اخذ اقامت از طریق کار در قبرس

اخذ اقامت از طریق کار در قبرس در بحث مهاجرت به قبرس 2018 پس از گرفتن وکیل مهاجرت و همچنین اخذ ویزای کار قبرس برای کار در قبرس و همچنین موسسات کاریابی در قبرس و یا لیست مشاغل مورد نیاز قبرس یکی از مواردی است که افراد به شدت به دنبال آن هستند . اگر از طریق اخذ اقامت از طریق کار در قبرس اقدام به مهاجرت به قبرس کرده اید یا قصد اقدام دارید باید با موضوع اخذ اقامت از طریق کار در قبرس برای اخذ اقامت قبرس آشنایی پیدا نمایید .

اخذ ویزای کار در قبرس

در باب اخذ اقامت از طریق کار در قبرس ؛ اگرچه در حال حاضر رکود اقتصادی تاثیر زیادی در اقتصاد قبرس دارد. پیرو مهاجرت به قبرس، اقتصاد در قبرس در دوره ی نقاهت به سر میبرد.  در قبرس چالش های جدی پیش رو است. نرخ بیکاری هنوز نسبتا بالا است، اما به طور قابل توجهی از زمان اوج رکود اقتصادی کاهش یافته است.در قبرس فرصت ها ی شغلی در بخش گردشگری و برای کسانی که تخصص در زمینه هایی مانند امور مالی، مخابرات، مهندسی برق وکامپیوتر وجود دارد.برای کار در قبرس شخص متقاضی باید سطحی از زبان انگلیسی یا یونانی داشته باشد.برای مثال در صنعت خدمات و یا ساخت و ساز، یادگیری زبان یونانی قبل از رفتن به قبرس به بهبود شانس برای یافتن کار کمک میکند. صنایع مهم برای کار در قبرس: بخش خدمات، از جمله یک بخش بزرگ توریسم، تولید نور، حمل و نقل (بخش دریایی) و املاک و مستغلات مناطق کنندگان رشد: خدمات حرفه ای و امور مالی، انرژی (گاز ویژه طبیعی)، بخش صندوق سرمایه گذاری است.میانگین ساعات کار در قبرس: به طور کلی ۳۸ تا ۴۰ ساعت در هفته است. تعداد ساعات کار به مدت یک هفته پنج روز باید ۴۸ ساعت در هفته باشد. تعطیلات در قبرس: به طور معمول ۲۰ روز در سال  است .اگر شما یک هفته پنج روز یا ۲۴ روز کار اگر شما در هفته شش روز کار می کنند. معمولا ۱۴روز تعطیلات عمومی در هر سال در قبرس وجود دارد.

پیرو اخذ اقامت از طریق کار در قبرس ، نرخ مالیات در قبرس: مالیات بر درآمد پرداخت می شود اگر شما در قبرس برای بیش از ۱۸۳ روز از سال مالیاتی زندگی می کنند. مالیات بر درآمد سالانه بیش از ۱۹٫۵۰۰ € در مراحل تدریجی پرداخت می شود. نرخ مالیات ۲۰٪ برای درآمد ۱۹٫۵۰۱ € به € ۲۸،۰۰۰، ۲۵٪ برای € ۲۸،۰۰۱ به ۳۶،۳۰۰ €، ۳۰٪ برای € ۳۶،۳۰۱ به € ۶۰،۰۰۰ و ۳۵٪ درآمد بیش از ۶۰٫۰۰۰ € است. HM مالیات و گمرک (HMRC)

درخواست کار

شما لازم نیست در قبرس برای درخواست شغل اقدام نمایید. هنگام اقامت در قبرس، شما می توانید به اداره کاریابی واقع در تمام شهرهای بزرگ، مراجعه و به دنبال کار بگردید.

برنامه های کاربردی با استفاده از اینترنت به کارفرما ارائه دهند. و یا رزومه خود را وCV اشخاص متقاضی کار در قبرس برای قرارداد کاری در  در صورت استخدام شخص متقاضی  مدارک مورد نیاز که شامل جزئیات مدارک و تجارب دانشگاهی یا حرفه ای خود و همچنین اطلاعات شخصی است را باید به شخص کارفرما ارائه دهند. مصاحبه ی کاری از دو یا سه مرحله تشکیل شده است و ممکن است آزمون کتبی و یا عملی و همچنین مراکز ارزیابی شود. مصاحبه ی کاری معمولا به زبان انگلیسی انجام میگیرد.تعدادی از آژانس های استخدام خصوصی در قبرس وجود دارد. اینترنت یک روش مشترک برای پیدا کردن کار است.فرصت های شغلی گاه به گاه در مناطق توریستی در سراسر قبرس در هتل ها، رستوران ها، کافه ها و بارها وجود دارد و به طور عمده طول ماه های تابستان میتوان اقدام نمود. بسیاری از این مشاغل را با جستجو در روزنامه های محلی و در دفاتر کار منطقه در قبرس میتوان یافت.

ویزا

شهروندان اتحادیه اروپا برای ورود به قبرس نیاز به ویزا ندارند. اگر شما قصد اقامت در قبرس برای بیش از سه ماه دارید شما نیاز به یک گواهینامه ثبت نام از پرونده و مهاجرت وزارت سرشماری ظرف چهار ماه از ورود خود دارید.شما باید ثابت نمایید که از لحاظ مالی تا رسیدن به گواهی ثبت نام میتوانید پشتیبانی کنید.

