اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا

اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا

اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری در مالتا یکی از روش های دریافت اقامت اتحادیه اروپا بوده که شاید خیلی از عزیزان  با آن آشنایی نداشته و اطلاعات خیلی کمی دررابطه با اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا دارند . با توجه به اینکه بسیاری از عزیزان در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا در سایت موسسه حقوقی ملک پور سوالات متعددی را پرسیده اند ،در این نوشتار روش های مهاجرت به مالتا ،مزایای اقامت سرمایه گزاری مالتا و اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد.ما به اقامت سرمایه گزاری مالتا و نکات و اهم آن در این مقاله اشاه می کنیم.

فایل های تصویری استاد ملک پور (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب سرمایه گذاری در مالتا

video اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا
video اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا
video اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا

این سرمایه گزاری و اخذ اقامت طرق و پلن های اصلی و متفاوتی دارد

انواع اقامت مالتا از طریق سرمایه گزاری:

 اخذ اقامت سرمایه گزاری  در مالتا از طریق سرمایه گزاری 300 هزار یورویی:

  درروش اول اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا ،شخص مبلغی بین 250 تا 300 هزار یورو به دولت مالتا قرض داده و اقامت  دائم را دریافت می کنید که بعد از 5 سال نیز مبلغ قرض داده شده به همراه اندکی سود به شما بازگردانده خواهد شد.می توان گفت این روش اخذ اقامت سرمایه گزاری یکی از روش های بسیار مناسب برای افرادی که دنیال راهی مطمئن و آینده دار برای اخذ اقامت مالتا هستند می باشد.

 اخذ اقامت سرمایه گزاری  در مالتا از طریق سرمایه گزاری 100هزار یورویی :

در روش دوم اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا مبلغ 100 هزار یوربه دولت مالتا داده و به شما اقامت دائم اعطا می شود . در این روش امکان کار کردن تمام وقت را خواهید داشت و همینطور تحصیل فرزندان رایگان خواهد بود.نکته جالب آنکه به پدر و مادر ،فرزند بالای 18 سال،پدر و مادر همسر ویزا داده می شود.

  مزایای اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا:

با توجه به روش های اخذ اقامت مالتا که در بالا به آن ها اشاره شد ،روش اخذ اقامت سرمایه گزاری مالتا یکی از بهترین و مطمئن ترین روش ها بوده که اگر با مشاوره درست و تخصصی همراه باشد می تواند آینده خوبی برای شما و فرزندانتان رقم بزند و همچنین با این روش اخذ اقامت اروپا را نیز به همراه خواهید داشت که جزوی از مزایای اقامت سرمایه گزاری مالتا محسوب می شود.

مزایای اقامت سرمایه گزاری مالتا باعث شده است افراد زیادی به سمت آن رفته تا از مزایای اقامت مالتا بهره ببرند.مالتا یکی از زیبا ترین کشور های اتحادیه اروپا  بوده که با دارا بودن آب و هوای مطبوع و همینطور داشتن امنیت بسیار بالا (به طوری که میزان سرقت در آن بسیار پایین بوده) یک زندگی سطح بالا را تجربه خواهید کرد . اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا یکی از بهترین روش های مهاجرتی اروپا می باشد که منجر به دریاقت اقامت اتحادیه اروپا نیز می شود.نکته جالب توجه این است که نیازی به حضور دائم در مالتا را ندارید که این امر باعث یکی از مزایای اقامت مالتا به حساب می آید .

   رتبه دوم اشتغال اروپا

یکی دیگر از مزایای اخذ اقامت سرمایه گزاری مالتا مقوله اشتغال بوده که یک فاکتور مهم برای افرادی که می خواهند از روش اخد اقامت سرمایه گزاری اقدام کنند به شمار می رود. به جرات می توان گفت یکی از مزایای اقامت سرمایه گزاری مالتا  قوی بودن سیستم اشتغال این کشور می باشد به طوری که از نظر میزان اشتغال  نیز دارای سطح بالایی است. اگر عبارت unemployment rate    (سطح بیکاری) را جستجو کنید متوجه خواهید شد میزان اشتغال در مالتا از اتریش و آلمان نیز بالا تر است  به طوری که طبق گزارش اخیرا منتشر شده  توسط independent  کشور مالتا از نظر نرخ بیکاری در اتحادیه اروپا بعد از جمهوری چک با نرخ 2.6 درصد با نرخ بیکاری 3.6 درصد در جایگاه دوم قرار دارد که یک آمار بسیار خوب از وضعیت اشتغال در کشور مالتا است.

 

امنیت در مالتا:

از جمله مزایای اخذ اقامت سرمایه گزاری مالتا امنیت بالای آن می باشد.  مالتا یک کشور بسیار امن بوده  به طوریکه فرهنگ های متنوع  در کنار یکدیگر  در صلح و آرامش زندگی می کنند و این موووع باعث شده است افراد زیادی جهت اخذ اقامت مالتا اقدام نمایند. این کشور سالیان دراز است که مکانی تفریحی برای اروپاییان و ثروتمندانی بوده است که این جزیره را به خاطر هوای آفتابی و معتدل آن انتخاب می کنند. مالتا از نظر  زیرساخت ها بسیار مدرن بوده  که می توان به : سیستم بانکداری امن و مسیرهای هوایی و دریاییِ با ثبات اشاره کرد. به طور کلی باید گفت مزایای اقامت سرمایه گزاری مالتا در قالب یک مقاله نمی گنجد و اگر مایل به دریافت مشاوره تخصصی در خصوص اخد اقامت سرمایه گزاری مالتا هستید می توانید با برقرای تماس با ما از این امکان بهره مند شوید.

مالتا یک عضو کامل اتحادیه اروپا و بخشی از منطقه اتحادیه اروپا شنگن محسوب می شود بنابرین توسط اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا ، شهروندان مالتا جزو  شهروندان اروپایی به حساب می آیند. یکی از قوانین اساسی در رابطه با اتحادیه اروپا، توانایی شهروندان جهت سفر، زندگی، کار یا تحصیل در هر نقطه در داخل اتحادیه اروپا بوده که یک مزیت بسیار مناسب می باشد. شهروندان مالتا و افرادی که پاسپورت مالتا را دارند می توانند در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا زندگی کنند.

در پایان باید گفت شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا برای افراد متفاوت بوده و هر شخص باید با توجه به موقعیت مالی و خانوادگی و سایر عوامل تصمیم گیری کند که کدام گزینه مناسب اوست. بنابرین اگر شما مایل هستید اطلاعات کامل تر و جامع تری نسبت به اخذ اقامت از طریق سرمایه گزاری مالتا متناسب با وضعیت اختصاصی خود داشته باشید، کافی است با ما در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از امکان مشاوره ی رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
  1. Reza گفته:

    میخواستم کار سرمایه گذاری را در کشور مالتا جهت اخذ اقامت شروع کنم چه کار باید بکنم لطفاً راهنمایی کنید

    پاسخ