یا دانشگاههای استرالیا، مثل یک شهروند استرالیایی

برخورداری از مراقبت های پزشکی یا دارویی رایگان استرالیا

استفاده از بیمه بیکاری و بازنشستگی استرالیا

تقاضای شهروندی استرالیا( Citizenship) تقاضا و پاسپورت استرالیایی

همسر، فرزندان و کسانی که به فرد وابستگی کامل دارند، میتوانند با او به استرالیا مهاجرت کرده و از تمام امتیازات بالا برخوردار شوند

جمع بندی در باب اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا:

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، شرایط اخذ ان و نکات اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 پاسخ
 1. t.gahvareh گفته:

  سلام و عرض ادب. از سایت و مقاله بسیار خوب و علمی شما سپاسگزارم. ممنون که زحمت میکشید و مطالب علمی در اختیار ما قرار می دید. یک سوالی که دار اینه که برای سرمایه گذاری در استرالیا آیا در حال حاضر ریسک زیادی وجود دارد؟ شما این کشور رو بیشتر پیشنهاد میدید یا کشورهای اروپایی رو؟ آیا کشوری هست که کمترین ریسک رو داشته باشه؟ ممنونم از زحمات شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا (100 و 210 هزار دلاری) و یا اتریش(قرمز سفید قرمز و یا کار شرکت) و اسپانیا و پرتغال(خرید ملک) خیلی براتون از لحاظ مختلف میتونه بهتر باشه تا استرالیا. البته استرالیا هم با سرمایه گذاری اقامت میده ولی روزند و هزینش به نسبت کانادا سخت تر هستش.

   پاسخ
 2. مرضیه ا گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده 41 ساله هستم همسرم 37 ساله. یک دختر 16 ساله دارم. در ایران جایگاه سوخت دارم و شرایط مالی خوبی دارم. میخواستم بپرسم پروسه سرمایه گذاری در استرالیا بهتر است یا اروپا؟ و شرایط زندگی در کدام مشور بهتر خواهد بود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   دوست عزیز سلام. شرایط خرید پمپ بنزین در اروپا به این صورت است که شما باخرید صرفا یک بیزنس به عنوان مثال پمپ بنزین، اقامتی دریافت نخواهید کرد، شما باید از یک روش مهاجرتی ابتدا اقامت یکی از کشور های اروپایی را به دست بیاورید سپس پمپ بنزین خریداری کنید. حداقل خرید یک پمپ بنزین که در حومه ی شهر مثلا وین کشور اتریش، 300 تا 400 هزار یورو است که سود آنچنانی ندارد. پمپ بنزین هایی با قیمت هایی بالاتر در حدود 1 میلیون یورو با امکانات بیشتر سود بیشتری نیز دارند و در مرکز شهر قرار گرفته اند.

   پاسخ
 3. نادری گفته:

  با عرض سلام و درود، بنده همه شرایط سرمایه گذاری و اخذ ویزا استرالیا را در ویب سایت شما بررسی کردم. بنده فعلا اقامت موقت کشور سویس را دارم و میخواستم که اقامت دایم استرالیا را از طریق پول دریافت کنم ولی بنده هیچ حرفه ای ندارم و تا کلاس 12 درس خوندم به زبان فرانسوی تسلت خوبی دارم و زبان انگلیسی رو هم خوبم ولی در کشور سویس قبل از اینکه بتوانم سرمایه هنگفتی بدست بیاورم یه شغل معمولی داشتم ( در یک شرکت کارگر ساده بود) و در کنار کارم تو فضای مجازی با ارز دیجیتال فعالیت داشتم و توانستم که مبلغ هنگفتی از این راه بدست بیاورم . میخواستم بدونم که با 5 میلیون دلار میتونم برای همه اعضای مامیلم ( پدر مادر و دو برادرم ) اقامت استرالیا رو بیگیرم ؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله به احتمال زیاد راه هایی برای شما وجود خواهد داشت تا بتوانید اقامت استرالیا را اخذ نمایید. به زودی کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی خواهند نمود.

   پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی راه های متفاوتی در خصوص سرمایه گذاری در استرالیا وجود دارد باید دید از کدام طریق به ایرانی ها ویزا اعطا می گردد

   پاسخ
 4. احمد گفته:

  سلام علیکم با احترام ، بیش از 18 سال سابقه کار دولتی با مدرک مهندسی کامپیوتر دارم و دارای مدرک فنی و حرفه ای در رشته پرورش قارچهای خوراکی هستم تجربه باغ داری و کشاورزی دارم می خواستم بدانم آیا می توان با خرید زمین کشاورزی در استرالیا اقامت آن کشور را دریافت کرد . با سپاس

  پاسخ
 5. فرزاد گفته:

  سلام تو استرالیا نیروی فنی هم جذب میکنند یا نه؛۲۹ سالمه و فوق دیپلم مخابرات دارم؛۱ سال سابقه کار مخابراتی دارم و ۵ سال سابقه کار فنی در اداره برق رو دارم؛گواهینامه کار با بالابر و دوره فنی برقکاری رو هم دارم؛میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور استرالیا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. بهمن خوشبخت گفته:

  سلام و خسته نباشید جناب دکتر
  بنده به فکر اقامت استرالیا هستم از طریق سرمایه گذاری
  کار بنده ساخت و ساز است و هیچ گونه جوازی ندارم
  فقط پروانه ساخت که بنام خودم هست چند سالی هیت که ساخت و ساز میکنم و حدود سرمایه بنده به ۴ میلیارد میرسد
  سن ۴٨ ٣ فرزند و همسرم آقای دکتر می خواستم بدونم آیا امکان
  اقامت برای بنده وجود دارد یا خیر ممنون از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. سرمایه گذاری در این کشور شرایط خاص خود را دارد که با توجه به رزومه شما باید بررسی و مطرح گردد. امکان اخذ این ویزا برای شما وجود دارد پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. هر کشوری برای سرمایه گذاری شرایط خاص خود را داراست که تنها با رعایت آن ویزا تمدید می گردد. در حال حاضر امکان سرمایه گذاری در بسیاری از کشورها مانند استرالیا، اتریش و … وجود دارد که باید با توجه به شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با شرایط این نوع ویزا در کشورهای مختلف با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور. من میخواستم از طریق سرمایه گذاری اقامت بگیرم ولی نتونستم کشور مورد نظرمو پیدا کنم و به جمع بندی مناسبی نرسیدم .خواستم ازتون بپرسم کدام کشور مناسب سرمایه گذاریه که در ازای دریافت سرمایه ی .سرمایه گذار خود کشور کارهای لازم برای سرمایه گذاری و اشتغال زایی رو انجام بده ولی سرمایه گذار نیازی نباشه خودش دنبال پروژه خاصی برای سرمایه گذاری باشه. (بنده ۲/۵ملیون دلار سرمایه دارم ).واقعا سایتتون عالیه ….ممنون

  پاسخ
Rating: 5