اگر شما در کشور قبرس حداقل به مدت پنج سال متوالی اقامت داشته باشید  واج شرایط برای ثبت نام گواهینامه دائم در قبرس هستید.

زندگی در قبرس

هزینه زندگی در قبرس:  نسبتا شبیه به دیگر کشورهای اروپایی است. نیکوزیا به عنوان شهرستان گران ترین جزیره در قبرس محسوب می شود .

نرخ ارز: یورو (€)

در پذیرایی و تفریح صنعت کار در هفته طبیعی ۶ روز در هفته، ۸ ساعت در روز است. حقوق از یک کارفرما به دیگر متفاوت است. بسته به سطح متقاضی دارد از جمله: تجربه و سن، و همچنین به عنوان نوع شغل، حقوق نیز متفاوت خواهد بود.

گارسون / پیشخدمت: بسته های حقوق بین ۷۰۰ € – € ۱۰۰۰ (از جمله راهنمایی) در هر ماه

کوک: بسته های حقوق بین € ۸۵۰ – ۱۶۰۰ € در هر ماه بسته به سطح و تجربه

آبگرم روانپزشک: بسته های حقوق بین ۸۰۰ € – € ۱۵۰۰ (از جمله راهنمایی) در هر ماه

لطفا توجه داشته باشید که نمونه های فوق کل حقوق و دستمزد می باشد. آمار و ارقام بسته به اینکه آیا محل اقامت گنجانده شده است یا نه متفاوت خواهد بود. اسکان دارای ارزش پولی است .همه حقوق ها تا زمانی که شما کمتر از ۱۹٫۵۰۰ € کسب در هر یک سال مالی معاف از مالیات هستند.

ورود و اجازه کار

با توجه به اخذ اقامت از طریق کار در قبرس برنامه های کاربردی برای ورود و اجازه کار در دسته بندی های عمومی اشتغال به رجیستری و مهاجرت گروه عمران توسط کارفرما الزامی است. برنامه های کاربردی باید توسط یک قرارداد کار توسط وزارت کار مهر شده از وزارت کار و بیمه اجتماعی همراه باشد. برنامه های کاربردی به رجیستری مدنی و وزارت مهاجرت فرستاده و آنها مورد بررسی قرار می گیرند .

مدارک مورد نیاز برای عضو اتحادیه اروپا:

نرم افزار بر روی اشکال M.58 و M.64

یک فتوکپی از گذرنامه خارجی

گواهی  عدم سابقه ی کیفری

گواهی نامه پزشکی

نامه بانکی تضمین برای ۲۰۰-۵۰۰ پوند قبرس، بسته به کشور مبدأ خارجی، برای پوشش هزینه های بازگشت به وطن  مورد نیاز است  به مدت شش ماه مورد نیاز است.

تجدید جواز کار و اقامت

برای تجدید موقت اجازه کار و اقامت از خارجی ها، فرم درخواست در M.61 برای تمدید ویزای کار در قبرس  باید از طریق منطقه بیگانگان و مهاجرت واحد از پلیس و به پرداخت هزینه ۲۰ پوند قبرس لازم است. برای این ثبت نام گذرنامه خارجی، سه عکس از خود / او و هزینه ۲۰ پوند قبرس باید  ارائه گردد.

جهت اخذ اقامت از طریق کار در قبرس و همچنین ویزای کار قبرس و پیدا کردن کار در قبرس از ماه ها قبل از اخذ اقامت از طریق کار در قبرس شروع به جست و جوی کار در محیط های مجازی نمایید تا شانس پیدا کردن کار بیشتری داشته باشید و به اخذ اقامت قبرس برسید . جهت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به قبرس از جمله اخذ اقامت از طریق کار در قبرس و یا شرایط اخذ اقامت از طریق کار در قبرس و یا هزینه تحصیل و  زتدگی در کشور قبرس و در نهایت شرایط اخذ اقامت قبرس با موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان ما نهایت استفاده را بکنید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
7 پاسخ
 1. Ali گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه و میخوام برم قبرس برای کار من باید چیکار کنم یعنی برم قبرس و دنبال کار بگردم و اینکه چه کارهایی رو میتونم پیداکنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 2. Alu گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه و برای کار میخوام برم به قبرس من باید چیکار کنم یعنی برم قبرس دنبال کار بگردم و اینکه چه کارهایی رو میتونم پیداکنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 3. مجتبی کهمره گفته:

  سلام.من ملوان هستم و مدرک کشتیرانی بین اللمللی نامحدود دارم.میخواستم بدونم امکانش هست بتوانم در قبرس مشغول بکار شوم و اقامت بگیرم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای کار در این کشور می بایست از یک کارفرما پیشنهاد شغلی دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی ویزای کار و یا مهاجرت به قبرس می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. maziar samiei گفته:

  سلام من ۳۵ سال سن دارم متاهل هستم و دوتا بچه دارم دارای مدرک plc برق و جوشکاری آرگون وبرق و برق کشی ساختمان هستم میخوام برای ویزای کاری قبرس اقدام کنم میخواستم بدو شرایط چطوره و باید چطور اقدام کنم؟!

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.